Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

tutturuuu, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Şu an çok merak ettim kişiliğini 

bi baksana kişlik türlerine belki hatırlarsın

Üşenmezsem testi tekrar olayım, öbür türlü zor hatırlarım gibi. Çok merak edilecek bir yanım yok. :)

tutturuuu, 42 dakika önce tarihinde yazdı:

Çok sessiz yalnız hissettim gidyiyorum ben >_<

:D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 11.12.2020 - 11:27 tarihinde yazdı:

@Mutaika ve @Beytize şu küçükken yaptığımız saçmalıklar olayına bende gireyim, çok kıskandım. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Şu tuvalet kağıtlarının karton kısmı var ya, işte tuvalet kağıdı bitince o karton kısmı alır boyardım. O sıra izlediğim bir çizgi film vardı (adını şimdi hatırlamıyorum Allah affetsin) orada böyle özellikli bilezikler vardı (Benten gibi düşünün) işte onlara benzetip koluma takmaya çalışırdım. Arada takmaya çalışırken yırtılırdı çok üzülürdüm veya ben fark etmeden attıklarında çok kızardım "Niye attınız?" diye. :D 

ahaha iyimiş buda :D  tuvalet kağıdı olsun havlu peçete olsun onların rulolarını çizgileirnden açmaya çalışırdım acayip eğlenirdim aklıma o geldi okurken :D

tutturuuu, 11.12.2020 - 11:41 tarihinde yazdı:

@pegasusejder Aaaa ne demek burayi birakablirim

Eğer sen bırakırsam kim bakacak buraya..

anca iki yılda falan 2500 sayfa olur burası...

Ayrıca buraya gelince kimseyi bulamazsam ben bırakırım muhtemelen burayı

Sadece ben değil başkaları da

Askeri lisedeyken YKS ye nasıl çalıştın zor olmadı mı

ben küçüklüğümde o birbirine girmiş tüm kabloları birbirinden ayırmak hobimdi :D faydalı bir hobiymiş haa :D

@Beytize @Mutaika

ayy sabrına hayran kaldım küçükken hiç sevmezdim öyle şeyleri ayırmayı anneannemle ipleri düzenlerken bile fenalık gelirdi :D

Mutaika, 21 saat önce tarihinde yazdı:

Her şey böyle aslında ama bilgisayar gereğinden fazla uçtu, Erzincan'da deprem sonrası nasıl kiralar uçtuysa her şey böyle oluyor keşke biraz da olsa insaf katsalar işin içine:( Ben biriktiyorum da fiyatı benden daha hızlı birikiyor

Evet eski salıncak dediğin ahşaptan yapılma olanlar dimi :D Ov sizinki baya yaratıcıymış bana deseler bu salıncağı araba gibi farz et benim aklıma gelmezdi :D Baya enerjik bir çocukmuşsun :D Gerçi genelde öyle oluyor,  bunu yaparken yaş kaçtı? Senin bölüm neydi? Hmm ben bambaşka bölüm istiyordun falan sanmıştım, o beklentiler neden hep boş kalıyor ya :(

valla şu ortamda millet parasına bakıyor zaten kapitalist sistemin kölesi olduk iyice üst tabakada iyi yönlendiriyor .d aynen onlar şimdiki gibi koruması olmayanlar ahşap olan aklıma geldi sonra ahşapları kaldırıp deri yapmışlardı mükemmeldi sallanmayı özledim şimdi sığamıyorum küçücük bebek salıncağı takmışlar q.q 

aslında çokta enerjik değildik gelde evde oynardım  da hayal gücümüz çok fenaydı topraktan fln efsane yemekelr yapardık :D yani 5 ile 10 yaşıma kadar genelde hep bunu yaptım o yaş sınırı alabilirz :D

bölümüm iç mimarlık, bölümümü çok seviyordum da şimdi yorumsuz neyse işte düşünmeden hareket etmenin sonucu olarak görüyorum ben  annem için bu yanlış seçimler hep bir ders ama işte bazen kaldırması zor 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beytize, 24 dakika önce tarihinde yazdı:

