Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ohayou_Kerem, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Kesinlikle haklısın, çekinceni anlıyorum. Bazı zamanlar chat inanılmaz hızlı akıyor ve herkes ayrı kafada oluyor, aynı ortamda on farklı muhabbet dönüyor :D

Haha onun için pek orada takılmam gibi, yani orada tanıdığım çok ama gelemiyorum. :D 

Hawa, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın :dizzy-crazy-rabbit-emoticon:

Günaydın, nasılsın? :)

Mr-Doner, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Günaydınlar, Merhaba

Günaydın, nasılsın? Kimsin hele bi tanıt kendini bakalım. :) 

jesustod7, 25 dakika önce tarihinde yazdı:

Günaydın, naber?

İyidir, senden?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 20 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha onun için pek orada takılmam gibi, yani orada tanıdığım çok ama gelemiyorum. :D 

İyidir, senden?

İyiyim okuldaki birisiyle konuşuyorum sen nasılsın Pega abi?

Mr-Doner, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydınlar, Merhaba

Merhaba:victory-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 35 dakika önce tarihinde yazdı:

İyidir, senden?

:D bir forum sayfasına yazmıştınız bir süredir dolanıyorum forumda üye olmadan siz yazdıktan sonra katılayım ve buraya yazayım demiştim. iyiyim teşekkürler siz nasılsınız. 

Bana gelecek olursak, bir süredir anime izliyorum belki bir kaç yıl olmuştur ne zaman başladığımı hatırlamayacak kadar oldu. lakin öyle çok vakit bulamadığımdan tüm animeleri izledim diyemem kafam estikçe bakınmaktayım. belki muhabbet edilir diye yazmıştım forumları okumayı ve forumlarda yazmayı severim eskiden beridir o muhteşem forum sitelerinin olduğu zamanlara hala hayranlıkla özlem duymaktayım, ve japonyayı severim bir çoğu kişi gibi :D.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mr-Doner, 38 dakika önce tarihinde yazdı:

:D bir forum sayfasına yazmıştınız bir süredir dolanıyorum forumda üye olmadan siz yazdıktan sonra katılayım ve buraya yazayım demiştim. iyiyim teşekkürler siz nasılsınız. 

Bana gelecek olursak, bir süredir anime izliyorum belki bir kaç yıl olmuştur ne zaman başladığımı hatırlamayacak kadar oldu. lakin öyle çok vakit bulamadığımdan tüm animeleri izledim diyemem kafam estikçe bakınmaktayım. belki muhabbet edilir diye yazmıştım forumları okumayı ve forumlarda yazmayı severim eskiden beridir o muhteşem forum sitelerinin olduğu zamanlara hala hayranlıkla özlem duymaktayım, ve japonyayı severim bir çoğu kişi gibi :D.

Haha anladım, iyi etmişsin. :) Ben de iyiyim ve "siz" tabirini kullanmazsan sevinirim. :) 

Ben yaklaşık 10 yıldır anime izliyorum ve hala tüm animeleri izledim demiyorum. :D Muhabbet etmek istersen buralarda birileri oluyor her zaman. :) Evet forumun havası bir değişik oluyor. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Oh oh ne bol arkadaşın varmış senin de. :)) Ben de iyiyim. :D Senin kayıtsız durumunu admine sordum o da bilmiyor. :D Sistemin bug'usun Hawa Hanım. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Yo :D Saysam 10 tane onlarla da her gün konuşuyorum diyelim :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Haha bug olmak değişikmiş :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.