Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Lycaenidae, Şimdi tarihinde yazdı:

Haha moralim bozukken aklıma çüklütü getiriyorum, iyi keyifleniyorum. İzleyeceğiz uçan at, izleyeceğiz.

Aynen F***yı ezdiğim gibi bunları da geçeceğim. Yaşasın Lycae-sama seslerini şimdiden duyabiliyorum. 

Çüklüt tam bir moral kaynağı ya :D Yarın izlemezsek bu uçan atın kanatları kopacak bak :D 

Her yere adını yayacağız :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ağzım sulandı :D 

Bu arada şarkı ağzıma dolandı özellikla la lalalla diyen kısmı :D 

31 Ekim'de klorlu kan içelim o zaman. 

Tamam sana daha sakin Rusça şarkı atayım. Böyle hoş, korkunçlu ablalar ve abiler yok. 

Spoiler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

KaladinStormblessed, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

O ne demek yahu korpecik mini mini minnaciksin sen homhomm

Abimm:shy-onion-head-emoticon:

Yeniden hoş geldin

lntegral, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi geceler güzel insanlar.Geceniz kalbiniz kadar güzel olur umarım :angel2-onion-head-emoticon:

İyi geceler bugün erkencisin:calm-down-crazy-rabbit-emoticon:

Neyse bakalım sonra görüşürüz :bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

31 Ekim'de klorlu kan içelim o zaman. 

Tamam sana daha sakin Rusça şarkı atayım. Böyle hoş, korkunçlu ablalar ve abiler yok. 

İçeriği Gizle

31 ekim mi :confused-onion-head-emoticon: uykum geldi şu an anlamayabiliyorum :D Raporun bitmesinden dolayı mı :D

İşte böyle şarkılarla gel bana :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Çüklüt tam bir moral kaynağı ya :D Yarın izlemezsek bu uçan atın kanatları kopacak bak :D 

Her yere adını yayacağız :D 

Çüklüt dışında başka ne vardı ya? Böyle komik telaffuz olan, nedense bir tane daha konuştuk da hatırlayamıyor gibi hissediyorum.

Aynen pankartlar asalım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

31 ekim mi :confused-onion-head-emoticon: uykum geldi şu an anlamayabiliyorum :D Raporun bitmesinden dolayı mı :D

İşte böyle şarkılarla gel bana :D 

Samhain gününü nasıl unutursun? Bir ara yazdığım FFi oku da böyle boşta kalma. XD Ne uykusu ayıp. Hadi sabaha kadar buradayız. 

Tamam bir tane daha var bulunca atayım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çüklüt dışında başka ne vardı ya? Böyle komik telaffuz olan, nedense bir tane daha konuştuk da hatırlayamıyor gibi hissediyorum.

Aynen pankartlar asalım.

Düşünmek lazım benim beynim uykuya dalıyor o yüzden hatırlayamayacam herhalde :D 

Dağlara falan yazalım, uzaydan görülen bir eser olsun ki uzaylılarda mükemmellik kavramını öğrensinler :evil-smile-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.