Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Perfectum, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

Efendiler merhaba, ders seçimi için sayfanın açılmasını bekleyen açılmadığı için yenile butonunu kıran :gameaddictplz:ve kırmaya devam eden bendeniz üstüne üstlük evde tadilat yapıyor. Sizler iyisinizdir umarım. Haller vakitler nasıl :)

Benim acelem olmadığı için bekliyordum ve açılmış :D Onun yerine milletin sorularıyla uğraşıyorum, şu ders nasıl bu ders nasıl bunu nasıl yaparım diye :D Birde FF işleri :D

Kolay gelsin sana da :D

Onların haricinde iyiyim :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Benim acelem olmadığı için bekliyordum ve açılmış :D Onun yerine milletin sorularıyla uğraşıyorum, şu ders nasıl bu ders nasıl bunu nasıl yaparım diye :D Birde FF işleri :D

Kolay gelsin sana da :D

Onların haricinde iyiyim :) 

Bizim üniversite dahil başka birkaç üniversitenin sistemlerinde çökme gerçekleşmiş. Bizim seçimleri yarına ötelediler. Ancak gariptir sisteme girebildim. Çok yavaş ama. Ben de yardımcı olmaya çalışıyorum çömezlere bir zamanlar bende bizde çömezdik :D Teşekkür ederim sende iyiysen tamamdır. Ben de iyiyim gerçi biraz stresliyim. Şu aralar tadilatta olduğu için ev yapacağım işler de kısıtlandı. En kısa zamanda bitirirsek bende yoluma bakacağım inşallah :) FF işleri nasıl gidiyor?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Judgment, 18 dakika önce tarihinde yazdı:

Her zamanki gibi yoğun ama hallediyorum bir şekilde.

:good-job-onion-head-emoticon:

Perfectum, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Bizim üniversite dahil başka birkaç üniversitenin sistemlerinde çökme gerçekleşmiş. Bizim seçimleri yarına ötelediler. Ancak gariptir sisteme girebildim. Çok yavaş ama. Ben de yardımcı olmaya çalışıyorum çömezlere bir zamanlar bende bizde çömezdik :D Teşekkür ederim sende iyiysen tamamdır. Ben de iyiyim gerçi biraz stresliyim. Şu aralar tadilatta olduğu için ev yapacağım işler de kısıtlandı. En kısa zamanda bitirirsek bende yoluma bakacağım inşallah :) FF işleri nasıl gidiyor?

Bizimkisi şuan normal herhalde

Çömezlere yardım etmeyi severim ama bilmediğim konularda aynı soruları döndürerek soruyorlar bazen, sinir oluyorum :D 

FF bi gidiyor bi duruyor öyle öyle yazıyorum :D İnşallah yakında bitecek :D (Gerçi hep aynı şeyi söylüyorum :D )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

:good-job-onion-head-emoticon:

Bizimkisi şuan normal herhalde

Çömezlere yardım etmeyi severim ama bilmediğim konularda aynı soruları döndürerek soruyorlar bazen, sinir oluyorum :D 

FF bi gidiyor bi duruyor öyle öyle yazıyorum :D İnşallah yakında bitecek :D (Gerçi hep aynı şeyi söylüyorum :D )

Konusu nedir, ne tarz temalar kullanıyorsun?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.