Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben şimdi izliyorum ya onu, güzel ve nostaljik. :') Aaa evet Vinland Saga'da uyar buna, ah ah çok güzel bir animeydi. Bakıyorum hemen. :) 

Selam Zoro. 

Biraz shoujo tarzında olduğu için mutluyum güncel serimden, fansub idealim shoujo'lara ışık tutmaktır :pretty-onion-head-emoticon:. Artık çok yapılmıyor maalesef.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

haikurema, Şu an tarihinde yazdı:

Biraz shoujo tarzında olduğu için mutluyum güncel serimden, fansub idealim shoujo'lara ışık tutmaktır :pretty-onion-head-emoticon:. Artık çok yapılmıyor maalesef.

Ben bunu görmüştüm hatta bi başlamayı düşünüyordum ama o ara ne olduydu hatırlamıyorum ve bir sebepten dolayı başlamamıştım. :D Evet shoujo görmek biraz zor oldu, öneriyorsun madem bi bakayım. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben bunu görmüştüm hatta bi başlamayı düşünüyordum ama o ara ne olduydu hatırlamıyorum ve bir sebepten dolayı başlamamıştım. :D Evet shoujo görmek biraz zor oldu, öneriyorsun madem bi bakayım. :) 

Güzel seridir, kafa dağıtmak için birebir :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:. Çevirmeni bizzat tavsiye ediyor bak. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

haikurema, Şu an tarihinde yazdı:

:cruch-onion-head-emoticon:O konum değişeli çok oldu :.), bir ara düzeltmek için tekrar el atsam iyi olacak. Yorumunuzu bekliyorum bakın izledikten sonra:pretty-onion-head-emoticon:.

Aaaa şimdi nerelerdesin? :D Aynen düzeltelim de yanlış bilgi vermeyelim. :D Keşke en başta söyleseydin güncel takip etmek daha kolaydı, bu sezon bayağı güncel takip ediyorum artık baştan sonra bi anime izleyesim gelmiyor pek. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şu an tarihinde yazdı:

Aaaa şimdi nerelerdesin? :D Aynen düzeltelim de yanlış bilgi vermeyelim. :D Keşke en başta söyleseydin güncel takip etmek daha kolaydı, bu sezon bayağı güncel takip ediyorum artık baştan sonra bi anime izleyesim gelmiyor pek. :D

Ne güzel bölüm birikmiş diyelim işte efenim :.), 16 plakalı şehrin ıssız sokaklarından birindeyim. Ancak YKS ile yolum nereye düşer Allah bilir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

haikurema, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ne güzel bölüm birikmiş diyelim işte efenim :.), 16 plakalı şehrin ıssız sokaklarından birindeyim. Ancak YKS ile yolum nereye düşer Allah bilir.

İşte artık öyle izleyemiyorum pek. :D Heee Bursalı da var efenim elimizde. :D Bu sefer konumu değiştirmeyi unutma. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

İşte artık öyle izleyemiyorum pek. :D Heee Bursalı da var efenim elimizde. :D Bu sefer konumu değiştirmeyi unutma. :D 

Günde 1 bölüm izleseniz olur efenim :onion_gomen_by_7anime7drawer7:, bu aciz çevirmen serisi izlendi diye çok müteşekkir olur. Bir YKS belli olsun da değiştiririz efenim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.