Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

8 dakika önce, Kirii yazdı:

Biz bir şey kullanmıyoruz lütfen :hate-crazy-rabbit-emoticon: Hem ben daha güçlüyüm geçen fanınla kavga ettim ben daha güçlüyüm diye hayır Pega abi daha güçlü demişti :cool-onion-head-emoticon: 

İçeriği Gizle

f04044a9-a991-4768-95e2-42879f1a9e22.jpg.736c281d3de3a947cddb54c59e4f1561.jpg

Haha :D

Bilmem siz döveceksiniz siz bulun yerini de:evil-smile-onion-head-emoticon:

E o iş yaş. Acan değilizki bilgi verilmeden adam bulalım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

1 saat önce, Kemankech yazdı:

Cümleten günaydınlar efe'm

Bu kadar detaylı mıydı be bu oyun? Ben Allah ne verdiyse dalıyorum :D

Günaydın.

Günaydın, naber?

Düşündüğünden çok daha detaylı. :D Çok detaya önem vermeden de oynarsın ama daha zor oynarsın, bunlar daha konforlu oynamak için. 

1 saat önce, Kirii yazdı:

Biz bir şey kullanmıyoruz lütfen :hate-crazy-rabbit-emoticon: Hem ben daha güçlüyüm geçen fanınla kavga ettim ben daha güçlüyüm diye hayır Pega abi daha güçlü demişti :cool-onion-head-emoticon: 

İçeriği Görüntüle

f04044a9-a991-4768-95e2-42879f1a9e22.jpg.736c281d3de3a947cddb54c59e4f1561.jpg

Haha :D

Bilmem siz döveceksiniz siz bulun yerini de:evil-smile-onion-head-emoticon:

Ooo alfa bir insanımdır diyorsun yani. :) Fanım haklı ama işte kıyaslamalarda benim kullanılmam lazım, ben zaten zirveyim, göklerde süzülüyorum, o yüzden kıyaslamaya ben dahil edilemem. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, pegasusejder yazdı:

Senin çete ne kullanıyor peki? :D 

Selam Zoro.

Ooo kardeş sen bence az yanlış yapmışsın takımı. :D 

Ayaka (DPS) + Kaeya (Buz reaksiyonu almak için ve sup dps) + Mona (Dondurma yapmak için) + Jean (Hem healer hem sup hem de artifacts setini tamamladığında karşı tarafın %40 element direncini düşürüyor) 

Yani tabii senin takımın sen bilirsin ama bence bu şekilde yapman daha mantıklı. :D 

Günaydın herkese. 

Merak ettim denemeye değer tavsiyen için de teşekkürler. ^^ Günaydın bu arada :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, pegasusejder yazdı:

Günaydın, naber?

Düşündüğünden çok daha detaylı. :D Çok detaya önem vermeden de oynarsın ama daha zor oynarsın, bunlar daha konforlu oynamak için. 

Ooo alfa bir insanımdır diyorsun yani. :) Fanım haklı ama işte kıyaslamalarda benim kullanılmam lazım, ben zaten zirveyim, göklerde süzülüyorum, o yüzden kıyaslamaya ben dahil edilemem. :D 

Evet öyleyim:smoking2-onion-head-emoticon: Hayır değil ben haklıyım :hate-crazy-rabbit-emoticon: Iyy zirvede zirve olsa . :D Kıyaslamaya dahil edildin bile nihaha:teehee-crazy-rabbit-emoticon: Şimdi gelip senin zirven benim zeminim diyenler var :kill-myself-crazy-rabbit-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Yue-sama yazdı:

Merak ettim denemeye değer tavsiyen için de teşekkürler. ^^ Günaydın bu arada :D 

Mona ile kurduğun takım nasıldı peki? 

Evet öyleyim:smoking2-onion-head-emoticon: Hayır değil ben haklıyım :hate-crazy-rabbit-emoticon: Iyy zirvede zirve olsa . :D Kıyaslamaya dahil edildin bile nihaha:teehee-crazy-rabbit-emoticon: Şimdi gelip senin zirven benim zeminim diyenler var :kill-myself-crazy-rabbit-emoticon: 

Hahaha sen haklıymışsın gibi yapalım. :teehee-crazy-rabbit-emoticon: Herkes kendi hayal dünyasında istediği hayali kurmakta özgürdür, lakin acı gerçekler yere çarpabilir. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

9 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Mona ile kurduğun takım nasıldı peki? 

Hahaha sen haklıymışsın gibi yapalım. :teehee-crazy-rabbit-emoticon: Herkes kendi hayal dünyasında istediği hayali kurmakta özgürdür, lakin acı gerçekler yere çarpabilir. :) 

Öyleyim zaten:nah-crazy-rabbit-emoticon: Aa ben gerçekleri söylüyorum lütfen :pretty-onion-head-emoticon: 

Hem fanından mesaj var bu arada:uhuhuh-onion-head-emoticon:

Spoiler

5a2b4a1e-9648-437f-9d26-8464e61c8c75.jpg.606ca2386ad25c5c410e4bcf15a6deee.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öyleyim zaten:nah-crazy-rabbit-emoticon: Aa ben gerçekleri söylüyorum lütfen :pretty-onion-head-emoticon: 

Hem fanından mesaj var bu arada:uhuhuh-onion-head-emoticon:

İçeriği Görüntüle

5a2b4a1e-9648-437f-9d26-8464e61c8c75.jpg.606ca2386ad25c5c410e4bcf15a6deee.jpg

Peki peki, 23 nisanda veririz sana bi günlüğüne koltuğu... :D Haha hayalle gerçekliği karıştırma. :))

Cotana mı? Yesinler onu. :D Geçmiş olsun, hasta mı olmuş?

6 dakika önce, Zorojuro yazdı:

Selamlar, iyi günler

Selam Zoro.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.