Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Pseudohomophylus, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben konu başlatmayı pek beceremem

Sorun varsa yanıtlayayım

Arka planda ders çalışıyorum bildirimlere 5-10 dk da bir dönüyorum:boring-crazy-rabbit-emoticon:

Ben başlayayım o zaman ama benim hiç yok denebilir. O yüzden başka bir forumdaki birinin anlattığını buraya bırakıyorum. https://forum.beybladetr.com/diger/komik-okul-anilari/30/ sondan 3.yorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

@Toprakezgi ne yapıyorsun uğrardın bu saatlerde :D

@Amygirl Emel abla nasılsın iyi misin? 

@HolySpirit keşke arada bi selam versen :)

Akşamüstü eşya taşıdım abimlerin evine, sonra bi üşüme ve mide bulantısı başladı. Acele eve gelip uyumuşum. Midem hala biraz kötü ama daha iyiyim. O yüzden de uğrayamadım. Nasıl gidiyor hayat?

Bu arada o arkadaş konuşmuyor pek, dün selam verdik bastı gitti. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Toprakezgi, Şimdi tarihinde yazdı:

Akşamüstü eşya taşıdım abimlerin evine, sonra bi üşüme ve mide bulantısı başladı. Acele eve gelip uyumuşum. Midem hala biraz kötü ama daha iyiyim. O yüzden de uğrayamadım. Nasıl gidiyor hayat?

Bu arada o arkadaş konuşmuyor pek, dün selam verdik bastı gitti. :D

Geçmiş olsun, soğuk hava mı çarptı? Şu dolap meselesinin devamı mı? :)

Biliyorum ya Holy'i bir ara özelden bi mesaj yağmuruna tutmuştum :D geldi selam verdi gitti sonra :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lostlonginus, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben başlayayım o zaman ama benim hiç yok denebilir. O yüzden başka bir forumdaki birinin anlattığını buraya bırakıyorum. https://forum.beybladetr.com/diger/komik-okul-anilari/30/ sondan 3.yorum

Benim okulda egzantrik bir anım olmadı

Elin kızı dedikleri, iyi aile çocuğu ve hep takdir alan öğrenci bendim :onion_gomen_by_7anime7drawer7: 

Senin var mı böyle bir anın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.