Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

23 dakika önce, Ari01 yazdı:

O senin yetenekliliğin. :D Ayrıca şu aralar ömrümü tüketen 170 bölümlük bir şeyle uğraşmaktayım hala. :D En azından 20 den az bölüm kaldı artık. :sweating-onion-head-emoticon:

Yemek yemeyi düşünüyor musun peki? :D Ben de yeni yedim işte. Anime falan izlerim ya da öyle oyalanırım biraz. :D

Karakterlerle bağlanıyoruz ya ondandır. Biraz garip gelebilir ama ben mesela bir kere izlediğim bir animeyi tekrar izlediğimde sanki uzun zamandır görmediğim bir arkadaşımı görmüş gibi hissediyorum. Çünkü, ne bileyim, onların yaşadıkları olaylara tanık oluyorsun, duygularını görüyorsun, kişiliklerini öğreniyorsun falan...Zaten animelerin bu taraflarını da çok seviyorum. 

Ya olabilir de bir yandan başka denizlere de açılmak isterim. :D Aslında kardeşimi falan izlemeye ikna edebilsem beraber izlemek de çok keyifli olur, hem dram izlemeyi o da seviyor da bu aralar üzerinde bir üşengeçlik var. 

Bu aralarda maşallah herkes bi bahane üstadı olmuş. :D Az kalmış az hadi bitireceksin. :D 

Alışverişe çıkmamız lazım birazdan çıkacağız... Afiyet olsun. :) 

Evet ondan olabilir, ikinci izlediğinde onlarla daha özdeşleşmiş bir şekilde izliyorsun güzel oluyor. :) Ben de bazen böyle bakarım ama her animede olmuyor bu benim için. :D 

Hahaha açıl bakalım başka denizlere. :D Evet birlikte yapmak daha eğlenceli oluyor cidden. Zorla o zaman kardeşini. :D 

22 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Hahahaha iyi oluyor sana :D  Ama sürekli bununla ilgili sürekli laf duyuyorum yok çok duyduk, yok çok gördük, dediler ve gitttiler. Ne yapayım :D

Kesssinn iyi oluyordur. :D Hahahaha ya genel tabirdir o, özellikle birileri için değil yani. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

7 saat önce, Elimiel-23 yazdı:

Hahaha yaşlıların çoğu çocuk gibi zaten :D

Anladım bir ara çok düşündüm spora gitmeyi ama hep üşengeçlik :/ Yani burada öyle kendin çalışabileceğin falan bir alan yok spor salonları uzakta, ücretli ve biraz nasıl desem tam istediğim gibi değil. Bende tabi bahane bol hahaha :D Sağ ol :) 

Sen çok fena olmaya başladın ama :D

Öyle miiii peki :D 

@Mika-desu Nerelerdesin önerilerine ihtiyacım var :D

Nedir nedir, ne önerisi :cheer2-onion-head-emoticon:

Selamlar:hi-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Eski tip seviyorum veya fantastik bir şeyler de olabilir ama çok uzun bir şeyler istemiyorum şu sıralar :)

İyiyim sen nasılsın? 

Kore dizisi mi peki? Yoksa genel her çeşit? Kaçırdım yazılanları...

İyiyim bende teşekkürler. Ne yaptınız, gününüz nasıl geçti; benim dine nazaran çok daha boştu.  Evdeydim, oyun oynadım, dizi izledim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Elimiel-23 yazdı:

Sen sürekli kullanıyorsun ama :D İyi oluyor tabii :D Belki milleti kaçırıyorsundur ondan gidiyorlardır :D

Hahaha yok öyle bir şey. :D Millet geliyor bana sataşıyor sonra uğraşamayacakladını görünce gidiyorlar, aslında çok yalnızım, kimse benimle dost olmak istemiyor, hep düşman oluyorlar. :'(

12 dakika önce, Mika-desu yazdı:

Nedir nedir, ne önerisi :cheer2-onion-head-emoticon:

Selamlar:hi-onion-head-emoticon:

Selam Mika, naber?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, Mika-desu yazdı:

Kore dizisi mi peki? Yoksa genel her çeşit? Kaçırdım yazılanları...

İyiyim bende teşekkürler. Ne yaptınız, gününüz nasıl geçti; benim dine nazaran çok daha boştu.  Evdeydim, oyun oynadım, dizi izledim.

Evet kore dizisi :) Yok ben açıklamadım tam kusura bakma :)

Bugün sabah misafirlerim vardı işte onlarla ilgilendim. Sonra kardeşimle uğraştım :D Boş sayılırdı alışkın değilim bir tuhaf hissettim :) Bir şeyler izledim, müzik dinledim öyle geçti işte :) 

4 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Hahaha yok öyle bir şey. :D Millet geliyor bana sataşıyor sonra uğraşamayacakladını görünce gidiyorlar, aslında çok yalnızım, kimse benimle dost olmak istemiyor, hep düşman oluyorlar. :'(

Hahaha he he aynı dediğin gibidir eminim :D Sen de yalnızsan biz ölelim o zaman :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Selam Mika, naber?

İyiyim abi sen?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.