Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Yapma sis, acı şu brona :noooo-onion-head-emoticon:

Olsun ama biz buna anlaşmamıştık!!! :D

Ya sabah erken kalkayımda rapor yazayım, akşam vakti sizlerle konuşmaktan yazamıyorum :)

Ama ben ne diyorum öğlen başlıyoruz çalışmaya akşam bitiriyoruz. Bitmedi mi daha? Ne bitmez rapormuş :(( Az daha dur bari. 

Ayrıca bu hayatta herkese adil olmak gerekir bro olsan da paçayı kurtaramazsın. I'm sorry. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Toprakezgi, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Teşekkür ederiiim. Senin de ismin gizli galiba, yaşın da mı gizli? Hepiniz bana çok yenisiniz, böyle sorguya çektiğim için kusura bakmayın spgğbğb

Adım Melisa 20 yaşındayım hiçbir şeyim gizli değildir aslında mekandakilerde bütün galerim bile vardır :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Toprakezgi, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Teşekkür ederiiim. Senin de ismin gizli galiba, yaşın da mı gizli? Hepiniz bana çok yenisiniz, böyle sorguya çektiğim için kusura bakmayın spgğbğb

Yo aslında pek gizlimiz saklımız yok

Profilde hakkında kısmında ayrıntılı olarak yazar  yani en azından benimkinde yazıyor

:thank_you__onion_by_elcerbero:

Ohh içime su serpildi korktum bir an:full-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lycaenidae, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ama ben ne diyorum öğlen başlıyoruz çalışmaya akşam bitiriyoruz. Bitmedi mi daha? Ne bitmez rapormuş :(( Az daha dur bari. 

Ayrıca bu hayatta herkese adil olmak gerekir bro olsan da paçayı kurtaramazsın. I'm sorry. 

Gönderirim raporu sana da :D Seninde son zamanlarda moralin baya iyi genelde kötü hissedip konuşmadan derse kaçardın :D 

Azıcık broluk paıyımız olsun bari :) Yani birde ne yaptım ben sana :) F*****'nin akıbetini yaşamak istemem :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Beni rahat bırakın lütfen :onion_gomen_by_7anime7drawer7: ponçik kalbimle oynamayın :)

@Beytize @Mutaika yaklaşık 50 yaşında şu an en küçük çocuğu 8 yaşında :)

50 olamaz ya hadi 35 olsun ya da 30 ama çocuğu yoktur Kaladdin abi 2 olabilir 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.