Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ohayou_Kerem, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Oradaki adım Kazehaya Ryu. Şimdi baktım buldum sizi :D Durumunuz komikmiş :D:evil-smile-onion-head-emoticon:

Ben bulamadım. :/ Haha evet biraz komik bir durumum var, değiştireceğim de aklıma da bir şey gelmiyor. :D Bu arada bu "siz" diye hitap nereden çıktı? :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben bulamadım. :/ Haha evet biraz komik bir durumum var, değiştireceğim de aklıma da bir şey gelmiyor. :D Bu arada bu "siz" diye hitap nereden çıktı? :D 

Tamam ben arkadaşlık isteği yolluyorum sana. Evet ilk görünce bi tebessüm ettim. :D

Evet kusuruma bakma, sosyal mecrada alışkanlık haline getirdim, bir de senin gibi kibar biriyle konuşunca istemeden siz hitabı çıkıveriyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Tamam ben arkadaşlık isteği yolluyorum sana. Evet ilk görünce bi tebessüm ettim. :D

Evet kusuruma bakma, sosyal mecrada alışkanlık haline getirdim, bir de senin gibi kibar biriyle konuşunca istemeden siz hitabı çıkıveriyor :D

Tamamdır bekliyorum. :) 

Hee yani nasıl rahat hissediyorsan öyle konuş ama işte biraz kasıyor insanı ister istemez. :) Haha o kadar kibar mı konuşuyorum ya? :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Tamamdır bekliyorum. :) 

Hee yani nasıl rahat hissediyorsan öyle konuş ama işte biraz kasıyor insanı ister istemez. :) Haha o kadar kibar mı konuşuyorum ya? :D 

Tamamdır gönderim :)

Siz ifadesi biraz resmi kaçıyor sanırım.

Bilmem belki de bana öyle gelmiştir :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Tamamdır gönderim :)

Siz ifadesi biraz resmi kaçıyor sanırım.

Bilmem belki de bana öyle gelmiştir :D 

Evet biraz resmiyet katıyor. :) 

Haha neyse teşekkür ederim kibar bulduğun için. :D 

@Mr-Doner sürekli beğenmek yerine sen de bir şeyler yazabilirsin. :)) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.