Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

12.02.2023 - 17:35, Enbiya yazdı:

beyler konuyla alakasız olcakta bu re zerodaki subaru neden aşırı kanser ve aptal aga hayatımda böyle rezil böyle ezik bir karakter görmedim her seferinde kaçıyo salak saçma şeyler yapıyo olum ölümsüzsün bak diyorum ki ÖLÜMSÜZSÜN loopa giriyosun her öldüğünde geri geliyosun bi insanı tek yumrukla fırlatacak kadar gücün var özelliğin ise gölge aga bu aptal neden böyle tasarlanmış hayatı boyunca böyle bir anı beklemiş birinin psikolojisi bu kadar kırılgan ve bozulmaya müsait olamaz hadi hepsini geçtim birkaç seferden sonra insan alışır neyin ne olduğunu anlamaya başlar bu bildiğin saafi mal

lanet girsin daha 18. bölümdeyim deliriyorum ne iğrenç karakter aq insallah düzelir 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

hani herhangi bir şey bilmiyorum tam ama subaru=7 ölümcül günah kibir, kıskançlık, öfke, tembellik, açgözlülük, şehvet ve oburluk hepsi eksiksiz ve fazlasıyla var kendini beğenmiş açgözlü kıskanç kendinin ne olduğunu hatırlayınca sinir krizleri geçiren otoritesini koruyamadığı vakit delirip kibrine yenik düşen onu bunu aşağılayan rezil bi o*o**u  evladı resmen neymiş her yolu denemiş tek yaptığı korkup kaçmak en deli olduğumda sadece kurguda değil gerçek hayatta da bu insanların var olması 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

08.02.2023 - 23:14, pegasusejder yazdı:

Uzun soluklu oyunlar beni çok sarmıyor ama bakarız ya

Aynen kardeşim

Beni sarıyo. 

Eywallah abi. Sayende racon öğreniyoruz. @kirpii bak öğren sende, lazım olur.

12.02.2023 - 17:35, Enbiya yazdı:

beyler konuyla alakasız olcakta bu re zerodaki subaru neden aşırı kanser ve aptal aga hayatımda böyle rezil böyle ezik bir karakter görmedim her seferinde kaçıyo salak saçma şeyler yapıyo olum ölümsüzsün bak diyorum ki ÖLÜMSÜZSÜN loopa giriyosun her öldüğünde geri geliyosun bi insanı tek yumrukla fırlatacak kadar gücün var özelliğin ise gölge aga bu aptal neden böyle tasarlanmış hayatı boyunca böyle bir anı beklemiş birinin psikolojisi bu kadar kırılgan ve bozulmaya müsait olamaz hadi hepsini geçtim birkaç seferden sonra insan alışır neyin ne olduğunu anlamaya başlar bu bildiğin saafi mal

Olay zaten psikolojik açıdan normal bir insan olması. Ortalama isekai karakteri ya doğumla dünyaya gelir, alışma fırsatı olur, veya  psikolojik olarak etkileri çok işlenmez "süper güçlü ve inanılmaz ponçiğim gideyim de taş gibi iki kız bulup maceraya atılayım" tarzı ilerler. Burada farklı olupta benim sevdiğim şey kurgucunun "acaba dümdüz çocuğun tekini farklı bir dünyaya göndersek psikolojisi nasıl sevilir" diye düşünüp buna göre hikaye yazması. Ha bunu herkes sever sevmez bilemem, sonuçta bu genel geçer yöntem değil. Ama benim için hem farklı bir şey gördüğüm için, hem ortalama üstü hikaye gidişatıyla aklımda güzel kalmayı başardı. Sana göre değilse de yapılabilecek bir şey yok, herkes her şeyi sevmek zorunda değil sonuçta.

