Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Sınavlar ne ara başladı ya sizde :D Okul ne zaman açıldı ki :D 

Bunlar ikinci quizlerimiz, hatta bir tanesi üçüncüyü yapıyor şu an. Bizde boş durmak yok ya sağolsunlar midterm yapmadıkları dönemleri ödev ve quizle telafi ediyorlar. :D 

Gorjek, Şimdi tarihinde yazdı:

geçmiş olsun

Teşekkür ederim. :)

Nasılsınız bakalım? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Toprakezgi, Şimdi tarihinde yazdı:

Bunlar ikinci quizlerimiz, hatta bir tanesi üçüncüyü yapıyor şu an. Bizde boş durmak yok ya sağolsunlar midterm yapmadıkları dönemleri ödev ve quizle telafi ediyorlar. :D 

Nasılsınız bakalım? 

Heee bizde bir şey veren yok çok şükür :D :D 

Benim başım ağrıyor, geçmesini bekliyorum, ders çalışmam lazım :D :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Toprakezgi, Şimdi tarihinde yazdı:

Nasılsınız bakalım? 

ben her zamanki gibiyim, bizim sınavlar 1 haftalık tatilden sonra olacak o yüzden o hafta ders-ders-ders olacak foruma giremem büyük ihtimal ile.

asıl seni sormalı?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Heee bizde bir şey veren yok çok şükür :D :D 

Benim başım ağrıyor, geçmesini bekliyorum, ders çalışmam lazım :D :D 

Geçmiş olsun. Migren değil dimi?

Gorjek, Şimdi tarihinde yazdı:

ben her zamanki gibiyim, bizim sınavlar 1 haftalık tatilden sonra olacak o yüzden o hafta ders-ders-ders olacak foruma giremem büyük ihtimal ile.

asıl seni sormalı?

Aa aslında tatil olayı güzelmişi hangi okul? 

Ben üşüyorum arkadaşlar, İstanbul'dan Düzce'ye geldim birkaç gün önce. Resmen kış gelmiş buraya. İlk iki gün full uyudum adapte olabilmek için. :D Çok garip şey bu iklim değişikliği. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.