Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Caprihorn, 16 saat önce tarihinde yazdı:

İyiyim ablaaa, :wow2-onion-head-emoticon:  sen nasılsın?    Kolay gelsin. :)

Ben de iyiyim sınavlar yaklaşıyor, ramazan bir yandan derken kendime vakit ayıramıyorum ama yine de iyiyim. :) Teşekkür ederim. :wow1-onion-head-emoticon:

pegasusejder, 9 saat önce tarihinde yazdı:

@syncdes ve herkese hayırlı sahurlar, günaydınlar. Güzel, verimli ve enerjik bir gün geçirmeniz dileğiyle. :)) 

Teşekkürler teşekkürler. Aynından sana da. :)

Hawa, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın :dizzy-crazy-rabbit-emoticon:

Zorojuro, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Selam

DinginKurbaga, 58 dakika önce tarihinde yazdı:

Günaydın :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

derFisch, 58 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhabaaa

Suki, 41 dakika önce tarihinde yazdı:

Hey, hesaba birkaç gündür şifreyi kabul etmediğinden hesaba giremiyordum. Hawa hanim sayesinde şifreyi sıfırladım ve girdim :D

Günaydıın, tünaydıın, merhaba, hoş geldiniz. Mesajını kaçırdığım varsa özür diliyorum. :) Bugün güne iyi başlamadım ama umarım geri kalanı iyi geçer. :D Havada toz bulutu var ve çılgın alerjim yüzünden nefes alamıyorum, hapşırıyorum vee istemsizce gözlerimden yaşlar akıyor. :'( Kapıyı pencereyi kapadım ders çalışıyorum şimdi. Umarım siz çok çok daha iyisinizdir. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de iyiyim sınavlar yaklaşıyor, ramazan bir yandan derken kendime vakit ayıramıyorum ama yine de iyiyim. :) Teşekkür ederim. :wow1-onion-head-emoticon:

Günaydıın, tünaydıın, merhaba, hoş geldiniz. Mesajını kaçırdığım varsa özür diliyorum. :) Bugün güne iyi başlamadım ama umarım geri kalanı iyi geçer. :D Havada toz bulutu var ve çılgın alerjim yüzünden nefes alamıyorum, hapşırıyorum vee istemsizce gözlerimden yaşlar akıyor. :'( Kapıyı pencereyi kapadım ders çalışıyorum şimdi. Umarım siz çok çok daha iyisinizdir. :D

Hoş buldum :victory-onion-head-emoticon:  Geçmiş olsun :/ Benimde kışın hep gözlerim doluyor soğuktan :D İyi dersler Syn abla:happy-dancing-crazy-rabbit-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DinginKurbaga, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

Günaydın Kurbağa, nasılsın? 

derFisch, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Merhabaaa

Merhaba, hoş geldin. :) 

Hawa, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Tek onlarla konuşuyorum genelde :D 

Hani dedim ilkokuldaki arkadaşlarımdan tek birisiyle anlaşıyorum diye :D o arkadaşımın sınıfı beni bende onları tanıyorum orda arkadaşlarım var diye :D Sonra sınıftan biri sevgilisi istiyorum falan demiş arkadaşımda bana dedi olsana diye bende hayır dedim sonra kavga ettiğim kiz ilkokul arkadaşım onlarla aynı sınıfta olduğu için benim fotoğraflarımı ona atmış bende özelden biraz fazla yazmışım herhalde:DD yakın arkadaşıma Ece olmaz kız bana sövcek demiş sonra bende bi arkadaşıma bıraktım olayı o kapattı konuyu:D

Şu benim fanlar ve hater'lar senin ortaokuldan arkadaşın değil miydi? Hahaha olaylara gel. :D Türk dizisi mi çekiyorsunuz kızım? :D Neyse olayı gene kapatmışsınız herhalde. :D ama senden habersiz fotoğraflarını atması ayıp olmuş. 

Suki, 59 dakika önce tarihinde yazdı:

Hey, hesaba birkaç gündür şifreyi kabul etmediğinden hesaba giremiyordum. Hawa hanim sayesinde şifreyi sıfırladım ve girdim :D

Hey, hoş geldin, ben de seni bekliyordum hater'ım. :D Burada Hawa Hanım'a teşekkürler. :) Nasılsın, iyi misin?

Hawa, 57 dakika önce tarihinde yazdı:

Hey,sana ne dediğimi gördün sayıyorum veledistanda:cruch-onion-head-emoticon:

Haha veledistan ne grubunuz mu? :D 

syncdes, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Tünaydın. :) Aaa çok geçmiş olsun. :/ Bu haberi aldıktan sonra nasıl daha iyi olalım. :( 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hawa, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş buldum :victory-onion-head-emoticon:  Geçmiş olsun :/ Benimde kışın hep gözlerim doluyor soğuktan :D İyi dersler Syn abla:happy-dancing-crazy-rabbit-emoticon: 

Teşekkür ederim. :) Sana da geçmiş olsun. ühü.

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Tünaydın. :) Aaa çok geçmiş olsun. :/ Bu haberi aldıktan sonra nasıl daha iyi olalım. :( 

İlacımı almış halim bu bir de ilacımı almasam ne halde olurdum acaba. :D İyi olun iyi. Ben dediğim gibi kapıyı pencereyi kapadıktan sonra iyi oldum. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Teşekkür ederim. :) Sana da geçmiş olsun. ühü.

İlacımı almış halim bu bir de ilacımı almasam ne halde olurdum acaba. :D İyi olun iyi. Ben dediğim gibi kapıyı pencereyi kapadıktan sonra iyi oldum. :)

Evet ilaç almadan bayağı kötü oluyorum demiştin. :) Sen iyiysen iyi olabiliriz. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Şu benim fanlar ve hater'lar senin ortaokuldan arkadaşın değil miydi? Hahaha olaylara gel. :D Türk dizisi mi çekiyorsunuz kızım? :D Neyse olayı gene kapatmışsınız herhalde. :D ama senden habersiz fotoğraflarını atması ayıp olmuş. 

Hayır onlar sanal arkadaşlarım :D Böyle şeylerden nefret ediyorum zaten :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet ilaç almadan bayağı kötü oluyorum demiştin. :) Sen iyiysen iyi olabiliriz. :D 

İyiyim çok iyiyim hadi herkes benden daha iyi olsun. :D Şu an bir de en sevdiğim performanlardan biri çıktı youtube otomatik oynatmada. Size de atayım. Before Sunrise filmini bilirsiniz. Onun için yazılmış bir şarkı tamamen ingilizce zaten bir de Kevin'ımın karizmasıyla süslü. :P 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.