Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Freesia, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben ana karakteri sevdim galiba konuşma tarzı çok hoşuma gitti ,ama tabi yaptığı şeyleri onaylamıyorum :D

Evet ana karakterin konuşma tarzı sıcaktı. :D "Söyleyin bakalım ne yapacağımızı? Ha?" :D Aslında duyguları bayağı insanın doğal duyguları mı diyeyim, hani suç işlerken zevk alıyor kendisine gelince tek zulmü o görmüş gibi davranıyor, işine geldiği yerde işine geldiği gibi yapıyor falan. :D Yaptığı şeyler onaylanmaz tabii ki de canım. .D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

ooo günaydın Hawa Hanım, çok enerjiksiniz, ne oldu? :) 

Hahaha öyle olsun bakalım, demek sonunda anime izleme iştahın geri geldi. :D 

Aynen şartlar izin verse yine eskisi gibi tüm gün oturup anime izlerim. :D Eskisi kadar izlemesem daha iyi olur tabii hem yine izleme isteğim azalır belli bir süre sonra hem de çok fazla vaktim gidiyor.

Buraya da ne çok gireceğim ne de az gireceğim ortayı bulurum belli bir süre sonra. :D

syncdes, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Günaydıııııınn. Herkese güneşli ama çok da sıcaklatmayan bir gün diliyorum. :D Buralar sıcak sıcak esmeye başladı şimdiden, mayısın geldiği belli. Umarım musmutlu bir gün geçirirsiniz tekrardan. Ben sanırım hapşıra hapşıra doktora gideceğim. :D Kendime alerji yapmayan bir alerji hapı yazdırmam lazım, umarım vardır öyle bir şey. :D

Günaydın ablaaa. Nasılsın?:cute1-onion-head-emoticon:

Buralar da ısındı bayağı havaların ısınmasıyla da enerjim yerine gelmeye başladı. :D İnşallah sende iyi bir gün geçirirsin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Aynen şartlar izin verse yine eskisi gibi tüm gün oturup anime izlerim. :D Eskisi kadar izlemesem daha iyi olur tabii hem yine izleme isteğim azalır belli bir süre sonra hem de çok fazla vaktim gidiyor.

Buraya da ne çok gireceğim ne de az gireceğim ortayı bulurum belli bir süre sonra. :D

Günaydın ablaaa. Nasılsın?:cute1-onion-head-emoticon:

Buralar da ısındı bayağı havaların ısınmasıyla da enerjim yerine gelmeye başladı. :D İnşallah sende iyi bir gün geçirirsin.

Haha aynen azar azar izlemek daha iyi oluyor, hepsini bir anda harcama. :)) 

Bulursun inşallah. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 4 saat önce tarihinde yazdı:

ooo günaydın Hawa Hanım, çok enerjiksiniz, ne oldu? :) 

Hahaha öyle olsun bakalım, demek sonunda anime izleme iştahın geri geldi. :D 

Haha hayır:D o zaman yazıp direk derse girmiştim quiz vardı görmemişim:dizzy-crazy-rabbit-emoticon:Ama sözlüm 100 oldu :DD 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.