Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Mutaika, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Oldum ve geçti, evet bilgisayar fiyatları çok fazla yükseldi bozulmasınlar ya ihtiyaç çok var bu dönemde :(   (Gerçi ondan pahalandı)  Evet kasımdaydı, sağ ol :thank_you__onion_by_elcerbero:

Evet Ankara'da kardan bol ne var? Ben kar yüzü gördüm de Bursa'da görmedim 

Bir ara "Ne okuyorum" diye düşünmedim değil :D baya tuhafmış gerçi ben de çok mantıklı şeyler yapmadım.

"Saçmaydı ama çok eğlenirdim" bu benim çocukluğumun özeti olabilir :')

Tam olarak hatırlamıyorum ama ilkokul olma ihtimali çok daha yüksek hatta 2.sınıf falan bile olabilir, benim bir kuzenim her geldiğinde oyun oynardık beraber. O zamanlar plastik oyuncak kılıç (He-Man kılıcını yapmaya çalışmışlardı) almıştık annemle pazardan. kuzenimle bir oyun vardı böyle aklımızda imparatorluk kuruyorduk sonra biz de oranın savaşçısıydık havaya kılıç sallıyoruz ama kuzenim kılıcı yoktu o yüzden kılıcı ona verirdim ben de ince oklavayı havaya savururdum. Annemlerden saklardık. Tabii yaralanmalar kaçınılmazdı

amanımmm vitamin al bol bol ağır geçirmedin dimi :( ihtiyaç çoksa ve alımlar artması için düşürülmesi gerekte yapmazlar valla ödüm kopuyor bozulursa diye yanaruk :D İşte artık kar yok  -,- Eskiden nerede yaşıyordun yeni mi taşındınız oraya 0.0 merak eden bir adet buzcuk :D

oo bu tuhaf değil asıl şeyi anlatmadım binanın parkında kaydırak var birisi dik birisi dönemeçli biz orayı evmiz olarak düşünürdük işte şurda koltuk var şurası yatak fln gibi evcilik oynardık dsjlfkjsjşjs ayy özledim o zamanları hayat daha zor gibi gelirdi ödev yapmak işkenceydi şimdiki hayatımı gösterseler şükrederdim :lonely-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mutaika, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Ben de iyiyim işte, hayatta kalmaya çalışıyoruz :D Bir de sana soruyım pegasus katılmadı fikrime, One Piece seinen olsa çok daha güzel olmaz mıydı? 

Oldum ve geçti, evet bilgisayar fiyatları çok fazla yükseldi bozulmasınlar ya ihtiyaç çok var bu dönemde :(   (Gerçi ondan pahalandı)  Evet kasımdaydı, sağ ol :thank_you__onion_by_elcerbero:

Evet Ankara'da kardan bol ne var? Ben kar yüzü gördüm de Bursa'da görmedim 

Bir ara "Ne okuyorum" diye düşünmedim değil :D baya tuhafmış gerçi ben de çok mantıklı şeyler yapmadım.

"Saçmaydı ama çok eğlenirdim" bu benim çocukluğumun özeti olabilir :')

Tam olarak hatırlamıyorum ama ilkokul olma ihtimali çok daha yüksek hatta 2.sınıf falan bile olabilir, benim bir kuzenim her geldiğinde oyun oynardık beraber. O zamanlar plastik oyuncak kılıç (He-Man kılıcını yapmaya çalışmışlardı) almıştık annemle pazardan. kuzenimle bir oyun vardı böyle aklımızda imparatorluk kuruyorduk sonra biz de oranın savaşçısıydık havaya kılıç sallıyoruz ama kuzenim kılıcı yoktu o yüzden kılıcı ona verirdim ben de ince oklavayı havaya savururdum. Annemlerden saklardık. Tabii yaralanmalar kaçınılmazdı

değişik bir bakış açısı aslında olabilir de ama karakterler üzerinde biraz oynamak gerekebilir mesela hem neşeli hem sadist bi luffy falan:D Yani animede kaldıracak karakterler var ama kaldırmayacak karakterlerde var sanki shounen daha iyi gibi ama bilemedim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rimmuru, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın.

tutturuuu, 32 dakika önce tarihinde yazdı:

Çok işim var sonra birden ümitsizleşerek kendimi burada buldum...

Düşmemem gereken bir psikolojik tuzak... evet. :depressed2-onion-head-emoticon:

explorer, Şimdi tarihinde yazdı:

Günaydınlar

naber stalker arada bende seni stalklıyorum bu arada :evil-smile-onion-head-emoticon:

Günaydınlar, nasılsınız,naptınız birkaç gündür?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.