Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Judgment, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Divinity Original Sin 2, baya güzel oyun.

Trailer'ına baktım, güzele benziyor :) Şu sıralar Genshin dışında bir şey oynamıyorum, onu da işte abimle girip takılıyoruz. Yazın Mount and Blade Bannerlord oynamıştım, birde assassins creed odysey oynamıştım. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Trailer'ına baktım, güzele benziyor :) Şu sıralar Genshin dışında bir şey oynamıyorum, onu da işte abimle girip takılıyoruz. Yazın Mount and Blade Bannerlord oynamıştım, birde assassins creed odysey oynamıştım. 

Oyun aşırı hardcore rpg ögeleri barındırıyor 75 tl'ydi en son bence bak bir ara. Oyundaki diyaloglar çok derin ve oyundaki en küçük hareketinin bile hikayede etkisi var. Genshin'i bıraktım ben ara sıra girip bakıyorum sadece.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Judgment, Şimdi tarihinde yazdı:

Oyun aşırı hardcore rpg ögeleri barındırıyor 75 tl'ydi en son bence bak bir ara. Oyundaki diyaloglar çok derin ve oyundaki en küçük hareketinin bile hikayede etkisi var. Genshin'i bıraktım ben ara sıra girip bakıyorum sadece.

Şu sıralar oyuna ayıracak vakit ve param yok gibi :/ Zaten çok oyun oynayan bir insan değilim, aslında rpg tarzını seviyorum ama genelde çok kaptırdığım için oynamaktan uzak duruyorum :) Arada abimin oyunlarından oynuyorum veya abimle ortak bir oyun seçip oynuyoruz. İşte şu sıralar Genshin takılıyoruz, girip günlük görevleri yapıp boss kesip çıkıyoruz. 12 Kasım'da güncelleme gelecekmiş ve karakter hediye edebilirlermiş falan filan, güzel bir kaç şey olacak gibi hayırlısıyla :D Biraz daha takılır bırakırız herhalde.

Bundan önce de Satisfactory ve Remnant oynuyorduk :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Şu sıralar oyuna ayıracak vakit ve param yok gibi :/ Zaten çok oyun oynayan bir insan değilim, aslında rpg tarzını seviyorum ama genelde çok kaptırdığım için oynamaktan uzak duruyorum :) Arada abimin oyunlarından oynuyorum veya abimle ortak bir oyun seçip oynuyoruz. İşte şu sıralar Genshin takılıyoruz, girip günlük görevleri yapıp boss kesip çıkıyoruz. 12 Kasım'da güncelleme gelecekmiş ve karakter hediye edebilirlermiş falan filan, güzel bir kaç şey olacak gibi hayırlısıyla :D Biraz daha takılır bırakırız herhalde.

Bundan önce de Satisfactory ve Remnant oynuyorduk :)

Ben de pek oyun oynamaya vakit ayıramıyorum ama hafta sonu olunca oynamaya çalışıyorum işte. Rpgler çok zaman istiyor ama doğrudur.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.