Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 20 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha evde zor olmuyor mudur? :D 

Haha ne yaptılar da gülüyorsun? Seni de sesliye çağırdım sallamadın bile. :') Hahahaha rica ederim. :D 

Hayır :D Bir arkadaşımıza ve benim gülüşüme :D Görmüştüm ama yanımda kardeşim vardı gelmedim o yüzden :dizzy-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Hawa, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Hayır :D Bir arkadaşımıza ve benim gülüşüme :D Görmüştüm ama yanımda kardeşim vardı gelmedim o yüzden :dizzy-crazy-rabbit-emoticon:

Haha gülüşüne niye gülüyorsun? :D Aaa tüh, bir ara bize o minnoş sesini duyur ya. :D Bir de insan en kötü bi cevap yazar. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Nereye gitsen bi zorluk tabii. :D Çiçekleri de feda etmek kötü oluyordur, dar ev daha iyi gibi haklısın. :D 

bir canın sorumluluğunu anlamanın zorlukları işte hahaha ama en son gelip yanına yatınca zorlukların hiçbir anlamı kalmıyor :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha, olabilir ya, ben kediciyim, kedi sevdim mi derdim kalmıyor. :D 

kediler ayrı bir şey ya :D insana dönüşseler triplerinden geçilmezdi öyle varlıklar :D ben de çok severim. bütün hayvanların insanı rahatlatma skilli var sanırım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 27 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha gülüşüne niye gülüyorsun? :D Aaa tüh, bir ara bize o minnoş sesini duyur ya. :D Bir de insan en kötü bi cevap yazar. :D 

Ben değil arkadaşlarım gülüyor :D Haha bu zor olur :D Ya şkqhxldhwlqz ne yazcağımı bilemedim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kalikaa, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

kediler ayrı bir şey ya :D insana dönüşseler triplerinden geçilmezdi öyle varlıklar :D ben de çok severim. bütün hayvanların insanı rahatlatma skilli var sanırım :D

Hahaha yani evet sürekli ilgi isteyip alınca da çekip giden insanlardan olurdu. :D Bayağı ayrı boyutta yaşıyorlar ya onlar. :D Haha evet öyle bir şey olabilir. :D 

Hawa, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben değil arkadaşlarım gülüyor :D Haha bu zor olur :D Ya şkqhxldhwlqz ne yazcağımı bilemedim :D

Hee ne varmış gülüşünde? :D Aaa niye ya? :D Öyle olsun hadi. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.