Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Zorojuro, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Muhabbet etmek için fazla boş kafadayım şu anda. 1 paket sigara bitirdim bi akşamda. Bir şeylere dalıyorum ama neye daldığımı bende bilmiyorum.

Bizde boş kafadayız boş ver :) Dalmak arada güzeldir ya, tabii işlerini çok aksatmıyorsa

Lycaenidae, Şimdi tarihinde yazdı:

Sen böyle deyince klorlu kan fantezimiz geldi aklıma. XD Ya çiğ ette de kesin gönderme var ama yabancı arkadaşlardan yazan göremedim. Ama var yani, sağlam bir şekilde o sahneyi göstere göstere çekmişler. 

Bu arada Marş buyur, altyazı mevcut.

İçeriği Görüntüle

Oooo klorlu kan en sevdiğim :D Yani bi gönderme vardır ama görünütüsü yeterince mide bulandırıyordu :D 

Bakarım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

lntegral, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

İnsanlar 2-3 yaş için abi abla diyen kişilere gıcık olur doktor niyetin kötü olmasa bile aklında olsun :D Özellikle kendini genç hissediyorsa

Bizim aile kalabalık olunca ben çok severim  abi abla demeyi

Tamam bundan sonra dikkat ederim:wow1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Bizde boş kafadayız boş ver :) Dalmak arada güzeldir ya, tabii işlerini çok aksatmıyorsa

Oooo klorlu kan en sevdiğim :D Yani bi gönderme vardır ama görünütüsü yeterince mide bulandırıyordu :D 

Bakarım

Ama fazla olduğu zaman sıkıntı oluyor. :silence-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Çüklüt mü ona hiç dayanamam :D Hadi bakalım Ferris Hanım :D inşallah izleriz :D 

Ne zaman zora düşersen aklına F****'yı getir :D Hırslan :D

Haha moralim bozukken aklıma çüklütü getiriyorum, iyi keyifleniyorum. İzleyeceğiz uçan at, izleyeceğiz.

Aynen F***yı ezdiğim gibi bunları da geçeceğim. Yaşasın Lycae-sama seslerini şimdiden duyabiliyorum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lycaenidae, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Havuz keyfi yaparken klorlu kan kadar iyi giden kokteyl bulamazsın. :dandyonionplz:

Ağzım sulandı :D 

Bu arada şarkı ağzıma dolandı özellikla la lalalla diyen kısmı :D 

Zorojuro, Şimdi tarihinde yazdı:

Ama fazla olduğu zaman sıkıntı oluyor. :silence-onion-head-emoticon:

Haklı olabilirsin :) Arada bırakıp işleri halletmek lazım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zorojuro, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Sen yaşlıysan ben fosilim bu arada. Sendeki enerjinin yarısı bende olsa 10 yaş gençleşirim.

:happy-onion-head-emoticon:

Ağzından bal damlıyor

Ama kendine fosil deme yine de 

Sen de benim çok değerli bir forumdaş arkadaşımsın :waiting-onion-head-emoticon:

Canın bir şeylere mi sıkıldı?

Nasıl hissediyorsun şu anda?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.