Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Judgment, 43 dakika önce tarihinde yazdı:

Yok ben daha 10. sınıfım. Sen?

Ben çalışıyorum , güzel dönemler keyfini çıkar ama ihmal de etme,tabi şu şekilde algılama şimdi güzel sonra sarpa sarıyor değil her yaşın çıkarılacak bir tadı bulunuyor ama o yaşlar bir ayrı:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Sejiuku, 51 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben çalışıyorum , güzel dönemler keyfini çıkar ama ihmal de etme,tabi şu şekilde algılama şimdi güzel sonra sarpa sarıyor değil her yaşın çıkarılacak bir tadı bulunuyor ama o yaşlar bir ayrı:)

Pandemi ve ekonomi dolayısıyla pek tadı çıkartılmıyor ama tavsiyene uymaya çalışırım. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende şuan 10.sınıf öğrencisiyim gerçekten bu dönemler önceki dönemlere göre farklı en azından çoğu kişi böyle diyor ben ise bu dönemleri pc başında anime veya dizi, film izleyerek (ders çalışmayı ihmal etmek olmaz) geçiriyorum pek pişman değilim yine olsa yine yaparım ama bir başkasının da beni örnek almasını tavsiye etmem.

[bu arada ben bu forumda yeni sayılırım ve şunu diyebilirim ki farklı farklı birçok tecrübede bulunmuş insanlarla çeşitli konular üzerine muhabbet etmek veya tartışmak çok zevkliymiş!]

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

IronHeart, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Bende şuan 10.sınıf öğrencisiyim gerçekten bu dönemler önceki dönemlere göre farklı en azından çoğu kişi böyle diyor ben ise bu dönemleri pc başında anime veya dizi, film izleyerek (ders çalışmayı ihmal etmek olmaz) geçiriyorum pek pişman değilim yine olsa yine yaparım ama bir başkasının da beni örnek almasını tavsiye etmem.

[bu arada ben bu forumda yeni sayılırım ve şunu diyebilirim ki farklı farklı birçok tecrübede bulunmuş insanlarla çeşitli konular üzerine muhabbet etmek veya tartışmak çok zevkliymiş!]

Ben de zaten zamanımın çoğunu o şekilde geçiriyorum fakat örneğin bir proje veya yarışma olduğunda online bir şekilde yapılınca hiç havası kalmıyor. 

Hoş geldin bu arada.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.