Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Trafik ve dolap sökmek yordu. 7 kapaklı dolap söktüm. Gürültülü bir ortamdı falan derken... Trafikte 3-4 saat harcamış olabilirim. İstanbul trafiğinden nefret ediyorum ya. 

O zaman nükleotid, nucleosome, locus, mRNA, transcription...

Of inşallah mutlu olmuşsunuzdur ajskeşhğbğb

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben Lyca kısmını biliyorum zaten ondan sonra çıkıyorsun :D @Toprakezgi Ezgi bak sana da taktik olsun bu :D

Direkt okunuşunu de o zaman Pega Laysi diye başlıyor ya da Lycae :D Seçenekler çok ya da Cubic, bu sonuncu zaten en kralı XD. 

heymely, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Forum canlı sonunda nabersiniz

İyidir Mely sen?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Toprakezgi, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Trafik ve dolap sökmek yordu. 7 kapaklı dolap söktüm. Gürültülü bir ortamdı falan derken... Trafikte 3-4 saat harcamış olabilirim. İstanbul trafiğinden nefret ediyorum ya. 

O zaman nükleotid, nucleosome, locus, mRNA, transcription...

Of inşallah mutlu olmuşsunuzdur ajskeşhğbğb

GEçmiş olsun o zaman :) Dolap niye söktün ya :) İstanbul trafiği yüzünden kilometrelerce yol koşmuştum :bled2-onion-head-emoticon:

Başlangıç için iyi :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Toprakezgi, Şimdi tarihinde yazdı:

Bu arada sana nasıl hitap etmeliyim? Ve yaşını öğrenebiliyor muyum? Abla diyince merak ettim spgğbğ 

Bana forumda Homhom diyorlar lakabımdır @YatonunYenSisesi sağ olsun

Bazen de Pseudo/Psödo diye sesleniyorlar 

diğer hitap şekilleri kişiye özgü olduğu için burada bırakıyorum:whistling-onion-head-emoticon:

23 yaşımdayım, istediğin gibi hitap edebilirsin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.