Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 41 dakika önce tarihinde yazdı:

Hee evet Ergo Proxy için biraz moda girmek lazım, öbür türlü biraz yazık olur animeye sen de zevk almazsın. :D Guilty Crown güzel animedir, bir kaç azıcık kötü sahnesi var ama genel olarak iyiydi. :) 

Haha evet o. :D 

Herkes cidden baya övüyor Ergo Proxy'i. Merak da ediyorum, cyberpunk evrenleri de severim şimdi :D

Guilty Crown severim ama finali beni hiç mi hiç tatmin etmemişti açıkçası. İşlenişi fena değildi bir şekilde izlemiştim ama çok güzel başlamıştı halbuki :)

Haha ne yaptı peki? Umarım halledebilmiştir.

Pseudohomophylus, 40 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet ama onu açmak ve düzenlemek için de zaman gerekiyor. O da bende yok.

Faydalı olacağına benim de inancım tam ancak henüz açmayı düşünmüyorum. Öneri için teşekkürler. 

O zaman önce foruma sonra dutluğa hoş geldiniz. Ben Homhom 24 yaşımdayım ara sıra gelip hala hayatta olduğuma dair emareler vermekteyim.:relax2-onion-head-emoticon: 

İletilerinizin yazım ve imla açısından beni ne kadar mutlu ettiğini bilemezsiniz bugüne kadar gördüğün en düzgün yazan 2. forumdaşsınız, bu konuda tebrikler.

İçeriği Görüntüle

Sahur nedeniyle bir şeyler hazırlayıp yemem gerek o yüzden Homhom bir süreliğine kaçar:up-crazy-rabbit-emoticon:

Aslında benim için not defteri gibi olduğundan çok zorlanmıyorum :D Genelde bir veya iki sezonluk kısa animeler izlediğimden, önce bitirip sonra listeye "tamanlandı" olarak ekliyorum, pratik oluyor baya :D 

Hoş buldum efendim :) Tanıştığıma gayet memnun oldum. Bendeniz Kerem, 21 yaşındayım. Son zamanlarda bu forumda her türden muhabbeti yapıp yeni insanlar tanımaktan oldukça keyif almaktayım :D:bye2-onion-head-emoticon: 

Haha çok teşekkür ederim :D Lisedeyken bir hocamla muhabbetimiz esnasında bana bir şeyler söylemişti, o günden beri dikkat eder oldum :D  Hmm demek ikinciyim ha? Birincinin kim olduğunu tahmin ediyorum ama yine de sorayım, birinci kimdi? :D

kalikaa, 39 dakika önce tarihinde yazdı:

kesinlikle izlemelisin bu arada bunu. çok sevdiğim animelerdendir ve eğer cyperpunk seven birisiysen sen de illa ki seversin 

Cyberpunk evrenlerin aşığı değilim ama severim açıkçası. Bir şans vermeyi mutlaka istiyorum, teşekkür ederim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Herkes cidden baya övüyor Ergo Proxy'i. Merak da ediyorum, cyberpunk evrenleri de severim şimdi :D

Guilty Crown severim ama finali beni hiç mi hiç tatmin etmemişti açıkçası. İşlenişi fena değildi bir şekilde izlemiştim ama çok güzel başlamıştı halbuki :)

Haha ne yaptı peki? Umarım halledebilmiştir.

Cyberpunk evrenlerin aşığı değilim ama severim açıkçası. Bir şans vermeyi mutlaka istiyorum, teşekkür ederim :D

Evet değişik bir havası var, ana karakter olan ablamızda güzel tasarlanmıştır. :D 

Aynen final de pek tatmin edici değildi ama yine de birçok seriye göre güzel bir anime. :D 

Uğraşıyor hala işte. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet değişik bir havası var, ana karakter olan ablamızda güzel tasarlanmıştır. :D 

Aynen final de pek tatmin edici değildi ama yine de birçok seriye göre güzel bir anime. :D 

Uğraşıyor hala işte. :) 

Tavsiye eden arkadaşım da öyle demişti, hatta en sevdiği kadın anime karakteriymiş :D

Yani evet, izlettiriyor en azından kendini.

Umarım halleder. Sen de arada gazlamaya devam et :D:yesss-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.