Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Caprihorn, Şimdi tarihinde yazdı:

Naber? :cute1-onion-head-emoticon:

Naber?:innocent-onion-head-emoticon:    :D

İyidir abi, senden naber? :spa-onion-head-emoticon:    Taaa sabah cevaplayacaktım mesajları da telefondan girmiştim onda da emojileri atamadım. Sırf emoji atamadığım için cevaplamadım yani. :P   Pc'ye  sabah oturdum da mesaj atmayı unuttum. :tuzkistrokeplz:

Ben de iyiyim. :) Hahaha emoji önemli. :D Sıkıntı değil ya. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Bu kaçınma seni mutlu mu ediyor? :D Haha bu hocaların kamera açın diye çabalamaları... :) Ben de iyiyim. :) 

Ooo günaydın hater, naber, nasılsın?

Evet :D 

pegasusejder, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Hmm 8. sınıfsın yani, hoş geldin aramıza minnak. :cheer3-onion-head-emoticon:

Haha yaş önemli değil merak etme. :) Dediğim gibi burada başka ortaokuldan arkadaşlar da var, istediğin gibi muhabbet edebilirsin. :) 

@Hawa senin için hem örnek öğrenci olur hem de abla, değil mi Hawa Hanım? :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Haha bilmem :D:teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Caprihorn, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Naber? :cute1-onion-head-emoticon:

Naber?:innocent-onion-head-emoticon:    :D

İyidir abi, senden naber? :spa-onion-head-emoticon:    Taaa sabah cevaplayacaktım mesajları da telefondan girmiştim onda da emojileri atamadım. Sırf emoji atamadığım için cevaplamadım yani. :P   Pc'ye  sabah oturdum da mesaj atmayı unuttum. :tuzkistrokeplz:

İyiyim birazdan sınava giricem :D Sen nasılsın :innocent-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 25 dakika önce tarihinde yazdı:

Ne sınavı? Başarılar. :)) 

Bütün derslerden:D şu an sınavdayım ama zaman var diye geziniyorum :D kardeşimden bakıcam:teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Ucanbirkedi, 41 dakika önce tarihinde yazdı:

Koay gelsin Hawa:cheer3-onion-head-emoticon:,iyi not alman dileğiyle başarılar diliyorum.:thank_you__onion_by_elcerbero:

İyi günler nasıl gidiyor gününüz ?

Teşekkür ederim:bye2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Herkese günaydııınn!! Musmutlu bir gün diliyorum herkese. Ben güne güzel başladım umarım gerisi de öyle gider. Göz ucuyla baktım dünden biriken mesajlara ve birazdan başlayacak dersime doğru gidiyorum...

@burakwozhoş geldiin. :) Ben de biyomedikal mühendisiyim. Görüntüleme dersleri, mantığı falan derken canımın çıktığı bir dönem olmuştu ama gerçekten en sevdiğim derslerden biriydi. Umarım severek okuyup bitirirsin bölümünü İzmir'de olamasan da.. İzmir'e dönmek için çokça dua ettiğine emin ol ama önce şu pandemi için lütfen. Antalya'nın ortasında Antalya özleminden gideceğim ben de çok yakında....

@syncdesHoş buldum. Umarım bitirebilirim. Teşekkürler :hi-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Herkese günaydııınn!! Musmutlu bir gün diliyorum herkese. Ben güne güzel başladım umarım gerisi de öyle gider. Göz ucuyla baktım dünden biriken mesajlara ve birazdan başlayacak dersime doğru gidiyorum...

@burakwozhoş geldiin. :) Ben de biyomedikal mühendisiyim. Görüntüleme dersleri, mantığı falan derken canımın çıktığı bir dönem olmuştu ama gerçekten en sevdiğim derslerden biriydi. Umarım severek okuyup bitirirsin bölümünü İzmir'de olamasan da.. İzmir'e dönmek için çokça dua ettiğine emin ol ama önce şu pandemi için lütfen. Antalya'nın ortasında Antalya özleminden gideceğim ben de çok yakında....

@syncdesHoş buldum. Umarım bitirebilirim. Teşekkürler :hi-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.