Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

kEDRA, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Çok duramayacağım öyle bakiyim bir dedim  

Az duraydın :D 

Amygirl, 50 dakika önce tarihinde yazdı:

Annnlayamazsınızzz :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Bi söyle abla anlarız belki :ahaaah-onion-head-emoticon:

Akame777, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoho okullar yine tatil !!! :cheer3-onion-head-emoticon:

daha çok anime ve Manga :cool-onion-head-emoticon:

İyi hadi hayırlı uğurlu olsun :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tutturuuu, 29 dakika önce tarihinde yazdı:

Senin görüşünü  ve @heymely ninkini alayım 

Merak etme hareme dönüşmüyor ilk sezonda biraz öyle hava hissedebilirsin ama öyle bir şey yok.

tutturuuu, 29 dakika önce tarihinde yazdı:

@heymely :)) Sen mekanın hemşiresiydin değil mi ? Nasıl gidiyor zor mu ? Diyorlar ki bazı doktorlar çok itici davranıyor umarım sen iyilerine denk geliyorsundur :):cute1-onion-head-emoticon: (daha emojilere çok aşina olmadığım için en uygun emojiyi seçmekte zorlanmaktayım .):studing_is_boring__onion_by_elcerbero:

Hemşire değilim Laborantıyım ama hemşirelik de olur nede olmasın :)) doktorlarla da hastalarla da gayet iyi anlaşırım biraz da seni tanısaydık :thank_you__onion_by_elcerbero:

tutturuuu, 31 dakika önce tarihinde yazdı:

Haaa bu arada kişiliğini kendinize benzettiğiniz ya da hayatınız anime olsaydı kim olurdunuz diye bi başlık yokmuş ayıp ayıp.Analiz ve gözlem sorumlusu bunun kısa zamanda açılmasını temenni ediyor.

Bu konu hakkında üstteki hangi karaktere benziyor veya forumdakiler hangi anime karakterine benziyor gibi bir konu başlığı vardı. Onun dışında kendim için hem kişilik hem dış görünüş bakımından Nobara Yukinokouji derim. :ahaaah-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tutturuuu, 47 dakika önce tarihinde yazdı:

Tutturuuuuuuuu !

Aaaa bak işte buldum seni...

Clannad a başladım 3 bolum izledim sanırım acayip sıktı.Herkes dramın kralı 2.sezonda diyor 

Gerçi dram pek sevmem ama mal puanına bakıldığı zaman dikkat çekiyor

O yüzden sen ilk sezonu özet geçsen direkt 2.Sezona atlayayım

Ha bir de harem gibi bir şeye dönüşüyorsa anime pek sevmem de hiç izlemeyeyim o zaman... Senin görüşünü  ve @heymely ninkini alayım 

Yanlışın var demen dranganaronpa yı hatırlattı ''Yanlışın vaaar ! '' :))

Ayrıca ben üye olmadan da takip ediyordum o açıdan senin de ufak bir  ''Yanlışın vaaar ! '' :hehe-onion-head-emoticon: 

Ayay o nasıl dalgadır . Mekandakiler endişelendirme suçundan dolayı tez kellesi vurula. :objection-onion-head-emoticon: 

Neyse parmağın uyuşuktu  o yüzden bu sefer affedelim :sigh-onion-head-emoticon:

@BURUN Senin üstünde hazır cevaplılık  yeteneğimi geliştirmeme izin var mı  ? Aslında seni savunurken o yeteneğimi geliştirebilirim yine . Savaşın ortasında saf değiştirebilirim Nihahahahahaha bakın nasıl güven salıyorum daha 3.iletimle :stars-crazy-rabbit-emoticon:

@heymely :)) Sen mekanın hemşiresiydin değil mi ? Nasıl gidiyor zor mu ? Diyorlar ki bazı doktorlar çok itici davranıyor umarım sen iyilerine denk geliyorsundur :):cute1-onion-head-emoticon: (daha emojilere çok aşina olmadığım için en uygun emojiyi seçmekte zorlanmaktayım .):studing_is_boring__onion_by_elcerbero:

Mika mika 

Dev olsun YKS olsun,

Hatta ve hatta eren in odunluğu olsun ,

hep  savaşan Mika .:happy-onion-head-emoticon:

Sanırım analiz ve şiir yeteneğimle tanınacağım bazen güzel yazarım ha :)

Mekanın şairi olmak demek... Hoş.

