Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

7 dakika önce, Freesia yazdı:

Sıkıntı orada değil, yani yeni doğmuş bir bebeğe belirli bir ayda doğdu için şöyle şöyle olacak diyebilmek beni rahatsız ediyor. 

Ay evet onu duymuştum hatta bazı anneler burcuna göre doğurmak istiyormuş denk gelmeyince olay çıkarıyormuş falan o yanlış ama şey konusu belki doğrudur belli bir etki payı olabilir. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

8 dakika önce, Freesia yazdı:

Sıkıntı orada değil, yani yeni doğmuş bir bebeğe belirli bir ayda doğdu için şöyle şöyle olacak diyebilmek beni rahatsız ediyor. 

İyi de yeni doğmuş bir bebeğin karakterize özellikleri zaten var ki o zaman hiç kimsenin hür bir iradesi yok. Hani sen hür irade olmuyor diyorsun ama zaten bebeklerin böyle bir iradesi yok ki. 

2 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Ooo hem de ne para :D Ben korkarım öyle fal işlerinden ya :D 

Etkileri olabilir tabii buna benzer şeyler ben de duymuştum. Özellikle ayla ilgili şeyler. Eskiden dolunay olduğu geceler önemli şeyler yapmayın falan derlermiş ya da ameliyat gibi ciddi tıbbi işlemler onu duymuştum mesela :) Ne kadar doğru bilmiyorum tabii

Hahaha ben de korkuyorum biraz. :D Tabii filmlerdeki gibiyse. :D 

Evet evet böyle şeyler oluyor, yani bazen tamamen hurafede olabiliyor. Mesela eskiden gece tırnak kesme diye bir muhabbet varmış, eskiden geceleri yeterince aydınlık olmuyor diye ama günümüze sanki günahmış gibi lanse ediliyor. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

11 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Evet evet böyle şeyler oluyor, yani bazen tamamen hurafede olabiliyor. Mesela eskiden gece tırnak kesme diye bir muhabbet varmış, eskiden geceleri yeterince aydınlık olmuyor diye ama günümüze sanki günahmış gibi lanse ediliyor. :D 

Korku filmleri izlemiyorum korkumdan desem hahaha beni birkaç kere zorla korku filmine götürmüşlerdi bir de halimi görmen lazım tam bir komedi :D

Evet çok var öyle maalesef bir de onlara bin katıp üzerine hikayeler uydurdular mı tamamdır neydi ya bu bebeklerle ilgili vardı bir tane :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

15 dakika önce, pegasusejder yazdı:

İyi de yeni doğmuş bir bebeğin karakterize özellikleri zaten var ki o zaman hiç kimsenin hür bir iradesi yok. Hani sen hür irade olmuyor diyorsun ama zaten bebeklerin böyle bir iradesi yok ki. 

Demek istediğim yeni doğmuş bir bebeğin hangi ayda doğmuş olduğuna bağlı olarak belirli kalıplara sokulması. Tabi ki de yüzde yüz özgür değiliz genetik faktörler, doğduğumuz çevre gibi çok önemli unsurlar da var ama sırf bir insanın duygusal olup olmamasını doğduğu aya bağlamak bana saçma geliyor. :D

17 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Ay evet onu duymuştum hatta bazı anneler burcuna göre doğurmak istiyormuş denk gelmeyince olay çıkarıyormuş falan o yanlış ama şey konusu belki doğrudur belli bir etki payı olabilir. 

Bunlar da iyice sapıtmış. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

18 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Korku filmleri izlemiyorum korkumdan desem hahaha beni birkaç kere zorla korku filmine götürmüşlerdi bir de halimi görmen lazım tam bir komedi :D

Evet çok var öyle maalesef bir de onlara bin katıp üzerine hikayeler uydurdular mı tamamdır neydi ya bu bebeklerle ilgili vardı bir tane :D

Hahahaha bana gereksiz gelir korku filmleri. :D 

Ya çok saçma şeyler var, işte geçmişte bir olay için yapılıyor sonra millet ona dediğin gibi bin katıp devam ettiriyor. D: Aklına gelirse yazarsın. :D 

