Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

lntegral, Şimdi tarihinde yazdı:

Sen o sınavı kazırsın doktor ama bizi kaybettin mi bi tane daha yok :shake-crazy-rabbit-emoticon:

İçeriği Görüntüle

Şaka yapıyorum ha sana ne iyiyse onu yap özleriz geçer :big-eye-onion-head-emoticon:

Yapma etme gözünü seveyim 

Verdiğim kararlardan pişman olmak hiç benlik değil :whistling-onion-head-emoticon:

Spoiler

Neyse şakaymış:sweating-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lycaenidae, Şimdi tarihinde yazdı:

Beyaz çikolata yasak, sevmiyorum. Sonra The haunting açar izleriz de mi? XD

Bro öyle deme 3te xor ile 3.7 deki çok farklıydı. Hoca başta ne yapıyor diye baktım derste.

Olur olur, normal çikolata yeriz :D Aynen onu da izlerizde hele şu başladığımız filmi bitirelim :D 

Yani ever farklılıklar olabilir :D ama alışırsın

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Toprakezgi, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Benimki 2.7'ydi. Keşke son sürümü öğrenseymişim. :D

Olsun eski topraksın aparsın sen bak nickinde de var bu. XD

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Sis güzel şarkılar buluyorsun tebrik ederim :D Bi rus ablamızda sıkıntı vardı o da korkunçlu olduğu için :D

O şarkıyı açıklayayım yasaklanma nedeni, gözlerine benzin maddesini döküp yakıyorum dediği yerde "Ülkede bir sürü kaynak var? Neden kullanmıyorsun?" Boynunda altın kolye var ve suya batıyor "Ülkede zenginlik var? Neden batıyoruz?" tarzı eleştiri var ve halkı fakirce yaşatıp ölüme mahkum etmesi falan. Ondan ilk çıktığında kaldırılmış şarkı. Hatta türkçeye çevrilmiş Marş şarkısı var onu da bulup atayım. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lycaenidae, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

O şarkıyı açıklayayım yasaklanma nedeni, gözlerine benzin maddesini döküp yakıyorum dediği yerde "Ülkede bir sürü kaynak var? Neden kullanmıyorsun?" Boynunda altın kolye var ve suya batıyor "Ülkede zenginlik var? Neden batıyoruz?" tarzı eleştiri var ve halkı fakirce yaşatıp ölüme mahkum etmesi falan. Ondan ilk çıktığında kaldırılmış şarkı. Hatta türkçeye çevrilmiş Marş şarkısı var onu da bulup atayım. 

Ben onu araştıracaktım unuttum, ya aslında şarkıda değil de klipte biraz sıkıntı vardı benim için :D Çiğ et yeme sahnesi, kaç içip ağzından akıtması falan :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.