ahaha iyimiş buda :D  tuvalet kağıdı olsun havlu peçete olsun onların rulolarını çizgileirnden açmaya çalışırdım acayip eğlenirdim aklıma o geldi okurken :D

ayy sabrına hayran kaldım küçükken hiç sevmezdim öyle şeyleri ayırmayı anneannemle ipleri düzenlerken bile fenalık gelirdi :D

valla şu ortamda millet parasına bakıyor zaten kapitalist sistemin kölesi olduk iyice üst tabakada iyi yönlendiriyor .d aynen onlar şimdiki gibi koruması olmayanlar ahşap olan aklıma geldi sonra ahşapları kaldırıp deri yapmışlardı mükemmeldi sallanmayı özledim şimdi sığamıyorum küçücük bebek salıncağı takmışlar q.q 

aslında çokta enerjik değildik gelde evde oynardım  da hayal gücümüz çok fenaydı topraktan fln efsane yemekelr yapardık :D yani 5 ile 10 yaşıma kadar genelde hep bunu yaptım o yaş sınırı alabilirz :D

bölümüm iç mimarlık, bölümümü çok seviyordum da şimdi yorumsuz neyse işte düşünmeden hareket etmenin sonucu olarak görüyorum ben  annem için bu yanlış seçimler hep bir ders ama işte bazen kaldırması zor 

@Mutaika @Beytize yapmayın şöyle şeyler @pegasusejder de yapınca benimde bişeyler anlatma isteğim geldi :/

Spoiler

ilk okulda, okulun bahçesinde ufak bir klübe vardı (sanırsam eskiden güvenlik klübesiydi) okulda kantin olmadığı için o zamanlarda birkaç arkadaşımı toplamıştım okula gelmeden önce markete girip eti tutku falan alıyoduk üstüne 25kuruş koyup satıyoduk, tabi öğretmen kızdığından bıraktık satmayı, bir tüccarın hayallerini yok ettiler :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Daha o zamandan ticarete atılmaya çalışmışım :uhuhuh-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mutaika, 2 saat önce tarihinde yazdı:

:hi-onion-head-emoticon:

Hoş geldin. :D

Beytize, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Aynen onu da yapmayı severdim. :D

Gorjek, Bir saat önce tarihinde yazdı:

@Mutaika @Beytize yapmayın şöyle şeyler @pegasusejder de yapınca benimde bişeyler anlatma isteğim geldi :/

İçeriği Gizle

ilk okulda, okulun bahçesinde ufak bir klübe vardı (sanırsam eskiden güvenlik klübesiydi) okulda kantin olmadığı için o zamanlarda birkaç arkadaşımı toplamıştım okula gelmeden önce markete girip eti tutku falan alıyoduk üstüne 25kuruş koyup satıyoduk, tabi öğretmen kızdığından bıraktık satmayı, bir tüccarın hayallerini yok ettiler :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Sonra yeni nesil niye böyle, çocuğun önünü kapatırsanız tabii böyle olur. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beytize, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Yapacak bir şey yok, bu sisteme alışmamız lazım en az biz yaşlanıncaya kadar böyle gider bu. Mavi olan salıncakları mı diyorsun :D? Ben bu pandemi sürecinden birkaç ay önce sallanmıştım ve bir yandan da hayatımı sorgulamıştım, sen de uygun salıncak bulursan bir dene bence :D Topraktan yemek? Beytize her seferinde daha derin şeyler hatırlıyorsun :D  Çocukluğu bir kenara koyalım şimdilik lisede var mı şimdi yapmadığın ilginç davranışlar mesela ben lisedeyken yastığım ikiye katlar arasına da kafamı koyarak yatardım. "Bu arada çok pişman olan hiç pişman olmamıştır"

Gorjek, 3 saat önce tarihinde yazdı:

İçeriği Gizle

Vay be ne potansiyel varmış sende hoca engellemiş seni

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin. :D

Aynen onu da yapmayı severdim. :D

Sonra yeni nesil niye böyle, çocuğun önünü kapatırsanız tabii böyle olur. :D

Asıl sen hoş geldin :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.