Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Toprakezgi, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

İnşallah çok kilo alırsın. -.-

Ayıp :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

Gorjek, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Bende +20 kilo aynı boydayım işte :drama-crazy-rabbit-emoticon:

Bence gayet iyi :) Şaka falan yapmıyorum. 

Lycaenidae, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

İnsan hafızası hiçbir şeyi unutmasa da her şey ön bellek de kalmıyor be kardeş. 

Fakirlikten öldürmem seni merak etme. :d

Aaa öyle deme ama, her kıyafetin kendi sezonu var. Bitince aynısı geri gelmiyor. 

Sözü neden dediğimi hatırlamak için bi düşündüm :D Düşün onu bile hemen unutmuşum :D 

Eyvallah sis :D Sende olmasan :D

Kıyafer konusunda cahilimdir kusura bakma :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Gorjek, Şimdi tarihinde yazdı:

Ablam istediğim kulaklığın 2-3 katı fiyatında kulaklık aldı burdan onun için saygı duruşu :push-up-onion-head-emoticon:, herkese benimki gibi bir abla lazım.

Bende abimden çikolata istediğimde kendi paran var git al diyor, hatta üstüne kendisi de isteyebilir belli olmaz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Toprakezgi, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Tarifte bana her şey uyar. Tariflerinden birini denediğimde damak zevkimiz uyuşuyor mu uyuşmuyor mu anlarız bence. :D Farklı mutfak olarak neler var mesele? Bana yıllar önce birisi tiramisu tarifi vermişti, likörlü falandı bi türlü yapacak fırsat bulamadım. :( 
Kitap olarak da modern klasikleri okuyorum şu sıralar, sarmayanına denk gelmedim. Ama tarih kitaplarını pek sevmem, ı- ıh. Psikolojik,bilim kurgu, fantastik vs olabilir. :D 

Tiramisunun bende likörsüz tarifi var ama merak ettim likörü cidden nasıl yedirdi ki :confused-onion-head-emoticon: American Cookies olur mu tarif olarak? Tabii Amerikalılar genelde aşırı şekerli yeseler de bu tarif genelde Türklerin damak tadına daha uygun. Limonlu naneli cheesecake var. Tabii nane tadı çok baskın değil. 

Hangi modern klasik? Bilim kurgu olarak klasik bir kitap istiyorsan böyle geçmişte yankı uyandıran Kaplan Kaplan önerebilirm ama biraz daha genç yetişkin tarzda istiyorsan Kaos Yürüyüşü var, gayet akıcı ve heyecanlı yazmış. Gen yetişkin olsa da arkada yatan fikirleri istese yetişkin bilim kurguda da kullanabilirdi. 

Fantastik oalrak Cassandra Clare hiç okudun mu? Okumadıysan tavsiye ederim, ben serilerine ilk Cehennem Makineleri, Ölümcül Oyuncaklar, Karanlık Sanatlar olarak devam ettim bu kronolojik olarak yazım ama yazar ilk Ölümcül Oyuncaklar ile başladı ve ben de öyle tavsiye ederim. Cehennem Makineleri'nin yanında hafif geri planda kalıyor seri. 

Melez Sözleşmeleri serisi var ama kendisi Vampir Akademisi'nden  çalıntı bir konu ama yine de kendince farklılıkları da var. İkisinin de artıları ve eksileri var ve birbirlerini tamamlıyorlar iki hikaye birleşse sağlam kurgu çıkardı ortaya. 

Dex'ten çıkan Usta serisi var ve bunun baskısı bitmiş ama pdf olarak okumak zorunda kaldım ve cidden kötü taranan sayfaları olsa da işkenceye değdiğini düşünüyorum, çok hoş bir ortaçağ teması var ve o dönemin karanlık havasını çok hoş yansıtılmış ve yazar kendince bir evren yaratmış, orada fantastik olaylar da mevcut ama devam kitapları İng, bence İng olarak iyiysen devamını da öyle okumanı tavsiye ederim ama okumasan da ilk üç kitapla bir final havası veriyor zaten. 

Hayaletin Çırağı

Tanrıçanın Mirası

Korku ve gerilim olarak

Stephen King

Jean Christophe Grange tavsiye ederim ve tabii ki

Edgar Allan Poe

HP Lovecraft.

Klasik olarak 

Sefiller

Gazap Üzümleri

Suç ve Ceza

Otomatik Portakal 

Hamlet

Tamam yeter bu kadar seni korkutmak istemiyorum.

