Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Mutaika, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Sık sık kahve içen biri misin :D? Ben gece saat 12'de falan içmeyi severim tabii cumartesileri 

ben 6. sınıfta içmeye başlamıştım o günden beridir de her gün 1-2 bardak içerim evet :D bazen abarttığım durumlar oluyor hatta bi keresinde başıma komik bir şey gelmişti bu yüzden, istersen anlatırım. sen sevdiğin için mi içiyorsun yoksa sadece uyanık kalmak için mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mutaika, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Sabahta mantıklı cümle kuramamışım "gece benden gece" ??

ben bir şekilde çıkardım ne demek istediğini sorun değil :D sabahları uyanınca birisine mesaj atmıyorum o kafayla benim yazdıklarım hiç anlaşılmıyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sakurademon, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

ben 6. sınıfta içmeye başlamıştım o günden beridir de her gün 1-2 bardak içerim evet :D bazen abarttığım durumlar oluyor hatta bi keresinde başıma komik bir şey gelmişti bu yüzden, istersen anlatırım. sen sevdiğin için mi içiyorsun yoksa sadece uyanık kalmak için mi?

Aynı durum ama benim bu kadar erken başlamadı :D Hafta içi sabahları içerim. Anlat merak ettim, ikisi de ama çoğunlukla enerji için içiyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mutaika, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Aynı durum ama benim bu kadar erken başlamadı :D Hafta içi sabahları içerim. Anlat merak ettim, ikisi de ama çoğunlukla enerji için içiyorum.

ben de hem sevdiğim için hem de enerji için içiyorum. Şimdi olayı anlatmadan önce şu bilgiyi vermem gerekiyor, benim kahveye toleransım baya arttığı için etki etsin diye çok daha fazla kahve içiyordum 10. sınıf zamanlarında ve çizgiyi baya bi aştığım için titriyordum falan sürekli, sabah koridorda uzaktan arkadaşlarım fark edip yine mi kahve içtin diye bağırıyorlardı. bir gece yatmadan önce ne olucak ki dedim ve daha fazla içtim gece boyu çarpıntı yaptı tabi uyuyamıyordum. Sonra bi noktada nefes de almakta zorlanmaya başladım dedim kahveyi hızlıca atarsam vücudumdan normale daha hızlı dönerim ve uyurum, internete fazla doz kafein nasıl vücuttan atılır yazdım çıkan sitede doz aşımı kafeinin yan etkileri yazıyordu onu da okumaya başladım. bir sürü yan etki yazılmıştı hafiften ağıra doğru ben sadece başlardaki 'panik atak'ı ve en sondaki 'ölüm'ü hatırlıyorum. ölümü okuduktan sonra ölücem sanırım diye düşünmeye başladım ve sonrasında da öleceğimi düşündüğüm için ağlamaya başladım (sanırımm ben panik atak yan etkisini gösteriyordum o sırada ölüme gelecek kadar içmemişim :D) ağlamanın üstüne burnum tıkanınca ve bunların yanı sıra çarpıntım ve nefes darlığım olunca nefesi hiç alamamaya başladım. az kalsın kafeinden değil salaklığımdan gidecektim, sonra kendi kendime dedim böyle devam edersem nefessizlikten ölcem, kendi kendimi sakinleştirip ağlamayı kestim :D yani bu da böyle bi deneyim olmuş oldu bana

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mutaika, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

Nasıl yani? Sabahları birine mesaj atmıyorsun o yüzden yazdıkların anlaşılmıyor mu?

yok aslında yazdığım cümlede 'atmıyorum' ile 'o' sözcükleri arasında virgül olması gerekiyordu ben koymamışım. O kafayla saçma şeyler yazdığım için artık mesaj atmıyorum insanlara sabah kalkınca :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sakurademon, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

ben de hem sevdiğim için hem de enerji için içiyorum. Şimdi olayı anlatmadan önce şu bilgiyi vermem gerekiyor, benim kahveye toleransım baya arttığı için etki etsin diye çok daha fazla kahve içiyordum 10. sınıf zamanlarında ve çizgiyi baya bi aştığım için titriyordum falan sürekli, sabah koridorda uzaktan arkadaşlarım fark edip yine mi kahve içtin diye bağırıyorlardı. bir gece yatmadan önce ne olucak ki dedim ve daha fazla içtim gece boyu çarpıntı yaptı tabi uyuyamıyordum. Sonra bi noktada nefes de almakta zorlanmaya başladım dedim kahveyi hızlıca atarsam vücudumdan normale daha hızlı dönerim ve uyurum, internete fazla doz kafein nasıl vücuttan atılır yazdım çıkan sitede doz aşımı kafeinin yan etkileri yazıyordu onu da okumaya başladım. bir sürü yan etki yazılmıştı hafiften ağıra doğru ben sadece başlardaki 'panik atak'ı ve en sondaki 'ölüm'ü hatırlıyorum. ölümü okuduktan sonra ölücem sanırım diye düşünmeye başladım ve sonrasında da öleceğimi düşündüğüm için ağlamaya başladım (sanırımm ben panik atak yan etkisini gösteriyordum o sırada ölüme gelecek kadar içmemişim :D) ağlamanın üstüne burnum tıkanınca ve bunların yanı sıra çarpıntım ve nefes darlığım olunca nefesi hiç alamamaya başladım. az kalsın kafeinden değil salaklığımdan gidecektim, sonra kendi kendime dedim böyle devam edersem nefessizlikten ölcem, kendi kendimi sakinleştirip ağlamayı kestim :D yani bu da böyle bi deneyim olmuş oldu bana

Destan yazıcılar grubuna hoş geldin :thank_you__onion_by_elcerbero:

Üstadımız @Real-Men-Frrranky sensei'den öğrenicek çok şeyimiz var

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.