Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Zorojuro, 55 dakika önce tarihinde yazdı:

Enen No Shouboutai'yi izlemeye başladım bugün. Güzel bir animeye benziyor. Bu aralar çok fazla animeye başlayıp başlayıp yarıda bıraktığım için artık bir sıkılma durumu yaşamaya başlamıştım. Böyle zamanlarda bu tarz izlenilesi anime bulmak iyi oluyor. Ama bunu da sonuna kadar devam ettirebilir miyim bilemiyorum. Artık senaryolar birbirine benzemeye başladı ve hep aynı konu üzerinden ilerleyen benzer animeler görmek gerçekten bayma hissi veriyor.

Senaryosu diğer animelere göre daha farklı birkaç tane anime yazayım büyük ihtimal izlemişsindir ama izlemediysen bak bence.

Steins;Gate

Youjo Senki

Joker Game(episodik sayılabilir galiba)

Gleipnir

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Akame777, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

@pegasusejder selam ben okuldan daha yeni geldim seninle tanışma ve konuşma fırsatımız pek olmamıştı ama inşallah iyi arkadaş oluruz :onion_yep_by_7anime7drawer7:

Oluruz oluruz merak etme :)

Kaça gidiyorsun peki neler yapıyorsun? Daha önce belki görmüşümdür kusura bakma hatırlayamadım

Kendimden şöyle kısaca bahsedeyim, elektrik elektronik son sınıf öğrencisiyim(1 yıl uzattım) bunun haricinde Ankara'da yaşıyorum, başka aklıma bir şey gelmedi :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.