Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Singularity, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Biliyorum fakat kimse yoktu ve hemen kaçmıştım eski tadı olmadığı için konulara bakıp kaçıyorum bu arada günaydın 

Sen bizi daha tanımamşısın :D Ben sürekli aşağıya giren var mı diye kontrol ediyordum bir ara :) 

Günaydın nasılsın :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Singularity, Şimdi tarihinde yazdı:

Seni biryerden gözüm ısırıyor ama çıkaramadım eskilerdensin sanırım sağol sen nasılsın

Hesap eskilerden kalma ama forumda bu sene mayısın sonu gibi aktif olmaya başladım :moving-crazy-rabbit-emoticon: Yani mayıstan beri sağda solda görmüşsündür öyle tanıyorsundur birde buraya bir ara eskileri toplamaya çalışıyordum :D 

Bende iyiyim çok şükür, bitmeyen FF ve yapmam gereken işler arasında kayboluyorum :D sen neler yapıyorsun.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Bende iyiyim çok şükür, bitmeyen FF ve yapmam gereken işler arasında kayboluyorum :D sen neler yapıyorsun.

Bende boş boş oturuyorum 3 te işe gideceğim hiçbişey anlamadan saat 12 oldu bu ara animede izleyemiyorum canım sıkılıyor hemen oyunda da öyle sanırım yaşlılığın etkileri

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende boş boş oturuyorum 3 te işe gideceğim hiçbişey anlamadan saat 12 oldu bu ara animede izleyemiyorum canım sıkılıyor hemen oyunda da öyle sanırım yaşlılığın etkileri

Şuan aynı şeyleri düşünüyor olabiliriz :D

Mahsuru yoksa iş ne hocam?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Mahsuru yoksa iş ne hocam?

Kargoda çalışıyorum ama transfer merkezinde gece ve gündüz vardiyaları var yani sizin gönderdiğiniz herşey bizim elimizden geçiyor şehir dışına biz gönderiyoruz gecedede tam tersi size gelenleri biz indiriyoruz şubeler alıp dağıtıyor falan filan

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kargoda çalışıyorum ama transfer merkezinde gece ve gündüz vardiyaları var yani sizin gönderdiğiniz herşey bizim elimizden geçiyor şehir dışına biz gönderiyoruz gecedede tam tersi size gelenleri biz indiriyoruz şubeler alıp dağıtıyor falan filan

Gece gündüz vardiyası değişiyor mu duruma göre yoksa hep gece vardiyasında mı çalışıyorsun?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.