Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

sakurademon, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

ben de hem sevdiğim için hem de enerji için içiyorum. Şimdi olayı anlatmadan önce şu bilgiyi vermem gerekiyor, benim kahveye toleransım baya arttığı için etki etsin diye çok daha fazla kahve içiyordum 10. sınıf zamanlarında ve çizgiyi baya bi aştığım için titriyordum falan sürekli, sabah koridorda uzaktan arkadaşlarım fark edip yine mi kahve içtin diye bağırıyorlardı. bir gece yatmadan önce ne olucak ki dedim ve daha fazla içtim gece boyu çarpıntı yaptı tabi uyuyamıyordum. Sonra bi noktada nefes de almakta zorlanmaya başladım dedim kahveyi hızlıca atarsam vücudumdan normale daha hızlı dönerim ve uyurum, internete fazla doz kafein nasıl vücuttan atılır yazdım çıkan sitede doz aşımı kafeinin yan etkileri yazıyordu onu da okumaya başladım. bir sürü yan etki yazılmıştı hafiften ağıra doğru ben sadece başlardaki 'panik atak'ı ve en sondaki 'ölüm'ü hatırlıyorum. ölümü okuduktan sonra ölücem sanırım diye düşünmeye başladım ve sonrasında da öleceğimi düşündüğüm için ağlamaya başladım (sanırımm ben panik atak yan etkisini gösteriyordum o sırada ölüme gelecek kadar içmemişim :D) ağlamanın üstüne burnum tıkanınca ve bunların yanı sıra çarpıntım ve nefes darlığım olunca nefesi hiç alamamaya başladım. az kalsın kafeinden değil salaklığımdan gidecektim, sonra kendi kendime dedim böyle devam edersem nefessizlikten ölcem, kendi kendimi sakinleştirip ağlamayı kestim :D yani bu da böyle bi deneyim olmuş oldu bana

O kadar içme yahu. Benim yarım litrelik termusum var, ona günde 1 kere doldurup içiyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sakurademon, 51 dakika önce tarihinde yazdı:

ben de hem sevdiğim için hem de enerji için içiyorum. Şimdi olayı anlatmadan önce şu bilgiyi vermem gerekiyor, benim kahveye toleransım baya arttığı için etki etsin diye çok daha fazla kahve içiyordum 10. sınıf zamanlarında ve çizgiyi baya bi aştığım için titriyordum falan sürekli, sabah koridorda uzaktan arkadaşlarım fark edip yine mi kahve içtin diye bağırıyorlardı. bir gece yatmadan önce ne olucak ki dedim ve daha fazla içtim gece boyu çarpıntı yaptı tabi uyuyamıyordum. Sonra bi noktada nefes de almakta zorlanmaya başladım dedim kahveyi hızlıca atarsam vücudumdan normale daha hızlı dönerim ve uyurum, internete fazla doz kafein nasıl vücuttan atılır yazdım çıkan sitede doz aşımı kafeinin yan etkileri yazıyordu onu da okumaya başladım. bir sürü yan etki yazılmıştı hafiften ağıra doğru ben sadece başlardaki 'panik atak'ı ve en sondaki 'ölüm'ü hatırlıyorum. ölümü okuduktan sonra ölücem sanırım diye düşünmeye başladım ve sonrasında da öleceğimi düşündüğüm için ağlamaya başladım (sanırımm ben panik atak yan etkisini gösteriyordum o sırada ölüme gelecek kadar içmemişim :D) ağlamanın üstüne burnum tıkanınca ve bunların yanı sıra çarpıntım ve nefes darlığım olunca nefesi hiç alamamaya başladım. az kalsın kafeinden değil salaklığımdan gidecektim, sonra kendi kendime dedim böyle devam edersem nefessizlikten ölcem, kendi kendimi sakinleştirip ağlamayı kestim :D yani bu da böyle bi deneyim olmuş oldu bana

Ve sen buna 'komik hikaye' dedin, bence bu ibretlik ve gerilimli bir hikaye baya. O an nasıl hissettiğini bilemedim için "Niye internetteki yazıları güveniyorsun" falan diyemeyeceğim, baya kötü hissetmiş olmalısın ya okurken bir gözleri açıldı. Eh işe biraz Gerçek Kesitler gibi bakalım en azından çok kahve içmen gerekmediğini ve yaşamanın güzel bir şey olduğunu iyice anlamışsındır :D 

sakurademon, 48 dakika önce tarihinde yazdı:

yok aslında yazdığım cümlede 'atmıyorum' ile 'o' sözcükleri arasında virgül olması gerekiyordu ben koymamışım. O kafayla saçma şeyler yazdığım için artık mesaj atmıyorum insanlara sabah kalkınca :D

Virgül Türkçe'nin kahramanı olabilir, bazı cümleleri baştan aşağı değiştirebiliyor :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mutaika, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Ve sen buna 'komik hikaye' dedin, bence bu ibretlik ve gerilimli bir hikaye baya. O an nasıl hissettiğini bilemedim için "Niye internetteki yazıları güveniyorsun" falan diyemeyeceğim, baya kötü hissetmiş olmalısın ya okurken bir gözleri açıldı. Eh işe biraz Gerçek Kesitler gibi bakalım en azından çok kahve içmen gerekmediğini ve yaşamanın güzel bir şey olduğunu iyice anlamışsındır :D 

Virgül Türkçe'nin kahramanı olabilir, bazı cümleleri baştan aşağı değiştirebiliyor :D 

heheh bana ordaki salaklığım komik geliyor ama evet aslında hikayenin geri kalanı gerilim biraz :D yani ordaki yaşadığım panik kötüydü de ağlamam bitince bana da komik gelmişti (gerçi bana yaşadığım her trajik şey komik geliyor çok üzüldüğümde ya da çok sinirlendiğimde genelde sürekli olayın esprisini yapıp gülerim) ama öbür yandan dersimi de aldım evet o zamandan beri kahveyi o kadar abartmıyorum :sweetdrop-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mutaika, Bir saat önce tarihinde yazdı:

evet ya forumda ,whatsappdakinin aksine, mesajları tek tek atamadığım için virgül kullanmam gerekiyor yakında ona da alışırım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sakurademon, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

heheh bana ordaki salaklığım komik geliyor ama evet aslında hikayenin geri kalanı gerilim biraz :D yani ordaki yaşadığım panik kötüydü de ağlamam bitince bana da komik gelmişti (gerçi bana yaşadığım her trajik şey komik geliyor çok üzüldüğümde ya da çok sinirlendiğimde genelde sürekli olayın esprisini yapıp gülerim) ama öbür yandan dersimi de aldım evet o zamandan beri kahveyi o kadar abartmıyorum :sweetdrop-onion-head-emoticon:

Bu hikayeyi bir mangaka ya verelim bize manga çizsin aşırı kahve içen bir çocukla alakalı :uhuhuh-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sakurademon, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Aklımda canlandı o an yani :D Korku filmlerinde olur ya ana karakter nefesini çok gürültülü bir şekilde alır ve kafayı yer. Üstad ne demiş "Dibin tutarsa bak telaşe, böyle zulme gülme" çok alakasız oldu gerçi :D Neşeli insansın o zaman? 

sakurademon, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

evet ya forumda ,whatsappdakinin aksine, mesajları tek tek atamadığım için virgül kullanmam gerekiyor yakında ona da alışırım :D

Mesajları tek tek atmak derken şöyle mi:

-Yakında

-Ona

-Da

-Alışırım

Böyle mi, yoksa cümle cümle mi bölüyorsun?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.