Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

sakurademon, 35 dakika önce tarihinde yazdı:

internet üzerinden konuştuğumuz içindir, burda insanları direkt yüz yüze göremediğim için kime nasıl yaklaşmam gerektiğinin tam oturtamıyorum o yüzden olabildiğince kibar ve düzgün konuşuyorum. ama çevremden birisinin sınırlarını bildiğim için çizgiyi aşmadan her türlü şeyi rahatça yapabiliyorum :D (belki de yeni geldiğim içindir uzun süre konuşuyor olsaydık şimdiye açılmış da olabilirdim) :yawn_by_theonionhead-d5qjeu1:

Açılırsın zamanla merak etme, bana genelde bir çok şeyden şaka yapabilirsin çok takan bir insan değilimdir, bende genelde her şeyle dalga geçerim. :D Konuştukça anlamaya başlarsın bazı şeyleri. :) 

sakurademon, 31 dakika önce tarihinde yazdı:

ben de ondan bahsetmeyi düşünüyordum, başladım 7. bölümdeyim ve bazı insanlara sıkıcı geliyor demiştiniz bana şu ana kadar sıkıcı gelmedi. animenin komik kısımları eğlenceli olmuş ve ben zaten komedi, yaşamdan kesitler tarzı animeleri seviyorum. bir de hikayede bazı gizemli şeyler var hayalet kız ya da şu arada çıkan ben kimsenin doğup ölmediği yerdeyim diyen kız gibi. bunlar da merak ettiriyor insanı ve ister istemez devam ediyorsun. şu ana kadarki izlenimlerim bunlar anime de hoşuma gitti bence sıkıcı değil :D

İzlediklerine göre zaten beğenebileceğini söylemiştim, bazı insanların damak tadı yok o yüzden sıkıcı buluyorlar. :D Ya şimdi çok fazla anime izleyince kimisine ister istemez klişe geliyor bazı şeyler ama bence gayet zevkliydi baştan sona ve dram doluydu. :) 

Bu arada anime ile ilgili bahsedeceklerini spoiler içerisine al yoksa uyarı alabilirsin. :D Spoiler işareti de metin kutusunun yukarısında bulunan göz işareti. .)

Mutaika, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Yani aşk hayatı da pek sayılmaz sen açılmışsın falan ben de bir şey yok en azından niye bu kadar aldatışmış hissediyorsun :D?

Dost sağlam değil ki sırtını yaslayasın, hain bir değil ki uğraşasın. 

Benimkini sorup soruşturup kenidinize gelince sır küpüne kesilmeniz, bir şey olmadı diye kestirip atmanız yetmez mi? Nasıl gördüğünü, neyini sevdiğini anlatabilirsin, anlatılacak çok şey var aslında ama karşınızdakini anlatılacak adam görmemişsiniz demek ki...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

sakurademon, 35 dakika önce tarihinde yazdı:

internet üzerinden konuştuğumuz içindir, burda insanları direkt yüz yüze göremediğim için kime nasıl yaklaşmam gerektiğinin tam oturtamıyorum o yüzden olabildiğince kibar ve düzgün konuşuyorum. ama çevremden birisinin sınırlarını bildiğim için çizgiyi aşmadan her türlü şeyi rahatça yapabiliyorum :D (belki de yeni geldiğim içindir uzun süre konuşuyor olsaydık şimdiye açılmış da olabilirdim) :yawn_by_theonionhead-d5qjeu1:

Ee tabii ki yüz yüze olunca demek istemediğin şeyleri de diyorsun falan ama iyi yanları da var.

sakurademon, 31 dakika önce tarihinde yazdı:

ben de ondan bahsetmeyi düşünüyordum, başladım 7. bölümdeyim ve bazı insanlara sıkıcı geliyor demiştiniz bana şu ana kadar sıkıcı gelmedi. animenin komik kısımları eğlenceli olmuş ve ben zaten komedi, yaşamdan kesitler tarzı animeleri seviyorum. bir de hikayede bazı gizemli şeyler var hayalet kız ya da şu arada çıkan ben kimsenin doğup ölmediği yerdeyim diyen kız gibi. bunlar da merak ettiriyor insanı ve ister istemez devam ediyorsun. şu ana kadarki izlenimlerim bunlar anime de hoşuma gitti bence sıkıcı değil :D

Güzel güzel iyi eğlenceler sana, ben de severim yaşamdan kesitler komedi ama Clannad'ın ilk sezonunu çokta sevememiştim biraz hareme de kaydığı için. Evet o gizemli şeyler ve öyle derin sahneler var ki ilk sezonda çok güzel hayalet kız neyse de şu diğer dünya olayı beni baya açmıştı. Karakterleri sevdin mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 24 dakika önce tarihinde yazdı:

Açılırsın zamanla merak etme, bana genelde bir çok şeyden şaka yapabilirsin çok takan bir insan değilimdir, bende genelde her şeyle dalga geçerim. :D Konuştukça anlamaya başlarsın bazı şeyleri. :)

tamamdır bunu unutmayacağım :)

pegasusejder, 24 dakika önce tarihinde yazdı:

İzlediklerine göre zaten beğenebileceğini söylemiştim, bazı insanların damak tadı yok o yüzden sıkıcı buluyorlar. :D Ya şimdi çok fazla anime izleyince kimisine ister istemez klişe geliyor bazı şeyler ama bence gayet zevkliydi baştan sona ve dram doluydu. :) 

Bu arada anime ile ilgili bahsedeceklerini spoiler içerisine al yoksa uyarı alabilirsin. :D Spoiler işareti de metin kutusunun yukarısında bulunan göz işareti. .)

ben bu tür animeleri de çok izledim ama bana klişe gelmedi kendine has bi komedisi ve gizemi var bence, ve teşekkürler iyi ki söyledin animeyi bitirdikten sonra baya şey yazacaktım animeyle ilgili

:D bu yazdığımda herhalde spoilerlık bir şey yok ama ne olur ne olmaz bundan sonra her türlü anime yorumumu spoiler olarak işaretleyeyim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mutaika, 23 dakika önce tarihinde yazdı:

Ee tabii ki yüz yüze olunca demek istemediğin şeyleri de diyorsun falan ama iyi yanları da var.

