Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Lycaenidae, 29 dakika önce tarihinde yazdı:

Sağlık olsun. :D Bunu da geç görmüşüm. XD

Günaydın. 

Kimyadan özel ders vereyim istersen sana. Fen bilimlerinde başarılı bir insanım. Kimyanın sayısal konuları çalışırsan hakkını alabileceğin yerdir. Sözel konuları belki şüpheye düşersin ama aklına kazırsan çözmesi çok zevklidir. 

İyi iyi birbirimize karşılıklı ders anlatırız o zaman :D 

IronHeart, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

Bu gidişle adımı temize çıkaramıycam gibi mesele anime izlemek değil o benim izlemek istediğim animeyi izlemek istemezken ben de onun izlemek istediğini izlemek istemediğim zamanlar oluyor ayrıca kızın herşeyine koşuyor yardım ediyorum pega başkan benim senelerdir çizdiğim abi profilimi çatırdatıyorsun 

İçeriği Görüntüle

O beni şikayet ederse istediğin kadar azarlayabilirsin :) ama konuyu burada kapatalım.

Tamam tamam iyi bir abisin :D Ben sadece kıskanıyorum çünkü hep kız kardeş istiyordum, bırak kızı hiç kardeşim yok :crying1-onion-head-emoticon:

MikasaWithInTheFire, 18 dakika önce tarihinde yazdı:

Bence çok tatlı abi kardeşlersiniz.  Hayal ettiğim abi kardeş profili.  

Bir kardeşim olsaydı o zaman mükemmel bir profil görürdünüz :D Biriniz gelsin kardeşim olsun :D Avantajları sonra belirtirim :D

MikasaWithInTheFire, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

Benimki dönüp dönüp bulaşıyor bana. Fena değil aramız ama arada beni fazla sinir etmiyor değil. 

Aynısı aynısı :D Mesela şu an aramız bozuldu bana saçma sapan bir şey yaptığı için bakalım ne zaman düzelir :)

MikasaWithInTheFire, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

Bana diyor ki erkek olsaydın ne kavga ederdik shxhdnckfkd. Düşünemiyorum o halimi, artık her gün sabaha morluklarla başlardım. 

Küçükken her yerimde morluk vardı ama askeri liseden sonra olmadı nedense :D

MikasaWithInTheFire, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Valla iyi ki büyüyoruz yoksa gücümüz hiç yetmeyecek de. Benimde elim ağır, her hne kadar küçük müçük bir şey olsamda boyun eğmiyorum :cool-onion-head-emoticon:

Şimdi kendisi çok narin takılır ben ayı boğan gibi :D

Gorjek, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Bsbamın dedesi baş pehlivanmış bölgede, huyumuzun nerden geldiği belli xd

Benimde babam güreşçiymiş

Gorjek, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Peder bizi görünce dalga geçiyo ayıların güreşi diye.:sigh-onion-head-emoticon:

Sen büyük abimle güreşimi gör :D Adam +100 kilo, ben 65 kilo :D Boylarımız hemen hemen aynı :D Gene de boğuşuyoruz :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

@ElegantWave ve @IronHeart sizlerle tanışmadık değil mi?:hi-onion-head-emoticon:

Kaç yaşındasınız? Nelerle ilgileniyorsunuz? Hayat  (Hatay yazacaktım :big-eye-onion-head-emoticon:) nasıl gidiyor?

Ben 15 yaşındayım okul dışında anime izlemeyi severim ayrıca lisanslı satranç sporcusuyum ve ayrıca üşengeç krala terfi edicek kadar üşengeçim evde.

kardeşim ise mesajı görmeden kursa gitti gelince kendini tanıtır :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Tamam tamam iyi bir abisin :D Ben sadece kıskanıyorum çünkü hep kız kardeş istiyordum, bırak kızı hiç kardeşim yok :crying1-onion-head-emoticon:

Bir kardeşim olsaydı o zaman mükemmel bir profil görürdünüz :D Biriniz gelsin kardeşim olsun :D Avantajları sonra belirtirim :D

Aynısı aynısı :D Mesela şu an aramız bozuldu bana saçma sapan bir şey yaptığı için bakalım ne zaman düzelir :)

Sen büyük abimle güreşimi gör :D Adam +100 kilo, ben 65 kilo :D Boylarımız hemen hemen aynı :D Gene de boğuşuyoruz :D 

Abim sayılırsın o da laf mı :onion_emo_2_by_theg_force:

Bende hep bir kardeş istedim. Artık ümitler tükendi yeğen istiyorum. Ama ona kesinlikle teyze felan dedirtmem, adımı desin yeterli. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Ayıp ettin senin bu forumda bir sürü kardeşin yok mu (bende dahil)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Abim sayılırsın o da laf mı :onion_emo_2_by_theg_force:

Bende hep bir kardeş istedim. Artık ümitler tükendi yeğen istiyorum. Ama ona kesinlikle teyze felan dedirtmem, adımı desin yeterli. 

Yaaa :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Mika desin :uhuhuh-onion-head-emoticon: Teyze demesi bence önemli bir şey veya abla desin :D 

Benim oldu bir tane yeğen ama hadi bakalım neler olacak izliyoruz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.