Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

jesustod7, 10 saat önce tarihinde yazdı:

Geçmiş olsun başın için, yağmur sesi dinleyerek uyuyabilirsin iyi geliyor. Sınavların iyi geçer umarım, izledikten sonra hakkında konuşuruz. İyi geceler tatlı rüyalar kovalasın seni tavşanlar. ?

Tam o sırada yağmur yağıyordu dışarıda :'

Umarım teşekkürler. Bilinçaltım o kadar etkilenmiş ki yaptıklarımdan hepsini rüyamda gördüm sğsşeğawm.Hatta rüyamda arkada bu şarkı çalıyordu o kadar. Günaydınn herkese? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Luna6528, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Umarım teşekkürler. Bilinçaltım o kadar etkilenmiş ki yaptıklarımdan hepsini rüyamda gördüm sğsşeğawm.Hatta rüyamda arkada bu şarkı çalıyordu o kadar. Günaydınn herkese? 

Günaydın Luna-chan, naber?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Luna6528, 25 dakika önce tarihinde yazdı:

Günaydın :) ve iyi günler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

jesustod7, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Günaydın :) ve iyi günler.

Sana da

pegasusejder, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Geçmiş olsun elektrikler konusunda, gelir hemen inşallah. :) Ben de iyi olmaya çalışıyorum. :) 

İkili cevap verebildim kolaymış heh. 

İnşallah. bir şey mi oldu :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

jesustod7, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Öncelikle Burzum Varg Vikernes'in (Eski adıyla Christian Vikernes) 1991 de kurduğu tek kişilik bir grup. Kendisi enstrümanları çalıp kendisi söylüyo yani, Filosofem'in kaydı sırasında (Dunkelheit'in bulunduğu albüm) gittikleri stüdyoda bulunan tüm enstrümanların çıkarılmasını odadan istiyor ve kasıtlı olarak kendisinin sahip olduğu en kötü mikrofonu kullanıyor o da bir kulaklık mikrofonu yani şimdiki kulaklık mikrofonlarından çok çok daha kötü bir kulaklık mikrofonu ayrıca direkt mikrofona değil kulaklığın içine bağırarak kaydediyor. Bunun sebebi nedir peki diyeceksin bunun sebebi dönemindeki tüm İyi bir prodüksiyon ile kayıt edilmiş Black,Death Metal Albümlerine ve sahiplerine karşı olarak bir tepki amacı ile yaptığı bir şey. Bir de kendisinin bir çok muazzam atmosferik,ambiyans müzikleri de var. (Burzum - Rundgang Um Die Transzendentale Saule Der Singularitat) Bunu dinleyebilirsin istersen, ama biraz iç karartıcı ve ismi uzun.

Vay be, çok ilginç kafalar cidden. Daha önce dinlediğim bir isim değil Burzum ama bundan sonra bakabilirim. Gerçi iç karartıcı müzikler pek tarzım değildir ama şans vermek istiyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.