Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Freesia, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Matematik bölümü okuyorum daha ilk senem :D

Ppni her görüşümde tekrar izleyesim geliyor ama biraz üşeniyorum :D

Ooo bölüm nasıl gidiyor peki, hayırlı olsun diyeyim. :) Bu öğretmenlik tarzında bir şey mi yoksa daha mı farklı?

Haha benim de bi izleyesim geliyor. :D 

FeyoChama, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

clannad'dan favorin kim? benim nagisa. fuko da çok tatlıydı(adı buydu sanırım)

Kyou Fujibayashi'dir herhalde. :D Bir de acıların çocuğu Sunohara'yı da desteklerim. :D 

Spoiler

clannad-kyou.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Freesia, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Hepsi çok güzel karekterler ama içlerinden birini seçmem gerekirse  Akio Furukawa diyebilirim :D

bu arada angel beats diye bir anime var ve onu clannadla aynı kişi yapmış galiba. sen izledin mi? konusu da güzel duruyr hem kısa. benim seveceğim türde bir şey mi? özellikle beyaz saçlı kuudere karakter için izleyeceğim ldsklkl kuuderelere zaafım var..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

FeyoChama, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

çok teşekkür ederim yeni öğrendim :3

3 gün önce hesabıma imza koyayım diye 1.5 saat boyunca boyutlara uygun düzgün bir şey aramıştım sonunda buldum diye imza yerine girdiğimde, 150 ileti tamamlamam gerektiğini gördüm. daha çok yolum var.. sdddfdf

Hahaha evet forum biraz ölü olduğundan iletiyi arttırmak zor oluyor, biz zamanında buranın kaymağını yemiştik. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ooo bölüm nasıl gidiyor peki, hayırlı olsun diyeyim. :) Bu öğretmenlik tarzında bir şey mi yoksa daha mı farklı?

Haha benim de bi izleyesim geliyor. :D 

Kyou Fujibayashi'dir herhalde. :D Bir de acıların çocuğu Sunohara'yı da desteklerim. :D 

İçeriği Gizle

clannad-kyou.jpg

aslında bütün karakterler iyi yaa karar vermek çok zor.. sunohara çokk komikti :D

bu arada ben de japonca öğretmenliği okumak istiyorum çanakkalede (bölüm öğretmenlik ama mezun olunca mütercüman olacağım lkdklsk) ama şuan mezuna kaldım, ingilizce öğrenmeye çalışıyorum :'

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha evet forum biraz ölü olduğundan iletiyi arttırmak zor oluyor, biz zamanında buranın kaymağını yemiştik. :D 

ben de diyorum acaba yazanlar nereye yazmışlar bu kadar diye :D ben de yazayım diyorum ama yazacak pek bir şey olmuyor genelde.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Matematik öğretmenliği bölümü farklı ama istersen ön lisans yapıp öğretmen de olabiliyorsun.

Ben bölümü bitirince ön lisans okuyup bilgisayar mühendisliğine geçmek istiyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, Şimdi tarihinde yazdı:

Matematik öğretmenliği bölümü farklı ama istersen ön lisans yapıp öğretmen de olabiliyorsun.

Ben bölümü bitirince ön lisans okuyup bilgisayar mühendisliğine geçmek istiyorum :D

ingilizce öğrensem de ben de üniversiteye gidebilsem artık keşke.. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.