Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Lycaenidae, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Çene kitlenmesi, gece plağı kullanıyorum. Sanırım nedeni yirmiliklerim. Plağımı bir yıl kullanacağım ve geçmezse üst iki yirmiliğimi çektireceğim. Yirmilikler malum çene yapısını bozabiliyor ve açılıp kapanmada sorun yaşanıyor. Önceden çenemi tam değil yarım açabiliyordum ama artık şu an açma var ama çenemde kayma var. O da düzelecek umarım. Biraz canımı sıkmıyor değil. 

Tekrardan geçmiş olsun diyeyim ama sıkma canını düzelir inşallah :)

Lycaenidae, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Senle zaten konuşuyorum. Hoş bulduk dersem garip kaçar diye şey yaptım. 

Benim hoş geldin dememe garip diyorsun yani :ahaaah-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Lycaenidae, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Badem unsuz olmuyor mu bu? Normal pasta unu ile yapılan ve denediğin tarif varsa alırım ama gıda boyası kullanmayı sevmem. Ondan herhalde renk verici olarak sebze suyu kullanırım sanırım. 

Açıkcası bilmiyorum öyle bir tarif varmı, ama büyük ihtimal ile pasta unu yeterince iyi kıvam alamaz, ayrıca aynı tadı da veremez. Renklendirici göz zevki için ben kullanmamayı tercih ediyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorjek, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Açıkcası bilmiyorum öyle bir tarif varmı, ama büyük ihtimal ile pasta unu yeterince iyi kıvam alamaz, ayrıca aynı tadı da veremez. Renklendirici göz zevki için ben kullanmamayı tercih ediyorum

Bir araştıralım o zaman. Olmadı ben bir mercimek köftesi yaparım. Kaç gündür canım istiyor. :admire2-onion-head-emoticon:

Gorjek, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Belki robotu annem kırmasa cevizden deneyebilirdim :dong-onion-head-emoticon:

Oo ceviz de pahalı inş tadı güzel olur. XD

pegasusejder, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Benim hoş geldin dememe garip diyorsun yani :ahaaah-onion-head-emoticon:

Yeaph.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lycaenidae, Şimdi tarihinde yazdı:

Bir araştıralım o zaman. Olmadı ben bir mercimek köftesi yaparım. Kaç gündür canım istiyor. :admire2-onion-head-emoticon:

Oo ceviz de pahalı inş tadı güzel olur. XD

Yeaph.

Yok benim için değil her yıl evin bahçesindeki ceviz ağacından ceviz topluyoruz anannemlerdende 1 çuval geliyor. ve ben ceviz yemeyi sevmiyorum :D

Spoiler

Nasıl çelişki ama 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.