15 dakika önce, Freesia yazdı:

Demek istediğim yeni doğmuş bir bebeğin hangi ayda doğmuş olduğuna bağlı olarak belirli kalıplara sokulması. Tabi ki de yüzde yüz özgür değiliz genetik faktörler, doğduğumuz çevre gibi çok önemli unsurlar da var ama sırf bir insanın duygusal olup olmamasını doğduğu aya bağlamak bana saçma geliyor. :D

Dediğim gibi etkenlerden bir tanesi, bir sürü etken var, insan karmaşık bir sistemli canlıdır öyle 2-3 şeyle oluşacak değil. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

21 dakika önce, Freesia yazdı:

Bunlar da iyice sapıtmış. :D

Hahaha gerçekten öyleler ama :D

4 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Hahahaha bana gereksiz gelir korku filmleri. :D 

Ya çok saçma şeyler var, işte geçmişte bir olay için yapılıyor sonra millet ona dediğin gibi bin katıp devam ettiriyor. D: Aklına gelirse yazarsın. :D 

Benim çevremde izleyen çok vardı ben kafama ceket falan geçirerek böyle ya da ellerim yüzümde istemiyorum dedikçe özellikle üzerime gelinirdi ah ah ne günler. Günlerce etkisinden çıkamazdım ki gittiğimde 2 3 tane falandır yani. 

Şey ya baktım hani bebek babası veya erkek uzakta olunca al geliyor gibi bir şey derlerdi korkuturlardı erkek eşyası falan koyuyorlar hatta :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Hahaha gerçekten öyleler ama :D

Benim çevremde izleyen çok vardı ben kafama ceket falan geçirerek böyle ya da ellerim yüzümde istemiyorum dedikçe özellikle üzerime gelinirdi ah ah ne günler. Günlerce etkisinden çıkamazdım ki gittiğimde 2 3 tane falandır yani. 

Şey ya baktım hani bebek babası veya erkek uzakta olunca al geliyor gibi bir şey derlerdi korkuturlardı erkek eşyası falan koyuyorlar hatta :/

Hahahaha yani öyle oldu mu ben izlerim sıkıntı olmaz pek, çok korkmuyorum da ama bizim inanışlarla ilgili filmlere gitmeyi sevmiyorum diyeyim. Bir de nasıl desem ben gördüğüm şeyleri hemen rüyamda da görürüm, mesela burada konuştuğum kaç kişiyi böyle rüyamda gördüm gene konuşurken falan. :D 

Heee ilginç bir şeymiş, duymamıştım daha önce.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

15 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Hahahaha yani öyle oldu mu ben izlerim sıkıntı olmaz pek, çok korkmuyorum da ama bizim inanışlarla ilgili filmlere gitmeyi sevmiyorum diyeyim. Bir de nasıl desem ben gördüğüm şeyleri hemen rüyamda da görürüm, mesela burada konuştuğum kaç kişiyi böyle rüyamda gördüm gene konuşurken falan. :D 

Heee ilginç bir şeymiş, duymamıştım daha önce.

Benim de film rüyama girer. Dinle ilgili daha korkunç zaten izleyemem öyle de. Senin gibi buradan insanları o kadar değil tabii değişikmiş o da :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Benim de film rüyama girer. Dinle ilgili daha korkunç zaten izleyemem öyle de. Senin gibi buradan insanları o kadar değil tabii değişikmiş o da :D 

Küçükken iskeletli şeyler falan gördüm mü benim için o gece biterdi. :D Hahaha ben neler neler gördüm bir bilsen. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

23 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Küçükken iskeletli şeyler falan gördüm mü benim için o gece biterdi. :D Hahaha ben neler neler gördüm bir bilsen. :D 

Ay çocukluğu hiç hatırlatma ya kendim kadar ödlek birini tanımam :D Gölgeden, karanlıktan, dolaplardan her şeyden korkardım :D Hatta babaannem çocukken bu neydi ya öteki tarafla ilgili diziler falan olurdu ödüm kopardı :D

Cidden değişiksin hahaha daha neler çıkacak acaba :D  Neler gördünüz acaba? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.