Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 26 dakika önce tarihinde yazdı:

Günaydın, hala duruyor mu uyuşukluk? Belki de ters bir hareket falan yaptın siniri zorladın biraz, bana da bu tarz bir şey olmuştu.

Günaydın forum sakinleri

Duruyor, tahminimce ya sinirleri zorladım yada ufak bir yara vardı ordan derinin altında iltihap oluştu o yüzden bana uyuşmuş gibi geliyor.

Spoiler

Yani oyun oynarken boşluk tuşuna bastığımı hissedememek dışında bir sorunu yok o yüzden önemli değil.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorjek, 22 dakika önce tarihinde yazdı:

Duruyor, tahminimce ya sinirleri zorladım yada ufak bir yara vardı ordan derinin altında iltihap oluştu o yüzden bana uyuşmuş gibi geliyor.

İçeriği Gizle

Yani oyun oynarken boşluk tuşuna bastığımı hissedememek dışında bir sorunu yok o yüzden önemli değil.

İnşallah geçer

Spoiler

ama baya kötü bir durum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mutaika, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba yalnızlık

Sinirlenmemeliyim sinirlenmemeliyim...

heymely, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba Murat

Sana da selam ikiz

Pika-sama, 16 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhabalar ben geldim :) sınav haftasını araladılar 4 büyük sınavdan sonra kalanı ayın 23 de biraz nefeslenecek vakit edindim :homelessonionplz:

Hoş geldin :) İyi bari bu arayı çalışarak değerlendir :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.