Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Freesia, 8 saat önce tarihinde yazdı:

Haha. Zaten aile içinde yaptığımız için çok sıkıntı olmuyor ayrıca onunda hoşuna gidiyor ama belli etmiyor. :D Bir aralar alıyordu ama şuan var mı yok mu bilmiyorum, sanırım onunda yazdırması lazım :D

Ben biraz sinirleniyorum sanırım. :D Umarım ilaç çaresi olur. 

pegasusejder, 8 saat önce tarihinde yazdı:

Evet çook ayıp. :D Aman aman inşallah hapşırmazsın. :D 

Bundan sonrası için inşaallah diyelim. :D Şu yeni ilacın prospektüsünü okuyayım hazır aklıma gelmişken.

Caprihorn, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın ablaaa. Nasılsın?:cute1-onion-head-emoticon:

Buralar da ısındı bayağı havaların ısınmasıyla da enerjim yerine gelmeye başladı. :D İnşallah sende iyi bir gün geçirirsin.

İyi akşamlar Capriciğiiim. Yani sanırım gece oldu. 9'u geçtiğine göre, neyse. :D Sıcak hava biraz fazla sıcak geldi ya bugün dışarı çıkmam gerekiyordu.. Alnımda boncuk boncuk terler... Hiç hoş değildi, bunlar için daha erken ya.. Bahar havalarını neden atladık Allah'ım, neden? Günüm güzeldi, bayağı aktiftim ama biraz belim ağrıyor gibi çok yürüdüğümden olsa gerek. Alışkın değilim. :)

Freesia, 38 dakika önce tarihinde yazdı:

:full-onion-head-emoticon::relax2-onion-head-emoticon:

Allah kabul etsin. Hahahah.

Herkese iyi geceleeerr. Nasılsınız iyisinizdir inşaallah? :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

Bundan sonrası için inşaallah diyelim. :D Şu yeni ilacın prospektüsünü okuyayım hazır aklıma gelmişken.

İyi akşamlar Capriciğiiim. Yani sanırım gece oldu. 9'u geçtiğine göre, neyse. :D Sıcak hava biraz fazla sıcak geldi ya bugün dışarı çıkmam gerekiyordu.. Alnımda boncuk boncuk terler... Hiç hoş değildi, bunlar için daha erken ya.. Bahar havalarını neden atladık Allah'ım, neden? Günüm güzeldi, bayağı aktiftim ama biraz belim ağrıyor gibi çok yürüdüğümden olsa gerek. Alışkın değilim. :)

Herkese iyi geceleeerr. Nasılsınız iyisinizdir inşaallah? :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

İyi akşamlar abla.

En çok ilkbaharı seviyordum o da son 2 yıldır falan çok sıcak geçiyor.:hot1-onion-head-emoticon: Bel ağrısı kötü oluyor inşallah kısa sürede iyi olursun. Bir ara sık sık ağrıyordu belim neden olduğunu falan bilmiyordum ama kendiliğinden geçti.

Bugün sıradan geçti ya iyi sayılabilir herhalde. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, Bir saat önce tarihinde yazdı:

:full-onion-head-emoticon::relax2-onion-head-emoticon:

Haha hoş geldin. :D 

syncdes, 33 dakika önce tarihinde yazdı:

Sinir olunabilecek bir durum. :D 

Aynen. :) haha koş oku. :D 

Cidden havalar bir de gittikçe daha da ısınacak... Oturduğum yerden bile sıcaklamaya başladım. :/ Bel ağrın için de geçmiş olsun, bugün bayağı çalıştırdılar seni. :D 

Sana da iyi geceler, ben iyiyim bugün çok övgü aldım. :D Sen nasılsın? 

murat1445, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

millet cok güzel bir anime buldum Tokyo Revengers (Aksiyon,Okul,Shounen,Doğaüstü güçler,Dram) kesinlikle öneriyorum şu anda 4 bölümü var yeni çekmeye başladılar animeyi mangada 194 bölüm yayınlanmış.

Evet animesi beklenen bir seriydi ve gayet güzel olacak gibi duruyor. :) Güncel animelerden güzel şeyler var. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha hoş geldin. :D 

Cidden havalar bir de gittikçe daha da ısınacak... Oturduğum yerden bile sıcaklamaya başladım. :/ Bel ağrın için de geçmiş olsun, bugün bayağı çalıştırdılar seni. :D 

Evet animesi beklenen bir seriydi ve gayet güzel olacak gibi duruyor. :) Güncel animelerden güzel şeyler var. :) 

sana katılıyorum, bu aralar güncelde iyi şeyler var umarım hep böyle kalır. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 21 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi geceleer :magic-right-crazy-rabbit-emoticon: Ben kuzenlerle muhabbetteyim sizler nasılsınız ? :D

Arkadaşlarımı toparlayıp tüm haberlerde güncele gelmem lazım benim de bak.. Hala yapamadım. Benim için yoğun bir gündü ama şimdi  çay içiyorum, aldı yorgunluğumu mutluyum. Bugün bayağı uzaktan da olsa denizi gördüm, o da bir iyi geldi. Turist değilim diye sahile de inemedim işte aslında kötü bir gün.

Caprihorn, 16 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlar abla.

En çok ilkbaharı seviyordum o da son 2 yıldır falan çok sıcak geçiyor.:hot1-onion-head-emoticon: Bel ağrısı kötü oluyor inşallah kısa sürede iyi olursun. Bir ara sık sık ağrıyordu belim neden olduğunu falan bilmiyordum ama kendiliğinden geçti.

Bugün sıradan geçti ya iyi sayılabilir herhalde. :D

Cidden dengeler iyice şaştı. İlkbahar ve sonbahar yavaş yavaş aradan çekiliyor. En sevdiğim mevsimler yani.. Benim de geçer ya muhtemelen çok ayakta kaldığımdan oldu. Dışarıdaki işleri halledip geldim üstüne bir de yemek falan derken. Dinlenmeye fırsat bulamadım. Anca şimdi. Ben deniz kenarına inemediğim için üzgünüm..

pegasusejder, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben evin işçisiyim zaten artık normal geliyor bunlar. Ah ah..

İyi günündesin demeek. Ben deniz kenarına insem daha mutlu olacaktım ama.. Aklıma geldikçe sinirleniyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.