Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Akame777, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Küçük olmanın avantajları :evil-smile-onion-head-emoticon:

Bu hayatta küçük olmak vardı, o yüzden de Mika'ya çok kızamıyorum hemen affediyorum

Mesela @Mutaika var 8 yaşında olmasaydı neler neler yapardım :D 

Neyse bu sefer kaçtım tamamen, iyi bak kendine :bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 54 dakika önce tarihinde yazdı:

Ayıp ayıp iki dakika gözümüzü ayırıyoruz hemen taraf değiştiriyorlar, olmamışsınız siz daha :D Gerçi Mika'nın cadısa- pardon - sevimli gücüne karşı koymak zordur ama olsun :D :calm-down-crazy-rabbit-emoticon:

Tamam da @pegasusejderabi insan ister istemez çekiniyor @MikasaWithInTheFire'ı kızdırmaya (her an yargı dağıtacakmış gibi duruyor:lonely-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Mesela @Mutaika var 8 yaşında olmasaydı neler neler yapardım :D 

zor yaparsın zzooooor beybimin arkasında dağlar gibi buz var  :innocent-onion-head-emoticon:

@Mutaika  uzun süredir yok gibisin yaşıyorsun dimi neler yapıyorsun özledk arada uğra -,- ( iç sesim ->kendisi çok uğruyormuş gibi milleti çağrıyor djfkljdklfkdl).

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Akame777, 2 saat önce tarihinde yazdı:

HAHAHA evet mika - sensei ' nin karşı konulmaz bir aurası var . Tamam sen öyle diyorsan konuşuruz gözün arkada kalmasın . AHH en büyük mutluluk " kitaplarının gelmesi " 

Ha şunu bileydiniz:embarrassed3-onion-head-emoticon:

Hahah ( tamam artık gülmeyeceğim ) düşmana merhamet yok ama ne yaparsın Mika - sensei ' yede bir şey denilmez 

Düşman ben miyim yani:hate-onion-head-emoticon:

Pika-sama, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Tamam da @pegasusejderabi insan ister istemez çekiniyor @MikasaWithInTheFire'ı kızdırmaya (her an yargı dağıtacakmış gibi duruyor:lonely-onion-head-emoticon:

Ben öyle bir imajı nasıl çizdim hiçbir fikrim yok:confused-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Tamam tamam bende affettim, ne yapabilirim minnaklarıma çok kızgın olamıyorum :D 

Bilmiyorum @Lycaenidae'de sorun yaşadı ve genelde de iyi değil diye duydum, gerçi buradan bir başkası hiç sıkıntı yaşamamış. 10 lira daha ucuz diye almıştım 2 kitabın sadece biri geldi o da hasarlıydı.

İçeriği Görüntüle

IMG_20201123_120401.jpg?width=402&height

IMG_20201123_120449.jpg?width=402&height

Bunlarda gelen kitaplar :))

Satranç :bye2-onion-head-emoticon: Otomatik Portakal'ı nasıl okuyacaksın abi çok distopik değil mi?:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Ha şunu bileydiniz:embarrassed3-onion-head-emoticon:

Hahah ( tamam artık gülmeyeceğim ) düşmana merhamet yok ama ne yaparsın Mika - sensei ' yede bir şey denilmez 

Düşman ben miyim yani:hate-onion-head-emoticon:

Pika-sama, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Ben öyle bir imajı nasıl çizdim hiçbir fikrim yok:confused-onion-head-emoticon:

Ayıp ediyorsun Mika - sensei düşman değilsin bazen insanların fikirlerini değiştirmek zor oluyor. Ama Pega - sensei ' nin arkasından konuşmak ve senin arkandan konuşmak bize yakışmaz .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.