Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Akame777, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Hehehee Mika - sensei yine bizi övüyorsunuz. İnşallah Allah bizi bağışlar :) her yerden u dönüşü yapılır :evil-smile-onion-head-emoticon:

Hehhe.

@Pika-sama ve @Akame777 çekirgeler sınavımı geçtiniz; bir sonraki levelde görüşürüz. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Akame777, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

HAAHAH sınavdan 100 aldık artık geleceğimizi düşünebiliriz . Helal bize !!! Bir sonraki sınavı sabırsızlıkla bekliyorum :)

İlk sınav adı: Mika ile nasıl konuşulur?

İkinci sınava spoiler vereyimde çalışın gelin; 

Spoiler

Yetenek sınavı 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pika-sama, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Tamam da @pegasusejderabi insan ister istemez çekiniyor @MikasaWithInTheFire'ı kızdırmaya (her an yargı dağıtacakmış gibi duruyor:lonely-onion-head-emoticon:

Mika'cığım çok sevimli minnoş birisidir :D Kimseye kızmaz öyle, lakin kızdırmaya çalışmayın sonu hiç hoş olmaz :D :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Beytize, Bir saat önce tarihinde yazdı:

zor yaparsın zzooooor beybimin arkasında dağlar gibi buz var  :innocent-onion-head-emoticon:

@Mutaika  uzun süredir yok gibisin yaşıyorsun dimi neler yapıyorsun özledk arada uğra -,- ( iç sesim ->kendisi çok uğruyormuş gibi milleti çağrıyor djfkljdklfkdl).

Biz buzdan dağları da aşarız gerekirse, uçan atım ben uçan atttt, birde ejder :)

MikasaWithInTheFire, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Ha şunu bileydiniz:embarrassed3-onion-head-emoticon:

Düşman ben miyim yani:hate-onion-head-emoticon:

Ben öyle bir imajı nasıl çizdim hiçbir fikrim yok:confused-onion-head-emoticon: 

Bilemiyorum nasıl öyle bir imaj verdin :ahaaah-onion-head-emoticon:

Satranç :bye2-onion-head-emoticon: Otomatik Portakal'ı nasıl okuyacaksın abi çok distopik değil mi?:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Lyca-sama'nın tavsiyeleriyle devam ediyorum :D Şu ana kadar önerdiklerinden kötü bir şey çıkmadı çıkmaz da zannımca :D En son Spartacus okumuştum o da güzeldi baya. Kitap incelemelerime katıl Mikaaaa 

Ama yani ben sakin bir insanım.  Böyle ithamlarda bulunulmasına tabiki kızarım.:wow1-onion-head-emoticon:

Ben sakin bir insanım dedikten sonra "kızma" tabirini kullanmak tam sana göre :good-job-onion-head-emoticon:

MikasaWithInTheFire, 59 dakika önce tarihinde yazdı:

Helal be, senin geleceğin parlak ; sende ışık görüyorum :congrats-onion-head-emoticon:

Eğlenediğinizi fark ettim:cheer2-onion-head-emoticon:  Eğlenceniz daim olsun o zmn.

Demek kırışıklarım he, ben senden genç gösteriyorumdur be Pika chu. :cool-onion-head-emoticon:

Peh, buradan U dönüşü yapılmaz :expulsion-onion-head-emoticon:

Bağışlamak benim işim değil, sizi Allah'a havale ediyorum. Benim gibi yüreği minik, kendi de minik bir insana kötü ithamlarda bulunduğunuz için. :info-onion-head-emoticon:

Konuya şöyle bir açıklık getireyim, Mika ile uğraşabilecek kişi benim sadece :smoking2-onion-head-emoticon: (kendime bu hakkı tanıyorum) :D :D Mika'yı kızdıran beni de kızdırır haberiniz olsun kendisi benim biricik kouhai'mdir. :D 

Kırışıklıkları mı :waiting-onion-head-emoticon: Kendisi daha çok minnak ne kırışıklığı :wow2-onion-head-emoticon:

Sende çok gitme çocukların üzerine :))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Konuya şöyle bir açıklık getireyim, Mika ile uğraşabilecek kişi benim sadece :smoking2-onion-head-emoticon: (kendime bu hakkı tanıyorum) :D :D Mika'yı kızdıran beni de kızdırır haberiniz olsun kendisi benim biricik kouhai'mdir. :D 

Kırışıklıkları mı :waiting-onion-head-emoticon: Kendisi daha çok minnak ne kırışıklığı :wow2-onion-head-emoticon:

Sende çok gitme çocukların üzerine :))

Elbette biz sadece onun testinden geçtik Pega - sensei

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pika-sama, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

Pika o an anladı @pegasusejder senseinin ezici üstünlüğü ve popülaritesini (ay daha bitmedi yavaş lütfen :)

İçeriği Gizle

image.png.4d88e7a644577b0af6ded337b4af19f0.png 

Böyle miymiş tablo? Hiç bakmıyorum buraya :D Gerçi krallar niye dönüp baksın ne olmuş diye :D Şaka şaka cidden çok umursadığım bir yer değil :)) Buranın aktif zamanlarında orası baya kapışmalıydı o sıra ara ara bakıyordum son durum ne diye :D 

Birde onun bu ay ile alakası yok sana şöyle anlatayım o sistemi

Bugünün tarihinden itibaren 1 ay geriye gidiyor ve aldığın beğeniyi hesaplıyor. Mesela;

Bugün 23 Kasım şimdi 1 ay geriye gidelim 23 Ekim. Benim 23 Ekim - 23 Kasım arasında aldığım beğenileri gösteriyor. Diyelim ki ben 23 Ekim zamanı 20 tane beğeni aldım, ertesi gün girip baktığında 24 Ekim - 24 Kasım arasını gösterecek ve 23 Ekim zamanı aldığım 20 beğenim oradan düşecek ama 23 Kasım zamanı aldığım eklenecek. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.