Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

29 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Çok ciddiyim maalesef. Hatta üniversite yıllarımda bir keresinde akşam saatleri bizimkiler misafirliğe gitmişler işte ve babam işteydi. Evin içinde tekim sonraa bir anda elektrikler gitti ama nasıl biliyor musun bütün mahalle karanlığa büründü. Sonra işte ben tabii o an kımıldayamadım bildiğin cama falan gittim yok dışarı kapkaranlık. Telefonun şarjı bitmek üzere. Apartmanın içinde komşulardan sesler geliyor. Baktım mum falan hiçbir şey kalmamış. Bir tane çakmak ve şarjı bitmek olan telefonumun ışığı ile beklemiştim camın önünde. Annemler korkumu bilerek koşa koşa eve gelmişlerdi :D

Bende küçükken buna benzer bir olay yaşadım. Merdivenlerden çıkarken bir anda elektrikler kesilmişti karanlıkta yavaş yavaş merdivenleri çıkıp bir komşunun kapısını çalmıştım. :whaaat3-onion-head-emoticon:

45 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Ben kaçıyorum herkese iyi geceler.

İyi geceler. :D

40 dakika önce, Zow yazdı:

Selam iyi akşamlar kim varsa :3 

32 dakika önce, Akiha-sama yazdı:

İyi akşamlar

Selamlar, iyi akşamlar. :hi-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

16 dakika önce, Akiha-sama yazdı:

Açıkçası hiçbir zaman buraların çok kalabalık olacağını düşünmüyorum ve yerli-yabancı bütün forumlar için geçerli bu. Artık insanlar forum çok kullanmıyor. Genelde Discord üzerinden konuşuyor, soru soruyor. Tabii ki bu demek değil ki bütün forumlar öldü ama eskisi kadar aktif olmayacağı da bir gerçek. Bir de özellikle bu saatte pek kişinin foruma gireceğini sanmıyorum.

Biraz öyle ama sanırım buranın fazla kalabalık olmamasını seviyorum ya. :yeah-crazy-rabbit-emoticon:

@Zow 1 yılda başka hangi animeleri izledin anlat bakalım. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 minutes ago, Freesia said:

Biraz öyle ama sanırım buranın fazla kalabalık olmamasını seviyorum ya. :yeah-crazy-rabbit-emoticon:

@Zow 1 yılda başka hangi animeleri izledin anlat bakalım. :D

Az kişi olmasının hem artıları hem de eksileri var.

Artılar: Belirli insanlarla daha samimi olabilirsin, trol ve sinir bozucu insan sayısı az olur, aşağı yukarı herkesi tanırsın ve daha alışık olursun

Eksiler: Kendi zevkine göre veya muhabbetti seni saran insan bulma ihtimalin azalır, daha az mesaj olur ve çok canlı olmaz, herkesin programı ve saati aynı olmadığı için birileriyle konuşmak isterken karşında kimse olmayabilir.

Biraz kişisel tercih ama bence forumların en büyük dezavantajı mesaj akışının çok yavaş gerçekleşmesidir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu an, Akiha-sama yazdı:

Artılar: Belirli insanlarla daha samimi olabilirsin, trol ve sinir bozucu insan sayısı az olur, aşağı yukarı herkesi tanırsın ve daha alışık olursun

Eksiler: Kendi zevkine göre veya muhabbetti seni saran insan bulma ihtimalin azalır, daha az mesaj olur ve çok canlı olmaz, herkesin programı ve saati aynı olmadığı için birileriyle konuşmak isterken karşında kimse olmayabilir.

Biraz kişisel tercih ama bence forumların en büyük dezavantajı mesaj akışının çok yavaş gerçekleşmesidir.

Merhabalar, peki sizi foruma çeken nedir? Bu sakinlik mi, ben samimiyetine bağlanıyorum açıkçası:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 minute ago, Mika-desu said:

Merhabalar, peki sizi foruma çeken nedir? Bu sakinlik mi, ben samimiyetine bağlanıyorum açıkçası:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Açıkçası hesabı ilk açma sebebim TAÇE'den bir animeyi indirmek içindi ama aktif olma sebebimi sorarsan  Nasu'ya çok sinirlendim ve bir yere yazmak istemiştim o sıradada buraya da bir uğrayayım dedim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Akiha-sama yazdı:

Açıkçası hesabı ilk açma sebebim TAÇE'den bir animeyi indirmek içindi ama aktif olma sebebimi sorarsan  Nasu'ya çok sinirlendim ve bir yere yazmak istemiştim o sıradada buraya da bir uğrayayım dedim

Anladım, umarım halledebilmişsinizdir işinizi.

Nasu'ya neden sinirlendiniz?:ahaaah-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, Akiha-sama yazdı:

Ben genelde açıyorum yan sekmeye arada bildirim gelirse bakıyorum. :D 

Forumun artı yönlerine emojileride ekleyebiliriz. :patpat-dance-crazy-rabbit-emoticon:

6 dakika önce, Mika-desu yazdı:

Ben ikisi de diyorum. :uhuhuh-onion-head-emoticon: Nabersin mika? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, Freesia yazdı:

Ben genelde açıyorum yan sekmeye arada bildirim gelirse bakıyorum. :D 

Forumun artı yönlerine emojileride ekleyebiliriz. :patpat-dance-crazy-rabbit-emoticon:

Ben ikisi de diyorum. :uhuhuh-onion-head-emoticon: Nabersin mika? 

Evet ben de ikisini seviyorum ama bazen çok sessiz oluyor...

İyiyim teşekkür ederim, sen nasılsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.