Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 8 saat önce tarihinde yazdı:

Ya şimdi doğruya doğru güzel vakitlerdi :D Bize o güzel vakitlerden bahşettiğin için sağ ol Lycae-sama :push-up-onion-head-emoticon::wow2-onion-head-emoticon:

Yani ödev ve asal sayıdan sonra iyi vurduk muhabbetin dibine :D Bayadır muhabbet etmiyordum böyle :D Şarjın bitmese sabahlardık herhalde :uhuhuh-onion-head-emoticon:  Birde işin  o kadar geç yattım, normal kalktım ve acayip dincim :D 

Sen zaten beni o karanlık dünyana çekiyorsun;

İçeriği Görüntüle

The Haunting, Lovecraft falan derken :D Tamamen minik bir Lyca olup çıkacam :D 

Cidden bu acımasızlıktır :/

Sabah 8de ders vardı, iyiki de bitti şarj ne yaptın dostum? Derse uykusuz mu girseydim? Ama iyi konuştuk haklısın. :wow2-onion-head-emoticon: bu ne sevimli bir ikon ya. XD Bugün ne yapıyoruz? Asal sayıları sıralatıyoruz? Sonra toplarız olmadı, dün ilk başta topluyoruz sandım jldjlkjasfa. Benim karanlık dünyam aydınlıktır, farklı geldiği için karanlık algısı verir. Her güzellik karanlığın içinde saklıdır. :evil-smile-onion-head-emoticon:

Valla acımasızlık, mimarlıktayken tek bir yerin ölçüsünü yanlış aldım diye sınır girmişti. İnsan bir doğru olanlara not verir, insaf be.  Neyse ben rapor yazmaya kaçayım, biz bugün de sabaha kadar konuşuruz ben diyeyim. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lycaenidae, 24 dakika önce tarihinde yazdı:

Sabah 8de ders vardı, iyiki de bitti şarj ne yaptın dostum? Derse uykusuz mu girseydim? Ama iyi konuştuk haklısın. :wow2-onion-head-emoticon: bu ne sevimli bir ikon ya. XD Bugün ne yapıyoruz? Asal sayıları sıralatıyoruz? Sonra toplarız olmadı, dün ilk başta topluyoruz sandım jldjlkjasfa. Benim karanlık dünyam aydınlıktır, farklı geldiği için karanlık algısı verir. Her güzellik karanlığın içinde güzeldir. :evil-smile-onion-head-emoticon:

Valla acımasızlık, mimarlıktayken tek bir yerin ölçüsünü yanlış aldım diye sınır girmişti. İnsan bir doğru olanlara not verir, insaf be.  Neyse ben rapor yazmaya kaçayım, biz bugün de sabaha kadar konuşuruz ben diyeyim. :D 

Amannn 8'e kadar dururduk sonra derse girdikten sonra yatardık :D (Derse bende giriyorum :D ) Aynen ya çok hoş emoji :D 

Bugün biraz daha değiştirelim dümeni :D Şekil falan çizeriz herhalde :D Asal sayıları da toplarız çıkarıtırız çarparız neler neler yaparız onlarla :D 

Yani şimdi güzel değil diyemeyeceğim ama biraz daha zaman geçsin bakalım :D Şimdi dizi sardı yani :D 

Aynen aynen bu gözler neler neler gördü :D Benim de sonucu yanlış yazdım diye bütün puanım gitmişti :D 100 alabileceğim bir sınavdan 50-60 falan aldıydım :/

Geceler bizim artık sis :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.