Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

9 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Manyetizma denen bir şey var, ruhunda bunlardan ister istemez etkileniyor kabaca özetlersem. Gök cisimlerinin konumları farklı manyetik etkiler oluşturuyor, aynı şekilde ayın dolunay hali, dünyanın güneşe daha yakın olması gibi sürekli farklı manyetik dalgalar var evrende, bunlarda seni bazı şartlarda etkiliyor. Yoksa herkes doğduğunda tamamen aynı şekilde doğardı ama kimisi utangaç, kimisi atılgan kimisi sıcak kanlı, kimisi soğuk kanlı oluyor, genetik etkiler de var ama bu bahsettiğim manyetik dalgaların etkisi de var. Ayrıca ilerleyen zamanlarda sen tecrübe kazanıyorsun, aklınla bazı şeyleri değiştirebiliyorsun yani bazı özelliklerin değişim veya evrilmesi gene sana bağlı kalıyor. Bizim burada dediğimiz zaten bir insanı tamamen yıldız haritası belirler gibisinden şeyler değil, sadece etkileri oluyor. 

:O Bu bahsettin gök cisimleri herkese nerdeyse aynı derecede etki ediyor. O zaman doğdun ayın değil yaşadığın bölgenin daha çok etkilemesi gerekmez mi? :confused-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, Freesia yazdı:

:O Bu bahsettin gök cisimleri herkese nerdeyse aynı derecede etki ediyor. O zaman doğdun ayın değil yaşadığın bölgenin daha çok etkilemesi gerekmez mi? :confused-onion-head-emoticon:

Kutuplara daha yakın yerlerde yaşayanlara manyetizma daha çok etki ediyor hemide dünyaya milyonlarca uzak olan diğer gök cisimlerinden çok daha fazla. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, Freesia yazdı:

Niye aynı derecede etki etsin? Dünya küçük bir yer, bir yerden bir yere o kadar fark olmuyordur, yani ben de pek araştırmadım bu konuyu bazı bilgilerimi söylüyorum sadece ama zaten farklı yerlerde farklı kavramlar var burçlar için mesela Çin'in hayvan takvimi var, orada yıl ve mevsim önemli. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Niye aynı derecede etki etsin? Dünya küçük bir yer, bir yerden bir yere o kadar fark olmuyordur, yani ben de pek araştırmadım bu konuyu bazı bilgilerimi söylüyorum sadece ama zaten farklı yerlerde farklı kavramlar var burçlar için mesela Çin'in hayvan takvimi var, orada yıl ve mevsim önemli. 

Vallaha benimde konu hakkında çok bir bilgim yok. öyle boş konuşuyorum işte.:flying-crazy-rabbit-emoticon:

:sweating-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, Freesia yazdı:

Ne diyebilirim ki burçlar beni biraz rahatsız ediyor yav. Nasıl kişilikte bir insan olacağımı söylemesi benim özgür irademin hiç önemi yokmuş gibi hissettiriyor.  

Ya işte bazı insanlar yüzünden olaya yanlış şekilde bakıyorsunuz. Yukarıda da yazdım, senin belli bir kişiliğin var doğuştan gelen, buna ister burç de ister genetik de bunlar default olarak vücudunda var. :D Sonrasında sen hayatı yaşayarak kendine bir şeyler katıyorsun hür irada burada devreye giriyor, sen tecrübelerinle kendine bir şeyler katmaya devam ediyorsun ve değişiyorsun. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Ya işte bazı insanlar yüzünden olaya yanlış şekilde bakıyorsunuz. Yukarıda da yazdım, senin belli bir kişiliğin var doğuştan gelen, buna ister burç de ister genetik de bunlar default olarak vücudunda var. :D Sonrasında sen hayatı yaşayarak kendine bir şeyler katıyorsun hür irada burada devreye giriyor, sen tecrübelerinle kendine bir şeyler katmaya devam ediyorsun ve değişiyorsun. 

Sıkıntı orada değil, yani yeni doğmuş bir bebeğe belirli bir ayda doğdu için şöyle şöyle olacak diyebilmek beni rahatsız ediyor. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

36 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Evet gerçekten değişik insanlar var, millete beleşe para kazandırıyorlar. :D 

Ooo hem de ne para :D Ben korkarım öyle fal işlerinden ya :D 

36 dakika önce, Freesia yazdı:

Burçlar bana biraz mantıksız geliyor yav. İnsanın kişiliksel özellikleriyle gök cisimlerinin ne alakası var bir türlü anlayamadım. :D 

İnsanları sınıflandırmanın bir başka yolu sadece. :'D

Hahahah bir açıdan öyle olsa bile bazen keyifli olabiliyor :

33 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Manyetizma denen bir şey var, ruhunda bunlardan ister istemez etkileniyor kabaca özetlersem. Gök cisimlerinin konumları farklı manyetik etkiler oluşturuyor, aynı şekilde ayın dolunay hali, dünyanın güneşe daha yakın olması gibi sürekli farklı manyetik dalgalar var evrende, bunlarda seni bazı şartlarda etkiliyor. Yoksa herkes doğduğunda tamamen aynı şekilde doğardı ama kimisi utangaç, kimisi atılgan kimisi sıcak kanlı, kimisi soğuk kanlı oluyor, genetik etkiler de var ama bu bahsettiğim manyetik dalgaların etkisi de var. Ayrıca ilerleyen zamanlarda sen tecrübe kazanıyorsun, aklınla bazı şeyleri değiştirebiliyorsun yani bazı özelliklerin değişim veya evrilmesi gene sana bağlı kalıyor. Bizim burada dediğimiz zaten bir insanı tamamen yıldız haritası belirler gibisinden şeyler değil, sadece etkileri oluyor. 

Etkileri olabilir tabii buna benzer şeyler ben de duymuştum. Özellikle ayla ilgili şeyler. Eskiden dolunay olduğu geceler önemli şeyler yapmayın falan derlermiş ya da ameliyat gibi ciddi tıbbi işlemler onu duymuştum mesela :) Ne kadar doğru bilmiyorum tabii

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.