Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

21 saat önce, pegasusejder yazdı:

Öldükten sonra kıymetin bilinir işte. :D Ketçap? :D O da pahalı gerçi...

Yaşarken gören yok ki ölünce sevenimiz olsun :dying-onion-head-emoticon: Nekrofililere de ben yüz vermiyorum.

Ketçap kullanırsam ölmeden biterim be.

3 saat önce, Ruzgarre yazdı:

Aklımda bir kaç yer var ama internette yaygın olmayan bir yer istiyorum. Sorabilirsen güzel olur :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

Sorayım hemen :good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

06.09.2022 - 09:01, pegasusejder yazdı:

Ben de anca sizin gibi minnaklarla beraber giriyorum. :D Bir tane öğrencim var onunla giriyorduk ara ara ama okullar başlayınca pek giremez olduk. :') Gönderdim istek, maşallah 197 arkadaşın varmış. :D 

Beni de ekle benide :evil-smile-onion-head-emoticon:Everu00 ismim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 saat önce, kirpii yazdı:

Beni de ekle benide :evil-smile-onion-head-emoticon:Everu00 ismim :D

Everu ne ya? :D Ekleyeyim, çoluk çocuk mutlu olsun biraz. :D İstek geldi mi? Bİr de everu000 vardı o değil di mi? :D 

4 saat önce, Bag Of Bones yazdı:

Herkese selamlar nasıl geçiyor gününüz? :flying-crazy-rabbit-emoticon:

Aleyküm selam, şükür iyi geçiyor. Uğraşıyoruz bir şeylerle, senin nasıl geçiyor?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

25 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Everu ne ya? :D Ekleyeyim, çoluk çocuk mutlu olsun biraz. :D İstek geldi mi? Bİr de everu000 vardı o değil di mi? :D 

Aleyküm selam, şükür iyi geçiyor. Uğraşıyoruz bir şeylerle, senin nasıl geçiyor?

İyi geçiyor benimde evde oturdum dizi izliyorum :sleeping-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

21 saat önce, pegasusejder yazdı:

Ne izliyorsun?

Dün Perfect Blue izledim, en beğendiğim o oldu. Onun haricinde Dororo'yu bitidim, The boys'a başladım ve Overlord'dun yeni bölümlerini izledim. Benim için keyifli bir pazardı. :sleeping-onion-head-emoticon: Haftaya da Paprika izlemeyi düşünüyorum tavsiye eder misin? Sen bu aralar neler izliyorsun? İyi akşamlar :embarrassed1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.