Akrabalığım var mı hiiiç mi hiiç bilinmez bakarsın kuzenim çıkar :D @ChaneLaforet bir iletisi dikkatimi çekmişti Ama analizci olduğunu bilmiyordum hemen kazıyalım kafaya :) Genelde önerii bölümünde takılır buraya pek uğramaz gibi ama olsun :)

Haaa bu arada kişiliğini kendinize benzettiğiniz ya da hayatınız anime olsaydı kim olurdunuz diye bi başlık yokmuş ayıp ayıp.Analiz ve gözlem sorumlusu bunun kısa zamanda açılmasını temenni ediyor.

Hayat Mikalara zor beee.

Valla ben henüz kendimi kime benzettiğimi bulamıyorum. Kişilik bakımından tam bir Umaru'yum, bazen Mikasa kesilebiliyorum inatçılık da. Tipten bir çok karakteri barındırıyorum. Sanırım Tenten &Shimura Tae & Mikasa karışımı bir şeyim. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tutturuuu, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Tutturuuuuuuuu !

Aaaa bak işte buldum seni...

Clannad a başladım 3 bolum izledim sanırım acayip sıktı.Herkes dramın kralı 2.sezonda diyor 

Gerçi dram pek sevmem ama mal puanına bakıldığı zaman dikkat çekiyor

O yüzden sen ilk sezonu özet geçsen direkt 2.Sezona atlayayım

Ha bir de harem gibi bir şeye dönüşüyorsa anime pek sevmem de hiç izlemeyeyim o zaman... Senin görüşünü  ve @heymely ninkini alayım 

Yanlışın var demen dranganaronpa yı hatırlattı ''Yanlışın vaaar ! '' :))

Ayrıca ben üye olmadan da takip ediyordum o açıdan senin de ufak bir  ''Yanlışın vaaar ! '' :hehe-onion-head-emoticon: 

Ayay o nasıl dalgadır . Mekandakiler endişelendirme suçundan dolayı tez kellesi vurula. :objection-onion-head-emoticon: 

Neyse parmağın uyuşuktu  o yüzden bu sefer affedelim :sigh-onion-head-emoticon:

@BURUN Senin üstünde hazır cevaplılık  yeteneğimi geliştirmeme izin var mı  ? Aslında seni savunurken o yeteneğimi geliştirebilirim yine . Savaşın ortasında saf değiştirebilirim Nihahahahahaha bakın nasıl güven salıyorum daha 3.iletimle :stars-crazy-rabbit-emoticon:

Mika mika 

Dev olsun YKS olsun,

Hatta ve hatta eren in odunluğu olsun ,

hep  savaşan Mika .:happy-onion-head-emoticon:

Sanırım analiz ve şiir yeteneğimle tanınacağım bazen güzel yazarım ha :)

Mekanın şairi olmak demek... Hoş.

Akrabalığım var mı hiiiç mi hiiç bilinmez bakarsın kuzenim çıkar :D @ChaneLaforet bir iletisi dikkatimi çekmişti Ama analizci olduğunu bilmiyordum hemen kazıyalım kafaya :) Genelde önerii bölümünde takılır buraya pek uğramaz gibi ama olsun :)

Bence normal izlemeye bak eğer çok sıkarsa da tercih senin çünkü böyle anlatırsam karakter gelişimlerini tam gözlemleyemezsin ve bir bağlantı olmadığı için ısınamazsın. Harem gibi bir şey olmuyor tamam 2-3 kişi aşık oluyor ama herkes içinde tutuyor diyeyim.

Burunu savunsanda sana fayda etmez :D 

Chane burayı stalklayıp gider genelde mesaj atmaz :D 

Dediğin konu zamanında aklıma gelmişti ama bilemiyorum sonradan açmaktan vaz geçtiydim :))

Şiir yazarım diyorsun atarsın 1-2 şey bende lisede falan yazardım, hatta FF'imde de kullandım şiirleri :D 

Zorojuro, 26 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi geceler

İyi geceler Zoro

Herkese iyi geceler 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.