Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

20.05.2022 - 22:22, Kemankech yazdı:

<3

Şu saatten sonra ocağını unutmuyorsun yoldaş. Kırılırım.

O zaman git ya arda. Eğlenirsin işte ne güzel :D

O zaman ilk hedefimiz akrabalara kendimizi unutturmak. En fazla uzaktan meraba meraba. Yok ziyaretmiş bayram parasıymış el öpmekmiş yok. İleri!!

Tamamdır :D

Okuldan kaçmak ve kırmak yasak desem .D Sınıftakiler yaptı bir daha tövbe ettiler yaw 

Evet!!

21.05.2022 - 10:02, pegasusejder yazdı:

Oooo o zaman çay bizeee. :D 

Sen de bakmıyon artık. :D 

Ne alaka ya :D Sen bakmıyorsun

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

15 saat önce, Ellen yazdı:

Selamlar, nasılsınız?

Günaydın iyiyim sen nasılsın?  Sınavlar yaklaşınca çökmüş gibi hissediyorum :uhuhuh-onion-head-emoticon:

20 saat önce, BURUN yazdı:

Elimde bir bilgisayar var özellikleride fena değil ama çok sıkıntı çıkarıyor bununla uğraşmak istemiyorum.:homelessonionplz:

Ya kadın 2 haftadır zaman ver diyip duruyor ilk konuştuğumuzda 1 2 gün içinde halledicem diyordu 2 hafta oldu hala erteliyor kafayı yedirticek bana:bsod-onion-head-emoticon:. Bu gidişle kavuşamıyıcam gibi.:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Ben vardı diye hatırlıyorum ya belkide yanlış hatırlıyorumdur. :confused-onion-head-emoticon:

Anamm Burun hoş geldin :victory-onion-head-emoticon: Geldiğini yeni gördüm nasılsın :D

Alıntı

Beni hatırlamayabilirsin ben Hawa ilk geldiğimde konuşuyorduk ordan hatırladım seni :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

21.05.2022 - 20:41, pegasusejder yazdı:

Kardeş benimki de miladını doldurmak üzere. :D Gittiği yere kadar dayanıyoruz mecbur, şu an eldeki bütün eşyalar patlamak üzere ama devam ediyoruz çok şükür. 

Elbet kavuşursunnn

Ben de öyle bi hatırlıyorum ama emin olamadım. :D 

Oooo Ellen kardeş, hoş geldin. İyidir, sen nasılsın?

Ayıp etmişler. :') 

Elbet bir gün pega pc gördüğün gibi yapış bu arada her gün fiyat artırıyorlar kafayı yersin.

Elbet ... :dead-onion-head-emoticon:

22.05.2022 - 11:15, kirpii yazdı:

Günaydın iyiyim sen nasılsın?  Sınavlar yaklaşınca çökmüş gibi hissediyorum :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Anamm Burun hoş geldin :victory-onion-head-emoticon: Geldiğini yeni gördüm nasılsın :D

Eğer önceki profil fotoğrafında kırmızı atkılı tatlı bir anime kızı varsa hatırlıyorum.:ahaaah-onion-head-emoticon:

Hoş buldum bu arada :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5 saat önce, Ruzgarre yazdı:

Selamlarr Ahali!

Nabersiniz? Nasılsınız? 

Canlandıralı mazıcık burayı :dandyonionplz:

Selamlar. Her zamanki gibi imkansızı başarmak üzere yola çıktım (fiziği geçmek), bu yolda debeleniyorum. 

Tembellik çok güzel bir şey var ya. Çalıştıkça daha iyi anlıyorum.

Vay mazı göynünü sevdiğum. Canlandıralım beaaa.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

22.05.2022 - 14:30, Kemankech yazdı:

Haydaa. Niye ya?

Ben de gideyim marş falan yazayım. Daha bildiri falan da yayınlamam lazım, işim çok yani. 

Ceza var ya :D Bilmiyorum :(

Haha :uhuhuh-onion-head-emoticon: senin işin biraz fazla tatile kadar yetiştir :D

22.05.2022 - 12:16, pegasusejder yazdı:

Öyle miymiş? :D 

Sözümü geri alıyorum ya :D

5 saat önce, BURUN yazdı:

Elbet bir gün pega pc gördüğün gibi yapış bu arada her gün fiyat artırıyorlar kafayı yersin.

Elbet ... :dead-onion-head-emoticon:

Eğer önceki profil fotoğrafında kırmızı atkılı tatlı bir anime kızı varsa hatırlıyorum.:ahaaah-onion-head-emoticon:

Hoş buldum bu arada :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

Bilmem :D Hatırlamıyorum ki :uhuhuh-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.