Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Lycaenidae, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ölmenin çeşitleri de var şimdi, ruhen kahrol manasında deme manası var, bunu diyorsa da kendisini kırdığı içindir. Hammurabi takılışı. 

Çok seven çok nefrette edebilir hele hele karşıda ki ona değer vermeyip kırıyorsa

Aklıma gene dizide ki söz geldi

- İnsan niçin ihanet eder?

- İnsan niçin mi ihanet eder? İnsan acı vermek için aldatır. Bir vakitler karşısındakini canını bile verecek kadar çok sevmiştir, sadıktır, sadakati tamdır, bağlılığı büyüktür. Bir gün, bir an, küçücük bir an sadakatini sunduğu kişi ona acı verir, canını yakar, umursamaz. Kişi sadakatiyle beraber ona hayatını sunmuştur da diğer taraf bunun farkına bile varmaz. İşte o vakit insanın aklında bir ihanet düşüncesi belirir. Sonra der ki ben bunca yıl sadakatimi bunun için mi sundum. Bence böyledir...

-Yani ihanet eden kadar ihanet edilen de suçludur, öyle mi?

-Karşıdaki muhatap insansa belki bunun içindir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lycaenidae, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Sana "Kay, Kay" desem anlar mısın? Asi ruhumuz için. XD 

Lycaenidae, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Bye bye o zaman. Ergen ruhumuz hiç ölmesin uçan at. 

İçeriği Gizle

Yaşasın ergenler de ben şarkı bulamıyorum şu an onun için bi kaçamadım :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lycaenidae, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Ölmenin çeşitleri de var şimdi, ruhen kahrol manasında deme manası var, bunu diyorsa da kendisini kırdığı içindir. Hammurabi takılışı. 

Yine de ölmek fazla ister gerçek anlamı olsun ister mecazi

O zaman her seni seviyorum diyene okey tamam falan dememiz lazımdı :flying-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Çok seven çok nefrette edebilir hele hele karşıda ki ona değer vermeyip kırıyorsa

Aklıma gene dizide ki söz geldi

- İnsan niçin ihanet eder?

- İnsan niçin mi ihanet eder? İnsan acı vermek için aldatır. Bir vakitler karşısındakini canını bile verecek kadar çok sevmiştir, sadıktır, sadakati tamdır, bağlılığı büyüktür. Bir gün, bir an, küçücük bir an sadakatini sunduğu kişi ona acı verir, canını yakar, umursamaz. Kişi sadakatiyle beraber ona hayatını sunmuştur da diğer taraf bunun farkına bile varmaz. İşte o vakit insanın aklında bir ihanet düşüncesi belirir. Sonra der ki ben bunca yıl sadakatimi bunun için mi sundum. Bence böyledir...

-Yani ihanet eden kadar ihanet edilen de suçludur, öyle mi?

-Karşıdaki muhatap insansa belki bunun içindir.

Yarın bunu konuşalım, güzel metaforlar çıkar bundan. Konuyu harcamayalım, az tartışalım. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.