İçimde yatan bir canavar varmış haberim yokmuş, hep bu konunun açılmasını beklemişim. :sweating-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Spoiler
Lycaenidae, Şimdi tarihinde yazdı:

Tiramisunun bende likörsüz tarifi var ama merak ettim likörü cidden nasıl yedirdi ki :confused-onion-head-emoticon: American Cookies olur mu tarif olarak? Tabii Amerikalılar genelde aşırı şekerli yeseler de bu tarif genelde Türklerin damak tadına daha uygun. Limonlu naneli cheesecake var. Tabii nane tadı çok baskın değil. 

Hangi modern klasik? Bilim kurgu olarak klasik bir kitap istiyorsan böyle geçmişte yankı uyandıran Kaplan Kaplan önerebilirm ama biraz daha genç yetişkin tarzda istiyorsan Kaos Yürüyüşü var, gayet akıcı ve heyecanlı yazmış. Gen yetişkin olsa da arkada yatan fikirleri istese yetişkin bilim kurguda da kullanabilirdi. 

Fantastik oalrak Cassandra Clare hiç okudun mu? Okumadıysan tavsiye ederim, ben serilerine ilk Cehennem Makineleri, Ölümcül Oyuncaklar, Karanlık Sanatlar olarak devam ettim bu kronolojik olarak yazım ama yazar ilk Ölümcül Oyuncaklar ile başladı ve ben de öyle tavsiye ederim. Cehennem Makineleri'nin yanında hafif geri planda kalıyor seri. 

Melez Sözleşmeleri serisi var ama kendisi Vampir Akademisi'nden  çalıntı bir konu ama yine de kendince farklılıkları da var. İkisinin de artıları ve eksileri var ve birbirlerini tamamlıyorlar iki hikaye birleşse sağlam kurgu çıkardı ortaya. 

Dex'ten çıkan Usta serisi var ve bunun baskısı bitmiş ama pdf olarak okumak zorunda kaldım ve cidden kötü taranan sayfaları olsa da işkenceye değdiğini düşünüyorum, çok hoş bir ortaçağ teması var ve o dönemin karanlık havasını çok hoş yansıtılmış ve yazar kendince bir evren yaratmış, orada fantastik olaylar da mevcut ama devam kitapları İng, bence İng olarak iyiysen devamını da öyle okumanı tavsiye ederim ama okumasan da ilk üç kitapla bir final havası veriyor zaten. 

Hayaletin Çırağı

Tanrıçanın Mirası

Korku ve gerilim olarak

Stephen King

Edgar Allan Poe

HP Lovecraft.

Klasik olarak 

Sefiller

Gazap Üzümleri

Suç ve Ceza

Otomatik Portakal 

Hamlet

İçimde yatan bir canavar varmış haberim yokmuş, hep bu konunun açılmasını beklemişim. :sweating-onion-head-emoticon:

Forumda böyle dolu içerikli mesajlar görmek insanın gözünü yaşartıyor :admire2-onion-head-emoticon:

Hakkat içinde ne varmış be :D Ben hafiften ürktüm :D Gerçi bana yavaş yavaş yanaşıyorsun :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Bende abimden çikolata istediğimde kendi paran var git al diyor, hatta üstüne kendisi de isteyebilir belli olmaz :D

Sende "iyi o zaman tam da ayaklarım yorulmaya başlamıştı, kalk kendi çayını kendin koy" de, ben şahsen öyle yapıyom

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Forumda böyle dolu içerikli mesajlar görmek insanın gözünü yaşartıyor :admire2-onion-head-emoticon:

Hakkat içinde ne varmış be :D Ben hafiften ürktüm :D Gerçi bana yavaş yavaş yanaşıyorsun :D 

Ben de yazmaktan oldukça memnunum :embarrassed4-onion-head-emoticon: Ya aslında tavsiye edeceğim çok kitap var da işte tam zevkini bilmeyince bilemedim ne önersem. 

Ürkme ürkme en kötü ben gibi kitap ala ala iflas bayrağı çekersin evde.  :embarrassed2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lycaenidae, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Hayaletin Çırağı

Tanrıçanın Mirası

Korku ve gerilim olarak

Stephen King

Edgar Allan Poe

HP Lovecraft.

Klasik olarak 

Sefiller

Gazap Üzümleri

Suç ve Ceza

Otomatik Portakal 

Hamlet

New york cheesecake çok güzel oluyor :serenade-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.