Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Çünkü ölü gibi takılıyorsun...

Günün kazananı dediğin mvp ise gözüküyor ya :D 

Ölü gibi olduğumu kastederken çok az uğradımı mı yoksa başka bir durum mu?

evet profilde gözüküyormuş solved diye bir şey gelmiş adından az çok ne olduğunu anladım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mutaika, Şimdi tarihinde yazdı:

Ölü gibi olduğumu kastederken çok az uğradımı mı yoksa başka bir durum mu?

evet profilde gözüküyormuş solved diye bir şey gelmiş adından az çok ne olduğunu anladım

Ara ara bakıyom bazen geldiğinde de selam falan vermeden çıkıyon ayıp ediyon :/ 

Yani Mika başka bir şeyi mi kastetti bilmiyorum. Gerçi @MikasaWithInTheFire artık seni ölü gibi kabul ediyorum diyorsa bence olabildiğince uzağa kaçmaya çalış. Gerçi hoş ölümden nereye kadar kaçarsın ondan emin değilim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Ara ara bakıyom bazen geldiğinde de selam falan vermeden çıkıyon ayıp ediyon :/ 

Yani Mika başka bir şeyi mi kastetti bilmiyorum. Gerçi @MikasaWithInTheFire artık seni ölü gibi kabul ediyorum diyorsa bence olabildiğince uzağa kaçmaya çalış. Gerçi hoş ölümden nereye kadar kaçarsın ondan emin değilim

Ne oluyor ya ölümden kaçamam falan :d nadiren uğruyorum onda da yazacak bir şey bulamıyorum, ilham gelmiyor. Hisashiburi da na?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mutaika, Şimdi tarihinde yazdı:

Ne oluyor ya ölümden kaçamam falan :d nadiren uğruyorum onda da yazacak bir şey bulamıyorum, ilham gelmiyor. Hisashiburi da na?

Sen Mika'yı bilmiyorsun daha, kızdırırsan neler oluyor bir bilsen :D 

İlham mı gelmiyor??? 

Hımmm ilham gelmedi tüh bugün de selam yazamadık. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.