Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

@Takoyakisamaburaya yazayım

intihar etmek seninde dediğin gibi çözüm değil bence hayata karşı bakış açını değiştirmen gerekiyor ben şahsen hayata tamamen bütün olarak ortalama 70 yıl ömrüm var diyorum ve ne acı çekersem, ne başıma kötü birşey gelirse her zaman bu açıdan bakıyorum. Bugün ölmezsen ortalama 70 yılın var, her zaman şunu düşünüyorum;iş,para,sevgi gelecek kaygısı.. Hiçbirşey olamazsam bile otostop çeker dünyayı gezerim günü birlik çalışırım diyorum. Yakınlarımı kaybettiğim oldu, neden yaşıyorum ki diye çok defa sorguladım ve dedim ki yaşıyorum işte. Alt tarafı dayansam dayansam 50 yıl dayanacağım. En azından göçüp gidene kadar görebileceğimi görmek istiyorum. Sonununun ne olduğunu tam olarak bilmiyorum, herşey olabilir fakat demek istediğim ortak nokta 70 yıl yaşayacaksın ve yaşa. Zaten hepimiz aynı teknedeyiz. Küreğini kırdılarsa yüz, çünkü senin hayatın akşam bülteninde 15 saniyelik bir haberde geçip gitmemeli. Adını dünyaya haykır, sesini kısanlara doğru. Dik dur, kendine güven, sorgula, etrafına bak. Evrenin en nadide parçalarından biri senin gezegenin, sen de bir parçasısın. Kimin sana ne dediği, ne şekilde aşağıladığına bakma veya kendini kimseden aşağı görme. Biyoloji senin de herkes gibi 3/2 nin sudan oluştuğunu söylüyor. Gerisi teferruat. Kendine iyi bak, moralini yüksek tut. Umarım az da olsa yardımcı olabilmişimdir. Sözlerimde hata varsa affola.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Real-Men-Frrranky

Yaşamak dediğin çokça tartışılabilir bir şey. Sana göre biyolojik yaşımı doldurmaya çalışmalıyım sonuçta hepimiz öleceğiz ama biyolojik yaşamı neyle doldurmalı insan ? Yüzlerce şey yaşayıp mutlu olamıyorsan 50 yılın yaşadığın 20 yıldan ne farkı kalır. Dünya pek bilinmez bir deniz boşa atılan kulaçlar sadece boşa uğraştır.

@Pseudohomophylus

Evet desem bile ne konuşacağız ki ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba @Takoyakisama, daha önce tanışma fırsatımız olmadı bugüne kısmetmiş ,seni biraz düşünceli gördüm belki biraz konuşmak fikir alışverişi yapmak iyi gelir ,benzer hayallerimiz de yok değil üstelik ben senin hayalini kurduğun yaştayım sanırım ,ama sen hayal kurma konusunda benden epey öndesin yaş olarak bu konuda hakkını vermeliyim tebrik ederim. Ayrıca yazılım ile ilgileniyorsun sanırım bu konuda da konuşabiliriz , ya da ileriye dönük yurtdışı eğitimin için de bilgi alışverişinde bulunuruz , en kötü tanışmış oluruz ne dersin:))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.