12.02.2023 - 22:56, kirpii yazdı:

Selamlar nasılsınız :victory-onion-head-emoticon:

Max Hp'im düştü ama hp barımın olduğu kadarıyla iyiyim. Kafayı dağıtmak için oyunlara verdim kendimi. Sen nasılsın? Nasıl gidiyor hayat.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

12.02.2023 - 23:37, Kemankech yazdı:

Beni sarıyo. 

Olay zaten psikolojik açıdan normal bir insan olması. Ortalama isekai karakteri ya doğumla dünyaya gelir, alışma fırsatı olur, veya  psikolojik olarak etkileri çok işlenmez "süper güçlü ve inanılmaz ponçiğim gideyim de taş gibi iki kız bulup maceraya atılayım" tarzı ilerler. Burada farklı olupta benim sevdiğim şey kurgucunun "acaba dümdüz çocuğun tekini farklı bir dünyaya göndersek psikolojisi nasıl sevilir" diye düşünüp buna göre hikaye yazması. Ha bunu herkes sever sevmez bilemem, sonuçta bu genel geçer yöntem değil. Ama benim için hem farklı bir şey gördüğüm için, hem ortalama üstü hikaye gidişatıyla aklımda güzel kalmayı başardı. Sana göre değilse de yapılabilecek bir şey yok, herkes her şeyi sevmek zorunda değil sonuçta.

Max Hp'im düştü ama hp barımın olduğu kadarıyla iyiyim. Kafayı dağıtmak için oyunlara verdim kendimi. Sen nasılsın? Nasıl gidiyor hayat.

Haha bakarım :D

Hiç iyi değil ya :D Sınavda sadece 1. dönemden sorumluymuşuz falan.. ne yapıcam bilmiyorum :crying1-onion-head-emoticon: Dershaneyle uğraşıyorum diyelim :>>

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

12.02.2023 - 22:56, kirpii yazdı:

Selamlar nasılsınız :victory-onion-head-emoticon:

İyidir Kirpii Hanım, siz nasılsınız?

12.02.2023 - 23:37, Kemankech yazdı:

Beni sarıyo. 

Herkesin damak tadı farklı :D 

Ahahaha rica ederim. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

13.02.2023 - 21:47, kirpii yazdı:

Haha bakarım :D

Hiç iyi değil ya :D Sınavda sadece 1. dönemden sorumluymuşuz falan.. ne yapıcam bilmiyorum :crying1-onion-head-emoticon: Dershaneyle uğraşıyorum diyelim :>>

iyi bak. Bu dünyada, ağır ağır gitmek lazım. Yordam bilip yolunu yapmak lazım. Bin bilsen de, bir bilene sormak lazım. Pega baba, bu işlerden anlayan bi abiye benziyor. Elini öp, icazetini al.

Hadi ya. Zorluğu artar o zaman sınavın. Allah yardımcın olsun.

13.02.2023 - 23:36, pegasusejder yazdı:

Herkesin damak tadı farklı :D 

Ahahaha rica ederim. :D 

Tabiki. Herkesin hoşuna gidecek diye bir şey yok. Kitlesi küçük bir oyun türü zaten, her ne kadar manyak olsalarda sayıca azlar.

Saygılar api.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

14.02.2023 - 08:32, Kemankech yazdı:

Tabiki. Herkesin hoşuna gidecek diye bir şey yok. Kitlesi küçük bir oyun türü zaten, her ne kadar manyak olsalarda sayıca azlar.

Saygılar api.

O kadar küçük mü ya? Bilemedim sanki bayağı var gibi. :D Çokça sabır gerektiren bir oyun bence, o yüzden. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

14.02.2023 - 09:09, pegasusejder yazdı:

O kadar küçük mü ya? Bilemedim sanki bayağı var gibi. :D Çokça sabır gerektiren bir oyun bence, o yüzden. :D 

Hocam oyuncuların genel ortalamasının manyak olmasından kaynaklı. Adamlar kağıt kalem alıp hesap yaparak oynayıp, tutorial çekiyorlar. Ondan çok görünüyor, niş bir kitle değilse.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.