Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Yumuşa'a bir soru soruyorsun 5 saniyede cevaplıyor maşallah :) 

Matris'ler falan da var, diferensiyel denklemler ohooo çok konu var @yumulonely

Kolay gelsin, o konular müfredatta var mı? Bu yıl müfredat biraz süzgeçten geçti.  Yine de bi mufredata bakın :)

Ben kaçayım, sizi geleneksel müziğimizle baş başa bırakıyorum; ders arasında kopmaya birebir.

Spoiler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Kolay gelsin, o konular müfredatta var mı? Bu yıl müfredat biraz süzgeçten geçti.  Yine de bi mufredata bakın :)

Ben kaçayım, sizi geleneksel müziğimizle baş başa bırakıyorum; ders arasında kopmaya birebir.

İçeriği Gizle

Ben onu geleceğe hazırlıyorum Mika :)

Görüşürüz

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Onlar daha başlangıç, haftaya neler neler soracam :D Üniye geldiğinde direkt mezun olacak Yumuş :D 

Olsa çok güzel olur sjsjshjshjs

MikasaWithInTheFire, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Şimdi güzel oturtursan seneye çok rahat edersin. Başarılar, temeli iyi anlayınca yeni nesile yoğunlaşmak daha kolay oluyor.

Teşekkürler. Umarım fazla vakit kaybetmeden düzeltirim geometriyi. Sana da başarılar kolay gelsin tekrardan. Pegasus türev integral deyince aklıma geldi T^T

pegasusejder, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Yumuşa'a bir soru soruyorsun 5 saniyede cevaplıyor maşallah :) 

Matris'ler falan da var, diferensiyel denklemler ohooo çok konu var @yumulonely

:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:Adına bakıp yargılamak istemezdim ama zor duruyor sjsjsjs

Bir şekilde halledeceğim artık:tuzkistrokeplz:

Gorjek, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Son bi bakış atayım dedim foruma, logaritma türev falan filan açtınız moralim bozuldu, keşke sin/cos da kalsaydık :depressed2-onion-head-emoticon:

:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yumulonely, Şimdi tarihinde yazdı:

Olsa çok güzel olur sjsjshjshjs

Teşekkürler. Umarım fazla vakit kaybetmeden düzeltirim geometriyi. Sana da başarılar kolay gelsin tekrardan. Pegasus türev integral deyince aklıma geldi T^T

:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:Adına bakıp yargılamak istemezdim ama zor duruyor sjsjsjs

Bir şekilde halledeceğim artık:tuzkistrokeplz:

:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Olur olur :D Bu arada ne olmak istiyorsun bak onu bilmiyorum :) 

Yok canım çok kolay eğlenceli şeyler :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorjek, Şimdi tarihinde yazdı:

Lan zaten çoğu yine sin veya cos, tan ve cot dediğin zaten sin bölü cos ve tersi.

Benim bahsettiğim o değil, hayatın içinde çok fazla sinüs dalgası var :) Alternatif akım falan mesela sinüs dalgalarıyla gösterilir. Doğada bir çok dalga sin ve cos karışımıdır. Furye transform konusunu incelyebilirsin ilgibi çekerse

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.