Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

MikasaWithInTheFire, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Abi sen hâlâ yatmadın mı? Bu gözler bunları görecek miydi:big-eye-onion-head-emoticon:

İfenim büyücü müsünüz @Lycaenidae :wow1-onion-head-emoticon: Büyük bir başarı bu.

Hikayenin adı: Pega'nın Uyku Düzeninin Suçu Ne? 

Büyülü bir dilim vardır, insanlara dediğim dediğim şeyi genelde yaparlar. 

pegasusejder, 30 dakika önce tarihinde yazdı:

Bitmez bitmez sen enerjik kızsın, pilin öyle kolay kolay bitmez :D Bende sırf @Lycaenidae ödev döneminden falan geçiyor stresli falan diye böyle yapıyorum :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Günaydınlar, nasılsınız?

Ayıp hem konuşuyor o kadar hem bunu diyor :[ sen benle 3 gün böyle uyudun ya. Üzgünüm ama o uyku düzeni rip. Üstüne bir bardak soğuk su içersin artık.

Günaydın. 

Spoiler

Telefondan elim değdi, silemiyorum da. :(( neen telden Spoiler kutusunu silmek zor ya. :[

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Lycaenidae, 24 dakika önce tarihinde yazdı:

Büyülü bir dilim vardır, insanlara dediğim dediğim şeyi genelde yaparlar. 

Ayıp hem konuşuyor o kadar hem bunu diyor :[ sen benle 3 gün böyle uyudun ya. Üzgünüm ama o uyku düzeni rip. Üstüne bir bardak soğuk su içersin artık.

Günaydın. 

İçeriği Görüntüle

Telefondan elim değdi, silemiyorum da. :(( neen telden Spoiler kutusunu silmek zor ya. :[

Bak o kısım doğru, bir tatlı bir kurnaz geliyor var ya, en son ben bunu niye yaptım diyorsun ama iş işten geçiyor :D 

E ne yapalım kardeşimizin keyfi yerine gelsin diye konuşacağız tabii :D Yok daha 2 gün oldu merak etme 3 gün olmadı :D Yok be o uyku düzenini kimler kimler yıkmaya çalıştı da bir şey olmadı yiğidime :D 

Günaydın

Spoiler

Biz görmemiş gibi yaparız :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, 17 saat önce tarihinde yazdı:

:confused-onion-head-emoticon: Niye niye niden?

@pegasusejder bana diyordun ya mikanin yeni versiyonları var diye , arkadaşımız da @Mutaikanın farklı bir versiyonu bence:big-eye-onion-head-emoticon:

pegasusejder, 17 saat önce tarihinde yazdı:

Belki de yan hesap açmıştır :uhuhuh-onion-head-emoticon: @Mutaika'nın ikizi mi doğuyor acaba ÇD

Ha?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Senin oğlan büyüdü de hesap mı açtı yoksa :D 

Yav kendini ifşa etmedi diye neyse ya :D

Gorjek, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Değişik rivayetler var :D

O rivayetler sonunda ben 40 yaşında ama aynı zamanda 8 ve 15 yaşında da olan, Ankara üniversitesinde okuyan 2 tane çocuğu olan ve forumda zamanında evlenmiş birinin çocuğu olan biriyim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.