Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın millet.

Ucanbirkedi, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın.

Hawa, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın

Zorojuro, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Selam

Günaydın millet :) Umarım gününüz güzel geçiyordur.

Size bir şey sormak istiyorum. Az önce bir öğretmenim, bayram tatilinde de ders yapacağını söyledi. Ben ise tatil olduğu konusunda kendisini uyardım fakat "zaten herkes evde" gibi bir cümle kullandı bana. İnsanlar istediklerini yaptırmak adına sürekli şu cümleyi kullanıyorlar (Sadece okul açısından değil) ve iyiden iyiye can sıkıcı olmaya başladı. Ne demek zaten herkes evde? Ee? İnsanların evde işi gücü yok mu? Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Size de bu argümanı kullanarak bir şeyleri zorlayan birileri oldu mu?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Hawa, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın

Günaydın, bugün enerjik değilsin, ne oldu? :)

Zorojuro, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Selam

Selam Zoro.

Ohayou_Kerem, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Size bir şey sormak istiyorum. Az önce bir öğretmenim, bayram tatilinde de ders yapacağını söyledi. Ben ise tatil olduğu konusunda kendisini uyardım fakat "zaten herkes evde" gibi bir cümle kullandı bana. İnsanlar istediklerini yaptırmak adına sürekli şu cümleyi kullanıyorlar (Sadece okul açısından değil) ve iyiden iyiye can sıkıcı olmaya başladı. Ne demek zaten herkes evde? Ee? İnsanların evde işi gücü yok mu? Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Size de bu argümanı kullanarak bir şeyleri zorlayan birileri oldu mu?

Günaydın, sağ ol senin de günün güzel geçsin. :)

Her şeyden önce akademik takvim diye bir şey var, bayramlar resmi tatildir ve bu zamanda kimse kimseye bir şey yaptıramaz, tam kapanma olmadığını varsayarsak e zaten dışarıdasınız okula gelin diye bir şey diyebilir mi? Yönetime şikayet edebilirsin. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hawa, 15 saat önce tarihinde yazdı:

Atlattım da kardeşimle oyun oynuyorlar kurtulamadim:D Bende senin önerdiğin animeleri bitirmeye çalışıyorum:flying-crazy-rabbit-emoticon: daha demin radiant bitti böyle bitçeğini düşünmüyodum ya :D

Akrabalardan kaçış yok. :D

Ben pek sevmemiştim Radiant'ı neden önerdim ki sana acaba. :3  O an aklıma başka bir şey gelmemiş herhalde. Başka neler önermiştim?  Olmadı şimdi birkaç tane daha yazarım. :cute1-onion-head-emoticon:

Selam, nasılsınız? :tuzkistrokeplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Naber?

İyiyim,boş boş geziniyorum, sen nasılsın abi?

Caprihorn, 18 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben pek sevmemiştim Radiant'ı neden önerdim ki sana acaba. :3  O an aklıma başka bir şey gelmemiş herhalde. Başka neler önermiştim?  Olmadı şimdi birkaç tane daha yazarım. :cute1-onion-head-emoticon:

İyiyim,sen nasılsın Capri?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 52 dakika önce tarihinde yazdı:

Günaydın.

Bizede tatilde ek ders yapabileceğimizi söylenmişti konular fazla olduğu yetiştiremiyoruz diye bahane buldular:schoolplz:bizde birşey diyemedik .Sınavlar başlayacak çalışasım gelmiyor.Senin açındanda zor Allah bizim gibi öğrencilere kolaylık versin:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Selam Zoro.

Her şeyden önce akademik takvim diye bir şey var, bayramlar resmi tatildir ve bu zamanda kimse kimseye bir şey yaptıramaz, tam kapanma olmadığını varsayarsak e zaten dışarıdasınız okula gelin diye bir şey diyebilir mi? Yönetime şikayet edebilirsin. 

Belki öyleyim :D Arkadaşım için narutoya başladım  da çok uzun gözüküyor:P Birde yarin dersler var ödevlerim duruyor :D

Caprihorn, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Bunlar var :D dororo kekkai sensen ve radiantı bitirdim:music-crazy-rabbit-emoticon:

Spoiler

20210510_142231.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ucanbirkedi, 34 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyim,boş boş geziniyorum, sen nasılsın abi?

İyiyim,sen nasılsın Capri?

İyiyim bende, anime izlemeyi düşünüyorum yarım saattir ama nedense bir anda kendimi farklı bir şey yaparken buluyorum. :D Bu gidişle iftardan sonra izlerim herhalde.

Hawa, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Belki öyleyim :D Arkadaşım için narutoya başladım  da çok uzun gözüküyor:P Birde yarin dersler var ödevlerim duruyor :D

Bunlar var :D dororo kekkai sensen ve radiantı bitirdim:music-crazy-rabbit-emoticon:20210510_142231.jpg

Kono subarashii, tate no yuusha ve dororo iyidir bayağı. İyi en azından  güzel animeler de önermişim. :P  Fotoğrafı spoiler içine alırsan iyi olur. :tuzkistrokeplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hawa, 25 dakika önce tarihinde yazdı:

Bunlar var :D dororo kekkai sensen ve radiantı bitirdim:music-crazy-rabbit-emoticon:

Haha enerjik olmayan bir seni hayal edemiyorum. :D Evet biraz uzun. :)) Ne duruyorsun, koş ödevlere o zaman. :))) 

Konosuba güzeldir. :)

Kızım şu resmi spoiler içine al. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Selam Zoro.

Teşekkürler :D

Konuştum biraz hocayla, diğer hafta quiz yapacakmış, o yüzden bu hafta işlemesi gerekiyormuş. Tatili lehimize kullanılım felan dedi. E madem öyle en baştan bunu desene bana :D Zaten evdesiniz gibi saçma bir cümle kurmana gerek kalmazdı :D Neyse ben de çok üstelemek istemedim, çok istiyorsa yapsın ne yapayım artık.

Ucanbirkedi, 44 dakika önce tarihinde yazdı:

Günaydın.

Bizede tatilde ek ders yapabileceğimizi söylenmişti konular fazla olduğu yetiştiremiyoruz diye bahane buldular:schoolplz:bizde birşey diyemedik .Sınavlar başlayacak çalışasım gelmiyor.Senin açındanda zor Allah bizim gibi öğrencilere kolaylık versin:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:.

E madem yetiştiremiyorlar söylesinler MEB'e tatil koymasınlar. Sanki biz kendi kendimize tatil ediyoruz. Yetiştirememeleri kendi problemleri. Neyse, eğitim her zamanki gibi şaşırtmıyor :D

Amin amin :) Vallaha çalışma isteğinin gelmesini beklersen büyük çuvallarsın :D Ne olursa olsun kendini bir şekilde dersin başına oturtmaya bak, gerisi bir şekilde gelecektir. :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.