Güzel güzel iyi eğlenceler sana, ben de severim yaşamdan kesitler komedi ama Clannad'ın ilk sezonunu çokta sevememiştim biraz hareme de kaydığı için. Evet o gizemli şeyler ve öyle derin sahneler var ki ilk sezonda çok güzel hayalet kız neyse de şu diğer dünya olayı beni baya açmıştı. Karakterleri sevdin mi?

Harem olayını bende sevemememiştim hele hele Sunohara'yı gördükçe içim parçalanıyordu. :/ Onun haricinde ilk sezonu sevmiştim ben.

rimmuru, 21 dakika önce tarihinde yazdı:

Günaydın

Günaydın nasılsın?

sakurademon, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

tamamdır bunu unutmayacağım :)

İçeriği Gizle

ben bu tür animeleri de çok izledim ama bana klişe gelmedi kendine has bi komedisi ve gizemi var bence, ve teşekkürler iyi ki söyledin animeyi bitirdikten sonra baya şey yazacaktım animeyle ilgili

:D bu yazdığımda herhalde spoilerlık bir şey yok ama ne olur ne olmaz bundan sonra her türlü anime yorumumu spoiler olarak işaretleyeyim :)

Hadi bakalım görelim nasıl şakalar yapıyorsun. :D Discord'dan birisi bana garip bir şaka yapmıştı. :D 

Bende izlediğimde bir çok anime izlemiştim ama Clannad yine de konik gelmişti ve dediğin gibi kendine has bir havası var. :D Hele hele o anten kafalar yok mu? :D

explorer, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

günaydınlar

@Mutaika nasılsın, konuşmayalı baya zaman oldu

Günaydın, naber? Şu ders kanalı nasıl gidiyor?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mutaika, 20 dakika önce tarihinde yazdı:

yok, genelde bir şey söylemeden önce eğer söyleyeceğim şey kritik bir şey ise düşünüp öyle söylerim ama buradayken insanların sınırlarını bilmediğim için hiç kalkışmıyorum :D

Mutaika, 22 dakika önce tarihinde yazdı:

haremi ben de sevmem ama bana haremi anımsatmadı hiç, diğer dünya olayını ben de baya merak ettim

:D  karakterlerden de bir tek şu tiyatro klübünü açmaya çalışan kıza biraz gıcık oldum çünkü ana karaktere (isim hafızam kötü olduğu için isimleri hemen unutuyorum kusura bakmayın) başına çok iş açıyorum özür dilerim diyip bayılıyor ve daha fazla iş açıyor falan :D ama onun dışında karakterleri şu anlık seviyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sakurademon, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

yok, genelde bir şey söylemeden önce eğer söyleyeceğim şey kritik bir şey ise düşünüp öyle söylerim ama buradayken insanların sınırlarını bilmediğim için hiç kalkışmıyorum :D

İçeriği Gizle

haremi ben de sevmem ama bana haremi anımsatmadı hiç, diğer dünya olayını ben de baya merak ettim

:D  karakterlerden de bir tek şu tiyatro klübünü açmaya çalışan kıza biraz gıcık oldum çünkü ana karaktere (isim hafızam kötü olduğu için isimleri hemen unutuyorum kusura bakmayın) başına çok iş açıyorum özür dilerim diyip bayılıyor ve daha fazla iş açıyor falan :D ama onun dışında karakterleri şu anlık seviyorum.

Spoiler

Direkt bir harem olmuyor ama bir çok kız ana karakter olan Okazaki'den hoşlanıyor. 

Tiyatrocu kızda ana karakter ve adı Nagisa. :) Nagisa biraz değişik bir tipleme, çekingen ve asosyal birisi ayrıca hiç özgüveni yok. O yüzden bir şeyler yapmaya çalışıyor ama beceremiyor gibi düşün. Yani aslında orada gerçek hayata benzer bir çok tipleme var, animeyi bitirince bunun üzerine konuşuruz. 

Clannad'da favori karakterim;

Spoiler

clannad-kyou.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Harem olayını bende sevemememiştim hele hele Sunohara'yı gördükçe içim parçalanıyordu. :/ Onun haricinde ilk sezonu sevmiştim ben.

belki başlarda olduğum için henüz o tür olaylar gelişmemiştir ama ilerledikçe kayıyor mu hareme? yani kaysa da animeyi sevdiğim için bana sorun olmaz

:D

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Hadi bakalım görelim nasıl şakalar yapıyorsun. :D Discord'dan birisi bana garip bir şaka yapmıştı. :D 

Bende izlediğimde bir çok anime izlemiştim ama Clannad yine de konik gelmişti ve dediğin gibi kendine has bir havası var. :D Hele hele o anten kafalar yok mu? :D

yani genelde başıma bir şey geldiyse onla dalga geçerim, kara mizahı severim ama abartmamak için nadiren yaparım, ya da bir olay üzerinden espriler yaparım aklımda bunlar geldi şimdilik :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.